Witam Wszystkich

xXarturXx

New Member
Dołączył
7.10.2009
Posty
8
Witam Wszystkich. Mam na imie Artur mam 12 lat i jestem z Bydgoszczy . W Gothica gram od 6 lat. I grałem już w wszystkie części Gothica .
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Witaj :)

Przestrzegaj regulaminu a przynajmniej zachowuj się normalnie i na forum i na Shoutboxie.Nie denerwuj modów i innych userów;p Dołącz do którejś z Gildii i Zakonu...no i najważniejsze:zostań z nami na dłuższy czas :)

'estem pierwszy...czad;d
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Witaj Artur. Powiem ci tak - naprawdę idiotyczny nick sobie wybrałeś :) Co do reszty to oczywiście zalecam ci przestrzeganie regulaminu, nierobienie z siebie idioty na pokaz, traktowanie innych poważnie. I jak zwykle proszę byś napisał coś więcej o sobie, bo my na forum nie tylko Gothicem żyjemy.
 

xXarturXx

New Member
Dołączył
7.10.2009
Posty
8
Fahrenheit prosiłeś mnie a bym napisał więcej o sobie więc pisze interesuje się historiom,muzykom,grami,gothickiem,matematyką i od nie dawna interesuje się fizyką a tagrze interesuje się zespołem Beatles. Uwielbiam słuchać Beatles , Metalica itp.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Dobry :) masz już pare postów to dobry znak że znasz tajemną sztukę pisania .
Po dłuższym czasie dołącz do jednej z gild lub nie twoja wola ; sorry nick nie za bardzo oryginalny
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Witamy i zachęcamy do używania Worda, lub FireFoxa by nie robić rażących błędów ortograficznych.
Regulaminu i tak pewnie nie przeczytasz, ale to nie zwalnia Cię z jego nie znajomości, tak więc powodzenia.
 

xXarturXx

New Member
Dołączył
7.10.2009
Posty
8
Sory Baal Isidro że dopiero teraz odpowiadam na twoje pytanie . Najbardziej interesuje mnie okres Renesansu i Barok :D

Przestańcie się czepiać mojego nicku .Ja lubię swój nick :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Sory Baal Isidro że dopiero teraz odpowiadam na twoje pytanie . Najbardziej interesuje mnie okres Renesansu i Barok :D

Barok i renesans jakoś mnie nie zbyt interesują;] Wolę Polskę za czasów Jagiellonów i II Wojnę Światową głównie;p
Ja tam do Twojego nicka nic nie mam...ale mam inną uwagę^^ Używaj opcji "edytuj" albo pisz po prostu wszystko w jednym poście;p
 

xXarturXx

New Member
Dołączył
7.10.2009
Posty
8
Też bardzo lubię Polskę za czasów Jagiellonów i II Wojnę Światową w końcu lubię cała historie :D
 

Dark Nexus

Debile
Dołączył
11.10.2009
Posty
2
Witam. Mam nadzieję, że spędzisz tutaj trochę czasu i przywykniesz do panujących tu zwyczajów. Przestrzegaj regulaminu, nie narażaj się nikomu, a tym bardziej moderatorom.

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom