Windows 7 - Logowanie

Status
Zamknięty.

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Czas i przyszedł na mnie, mam problem z moją windzią 7.
Ostatnio bawiłem się w podmiany stylów, ikonek, orbów; ogólnie takie tam. Przez parę dni bawiłem się normalnie przy komputerze.
Ale po jednym z restartów wystąpił pewien problem - nie mogę się zalogować do systemu, ponieważ nie ma linijki w której mógłbym wpisać hasło.
Problem nie polega na szybkości wczytywania, bo zwykle logowało mi się wszystko w 15 sekund od wciśnięcia przycisku na obudowie. Tak więc po prostu zagubił mi się ten pasek.

Errorów nie wykrywa, więc po wciśnięciu F8 są tylko normalne opcje ładowania systemu, nie ma np opcji przywracania czy cuś.
Aktualnie piszę z przeglądarki na płycie ratunkowej magazynu CD Action

Jak ktoś mógłby pomóc to byłbym wdzięczny :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Hmm... puść naprawianie systemu z płyty instalacyjnej windowsa?
Być może przywróci stare ustawienia systemu. Aronoł.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Próbowałem. Nie znajduje błędów, a przywracanie systema też nic nie daje ;d
Format, choć zwykle pomaga, nie wchodzi w grę.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Cedricu, powiedz jakie pliki podmieniałeś. Rozumiem, że chodzi ci o ekran logowania, tam nie ma miejsca na hasło?

Spróbuj usunąć hasło przez tryb awaryjny, zależy jaki masz system, jeżeli 7 ultimate i proffesional to już o tym zapomnij. Jeżeli Home to w trybie awaryjnym zaloguj się na wbudowanego administratora i usuń hasło po prostu.

Jeszcze jedno, ekran logowania nie pokazuje tego okna, co nie znaczy, że go nie ma, spróbuj wpisać hasło po prostu i wcisnąć enter, może zadziała, a jeśli nie to naciśnij tab, a potem wpisz hasło i enter. Bawiłeś się z plikiem Logonui? :D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Bawiłem się plikami theme C/ Windows/Resources/Themes ; dokładniej dodałem pliki , które nadają 7 wygląd "Mango" z efektem fullglass
Zamieniłem Bootscreena na mniej obciążający system. No i zmieniłem także tło ekranu logowania.
Ogółem podmiany, które nie powinny sprawiać żadnych problemów. Szczególnie, że wszystko do tej pory działało
Pliki przeskanowałem zyliardem antywirów, nie ma bata, żeby to był wirus.

No niestety mam Windows 7 Ultimate 32 bit, więc ... ;/

Sam wpadłem na ten pomysł, ale po wklepaniu hasła i enter nic się nie dzieje.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zamieniłem Bootscreena na mniej obciążający system. No i zmieniłem także tło ekranu logowania.
Nie zmieniałeś systemowych plików? Z tego co pamiętam żeby zmienić tło ekranu logowania musisz edytować/podmienić logonui.exe. No i na uj zmieniałeś bootscreena, rzeczywiście w uj obciąża system i w ogóle xD . Sam na to wpadłeś czy ktoś ci powiedział o tym? Może jest przyjemniejsze dla oka, albo dla Athlona 1ghz, ale nie dla przeciętnego dwu/czterordzeniowca.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Podmieniałem za pomoca programu ( jako że mam słabą pamięć, to nie pamiętam nazwy, ale znając życie jakiś " Easy Boot Screen changer" i format tego bootscreena był jakiś bk3 czy cuś ;d
W każdym razie bezpieczny sposób , nie samodzielne grzebanie :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To zgraj pliki na innego kompa i format.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Żebym ja miał teraz innego kompa xd
Jeżeli Commodore 64 wchodzi w grę, to może się uda ;'d
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Sorry za double posta, ale można temat zamknąć.Jak zwykle: Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zrób se format dysku C się sprawdziło :p
Wszystkie ważne pliki wrzuciłem na dysk internetowy.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, zrób se format dysku C
To zawsze działa.:)

Problem ROZWIĄZANY, zamykam temat.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom