Wielki Problem Z Rejstracja Gothic 4

Status
Zamknięty.

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
Otóż mam problem z ArcaniA Gothic 4 .
Ten problem polega na tym że jak wpisuje mój klucz produktu (SERIAL) aby aktywować gre i kliknę aktywuj wyskakuje mi taki błąd :

f64563a9aa1c.png.html


Gdy kliknę w link znajdujący się w tym okienku i wpisze tam numer seryjny (SERIAL) i Kod Zadania Autoryzacji wyskakuje mi Czerwony napis :

Przekroczono dozwoloną liczbę aktualizacji na tym samym komputerze.
Aby odzyskać autoryzacje odwołaj aktualna autoryzacje

5a6aa35336f3.jpg.html


A gdy próbuje odwołać autoryzacje wyskakuje mi okno z napisem :

Aplikacja nie została aktywowana na twoim komputerze, wiec nie można dokonać unieważnienia

b29e37e6968d.png.html


Nie wiem co mam robić aby pograć w ArcaniA Gothic 4. Wpisuje ciągle ten klucz produktu i ciogle wyskakuje mi błąd.
Gothic 4 miałem 1 raz instalowaną na moim starym komputerze.
I 2 razy na moim teraźniejszym komputerze raz na Windows 7 i raz na xp.

Teraz zmieniłem system na Windows 7 i znowu chcę zainstalować gothic 4 ale coś nie idzie .
Próbowałem szukać w internecie rozwiązania tego problemu lecz nic nie znalazłem.
Tylko że trzeba się skontaktować z twórcami gry.

Wiec opisałem dla twórców gry mój problem ale strasznie długo nie odpisują wiec Zwracam Sie Do WAS O POMOC

Czekam Na Szybka Pomoc Konczew.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Spróbuj pójść do sklepu, w którym kupiłeś grę i wymienić ją na inny egzemplarz. Ja też kiedyś miałem problem z serialem do jakiejś gry, w Empiku wymienili mi bez problemu. Oczywiście miałem paragon.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie jestem pewien... ale klucz Arcanii można wykorzystać tylko 3 razy. Z tego co piszesz, już je wykorzystałeś.
Ale tak jak mówię, nie mam pewności, nie mogę też nigdzie znaleźć informacji o tym. To powinno być napisane podczas wpisywania kodu seryjnego w instalatorze. A czy podczas poprzednich instalacji (na innych systemach, jak pisałeś) nie było informacji w stylu "pozostało jeszcze x instalacji/możliwości wykorzystania tego kodu" albo coś podobnego?

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przy problemach z serialem nie ma się co cackać. Napisz po porstu do pomocy technicznej Cdpu dokładnie opisując problem.
Dostaniesz jasne rozwiązanie.

http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5297/Rejestracja
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
Już napisałem tydzień temu do pomocy technicznej i nie odpowiadają .

A przy okazji nic mi nie pisało w stylu "pozostało jeszcze x instalacji/możliwości wykorzystania tego kodu" :(
Jakby pisało to bym się skapował o co chodzi i nie było by takiego problemu.

I też paragonu nie mam :(

Ehh głupie zabezpieczenia ;] Mogli to chociaż gdzieś napisać już by było inaczej .
Pierwszy raz się spotykam z taką rzeczą.

Trochę kiepsko nawet jak bym chciał gry nie sprzedam :( .
Nie wiem co mam robić. Nie ma jeszcze jakiś innych możliwości ? :(

PS : Dzięki ze za szybkie odpowiedzi, nawet się nie spodziewałem ze tak szybko je dostane.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Trochę kiepsko nawet jak bym chciał gry nie sprzedam
To akurat nie problem, na allegro ludzie kupią, choćby po to, żeby stała na półce. Jest jeszcze jedna opcja. Jeżeli posiadasz oryginalną grę, to możesz pobrać z internetu kopię zapasową, z crackowałbyś ją i grał legalnie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
https://support.securom.com/ArcaniAUnlock/?c=1000 Działałeś zgodnie z instrukcją?

