Witam! Jam Kraver Lynch

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Pochodze z dalekiej północy gdzie mrok nigdy nie ustaje słońcu. Przybywam tu, do świata nie znanego mi dobrze, więc zmusiłem się do zawitania w progi miejsca, gdzie ludzie się poznają. Jam Kraver Lynch, syn Kane'a. Ostałem jako ostatni ze swego klanu na tym ziemskim padole. Moi pobratymcy, przodkowie i potomkowie nawiedzają miejsce mego dawnego domu. Ich duchy są niespokojne, gdyż nie zginęły w uścisku bitwy, lecz zarazy. Byłem zmuszony opuścic ziemie przesiąkniete zdradą, nienaiwścią i śmiercią.
Jednak historia to inna. Witajcie wszyscy, witajcie wojownicy, witajcie magowie, witajcie cywile. Otwieram w waszym kierunku swe ramiona....
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Witamy w naszych skromnych progach.
Przeczytałem te 3 posty które do tej pory skrobnąłeś i na prawde jestem pod wrażeniem. Bardzo mi się podobasz jako osoba, na pewno masz ciekawą osobowość. Chciałbym tylko żebyś powiedział coś o sobie a nie skrywal się pod osloną tajemnicy ;]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Leśnicy witają cię podróżniku
Kraina Gup jest równie piękna co zdradliwa, więc
bacz na pewne podstawowe zasady i tutejsze zwyczaje.
Tedy twój żywot będzie istną sielanką a moderatorowie chwalić cię będą
Regulamin zapamiętaj i do cudzych skrzyń nie zaglądaj...a i łapy precz od tutejszych dziewek
Jeśli ci swawole w głowie szybko odprawimy cię z przysłowiowym wilczym biletem
Jeśliś natomiast przyszedł rozwijać się i szukać ukojenia wśród męczących chwil to witaj
Uchyl rąbka tajemnicy, toć nie wypada tak ciekawej postaci skrywać życiowych historii
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się styl twoich postów i tego jak piszesz. Witam cię na forum, bo jesteś najbardziej wyrazistą postacią ostatnich tygodni. ;)

Pozdro.
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Mój dawny dom, miejsce rzeczy, w kierunku których ten ugór zwany Ziemią zawsze podążał. Miejsce sprzecznych emocji, które współżyły w istnej harmonii. Prowadziły swą egzystencję po to, by umrzec i powstac na nowo w jeszcze doskonalszej formie. Miejsce zachowanej i nie zhańbionej kultury mych przodków.
Lecz i swego rodzaju świat idealny nie pozostał obojętny na sprawy, które stanowczo przewyższały rozum i świadomośc ktorejkolwiek z istnięjących form życia....Świat poszedł naprzód.
Miłośc i zaufanie zastąpione zostały nienawiścią i zdradą. Sytuacja stawała sie coraz bardziej parszywa, nie zauważona przez nikogo, kontynuowana przez wszystkich. Zaraza rządzy władzy i majątku doprowadziło miejsce, które było najbliższe mojemu sercu, do ruiny. Nie tylko mój dom....Świat poszedł naprzód.
Pozostałem tylko ja, ostatni ze swego klanu, ostatni relikt tamtych czasów....
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witam Nowego i bardzo tajemniczego członka Gup. Widzę że nie trzeba zachęcać Cię do pisania pożądnych postów bo i tak piszesz i to bardzo ciekawę. Więc jednak zachęce Cię do ich pisania gdyż miejsce u nas stygnie i czekamy na Ciebie. Już teraz witając Cię cieszę się z nowego wartościowego Wojownika. Jeszcze raz witam.
POzdrawiam.
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Minęło sporo czasu odkąd opuściłem Gilead. Mój dom, niegdys miejsce świeckie, przesiąknięte historią moich przodków, stało się siedliskiem powolnych mutantów i innego plugastwa. Świat nie przypomina juz tego, co utkwilo mi w zakamarkach pamieci.
Po tym, jak świat poszedł naprzód wyruszyłem na wschód. Nic juz mnie nie zatrzymywało w miejscu, które było częścią mojej osobowości. Nie jestem juz tym, czym byłem. Dusza zlała sie z resztą i nawiedza ruiny Gilead wraz z mymi pobratymcami. W podróż ruszyła jedynie pusta skorupa. Skorupa, która mówi o swej przeszłości, naznaczona bliznami czasu...
 

Goran

Member
Dołączył
15.2.2008
Posty
85
Chcesz powiedzieć, że jesteś stary xD?

Heh, ja również pragnę Cię serdecznie powitać :)
Też jestem tu od niedawna, ale bardzo mi się tu spodobało. Tobie na pewno też nasze forum przypadnie do gustu... Nie ma tu aż tyle spamu co na innych forach o Gothicu (a przynajmniej takie odnoszę wrażenie :rolleyes:).
Ekipa moderatorska nie śpi xD
No i jest to całe Nordmar's Kingdom, które zdaje się przyciągać ludzi takich jak Ty...

Pozdrawiam
I życzę miłego pobytu w nowym domu :)
 

domkaxd

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
10
Nie no super sie przedstawiłeś
Beedziesz się wyróżniał na forum na pewno
No miłego forumowania
 
Dołączył
21.2.2008
Posty
46
Hej może nie będziesz tak tajemniczy iiiii podoba mi się twoja postawa
witam na forum sam też nie dawno dołączyłem
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Do góry Bottom