Wyłącz antywira w trakcie. Jeśli sformatowałeś kompa to ci nie pomoże.

W takiej opcji

Generalnie nie pozostaje ci nic innego jak dzwonić do Pomocy technicznej
numer masz w instrukcji i na stronie CDPu w dziale Pomocy.

Kontakt telefoniczny z działem Pomocy Technicznej możliwy jest w godzinach 10-17 pod numerem (22) 487 57 58 lub (22) 519 69 66.

Dzwonisz i przedstawiasz info kiedy pisałeś do nich i na jaki adres i o co kaman
Wszystkie zgłoszenia z formularzy dostają odpowiedz. Szef Pomocy Technicznej ma kontrole nad kluczami, wiec to jest jedyna opcja, która ma szanse powodzenia.
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
To akurat nie problem, na allegro ludzie kupią, choćby po to, żeby stała na półce. Jest jeszcze jedna opcja. Jeżeli posiadasz oryginalną grę, to możesz pobrać z internetu kopię zapasową, z crackowałbyś ją i grał legalnie.

Próbowałem różnych cracków ale nic nie działa ;/ Chyba muszę pobrać pirata albo jeszcze czekać na odpowiedz od pomocy technicznej.

Bym zadzwonił ale nie wiem co bym im powiedział :) za duzo gadania .
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bym zadzwonił ale nie wiem co bym im powiedział :) za duzo gadania .


Skoro masz problem z tym, żeby zadzwonić i wyjaśnić sprawę to ja już nic nie poradzę. Róbta co chceta.
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
Skoro masz problem z tym, żeby zadzwonić i wyjaśnić sprawę to ja już nic nie poradzę. Róbta co chceta.

A czy ja napewno mogę z nimi porozmawiać?? Mam 14 lat dopiero :)
Yeed mam jeszcze małe pytanie jak im przestawić na jaki adres pisałem? Wiem ze pisałem z tej strony :

http://www.cdprojekt...rcaniA_Gothic_4

Ale tam nie ma żadnego adresu .

odpowie ktoś? Prosze

Nie pisz posta pod własnym postem, proszę
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Yeed mam jeszcze małe pytanie jak im przestawić na jaki adres pisałem? Wiem ze pisałem z tej strony :
Więc powiesz, że wysłałeś formularz ze strony pomocy technicznej

Jak sam nie wiesz jak załatwić sprawę to poproś kogoś starszego, żeby zadzwonił.




... Czemu jesteś kłamczuszkiem?
Nie wysłałeś nigdy, żadnego zgłoszenia do pomocy technicznej.
Tak się składa, że podpytałem tu i tam i wiem, że takiego zgłoszenia pomoc techniczna nie otrzymała na 100%
 

sir_RobeN

Bossu Kokssu
VIP
Dołączył
17.5.2010
Posty
175
Możesz śmiało dzwonić. Powinieneś powiedzieć jaki masz problem oraz że pisałeś zgłoszenie przez formularz (tu podaj adres e-mail Twój, jaki wpisałeś w formularzu).
I serio problem jest do rozwiązania legalnie a nie przez jakieś cracki i inne badziewia.

Jeśli pisałeś przez formularz, to bardzo dziwne, że nie dostałeś odpowiedzi - wszystkie zgłoszenia otrzymują odpowiedź od chłopaków.
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
... Czemu jesteś kłamczuszkiem?
Nie wysłałeś nigdy, żadnego zgłoszenia do pomocy technicznej.
Tak się składa, że podpytałem tu i tam i wiem, że takiego zgłoszenia pomoc techniczna nie otrzymała na 100%


Wysyłałem na 100% po co miał bym ci kłamać???
Podałęm im zdjecia wszystko ładnie opisałem i na 10000% wysłałem .
Pisałem to z 1h aby ładnie i było zrozumiale.

Dzisaj mój tata zadzwoni do pomocy technicznej i przy okazji jak mówisz ze nie doszło wyśle jeszcze jeden .
Tylko znowu tyle pisania.. I muszę od nowa dxdiag zrobić :)

PS. Co wpisać w numer wersji?? Bo jak wcześniej wysyłałem nic tam nie wpisywałem.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wysyłałem na 100% po co miał bym ci kłamać???
Podałęm im zdjecia wszystko ładnie opisałem i na 10000% wysłałem .
.

W takim razie musiało coś schrzanić się w trakcie próby przesyłania. :)

Pisałem to z 1h aby ładnie i było zrozumiale.

Bez pedantyzmu, ale pamiętaj, że im bardziej jasno opiszesz problem tym większe szanse na sprawną pomoc.
Tylko wyjaśnij staruszkowi co i jak :)


na pudle chyba jest numer wersji. Jak będę w domu to sprawdzę.
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
na pudle chyba jest numer wersji. Jak będę w domu to sprawdzę.

Gdzie dokładnie?? Na jakim pudle ?
Bo właśnie piszę znowu do Pomocy Technicznej ...
i brakuje mi numeru wersji.

Nie martw się spróbuje mu wyjaśnić ale będzie ciężko.
Bo jak się dowie ze 150zł (bo kupywałem kilka dni po premierze ) ma w błoto pójść to zacznie się denerwować :)

I przy okazji dużo kasy zabiera taka rozmowa ?? I czemu podejrzewałeś ze nie zgłosiłem problemu do pracownika pomocy technicznej ? :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Gdzie dokładnie?? Na jakim pudle ?
Bo właśnie piszę znowu do Pomocy Technicznej ...
i brakuje mi numeru wersji.

Chyba, że chodzi o opis wersji, gry. W twoim przypadku to jest nieistotne, bo i tak jej nie zainstalowałeś.


Bo jak się dowie ze 150zł (bo kupywałem kilka dni po premierze ) ma w błoto pójść to zacznie się denerwować :)

Spokojnie. Sprawa jest do rozwiązania.

I przy okazji dużo kasy zabiera taka rozmowa ?? I czemu podejrzewałeś ze nie zgłosiłem problemu do pracownika pomocy technicznej ?
Bo sprawdziłem i wiem, że do Pomocy Technicznej nie dotarło twoje zgłoszenie. Co do kosztów to nie jestem pewien, ale majątku to nie kosztuje o ile w ogóle coś kosztuje.
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
Chyba, że chodzi o opis wersji, gry. W twoim przypadku to jest nieistotne, bo i tak jej nie zainstalowałeś.


To znaczy nic tam nie napisać? :)



Jednak nie zadzwonił mój starszy ważne sprawy ma ...
Jutro zadzwonię z nim :)




No zadzwoniliśmy i kazali nam wypełnić formularz i im wysłać :)
I czekać na odpowiedz ...
Ciekawe ile czasu minie zanim odpowiedzą ...
Mam nadzieje ze chyba sobie jeszcze pogram w Gothic 4
Ale zobaczy się ...


Noo odpisali :) Proszą mnie teraz abym im wysłał serial i kod żądania autoryzacji
Już im wysłałem :)
Czekam znów na odp :)


Odpisali podali mi kod który moge tylko raz uzywać :) dzieki za wszystko ... :)
 

kubadymoman

New Member
Dołączył
19.4.2011
Posty
2
Konczew a gdzie znalazłeś numer wersji i jak długo czekałeś na przysłanie ci nowego cd-keya ??
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No zadzwoniliśmy i kazali nam wypełnić formularz i im wysłać :)
I czekać na odpowiedz ...
Ciekawe ile czasu minie zanim odpowiedzą ...
Mam nadzieje ze chyba sobie jeszcze pogram w Gothic 4
Ale zobaczy się ...


Noo odpisali :) Proszą mnie teraz abym im wysłał serial i kod żądania autoryzacji
Już im wysłałem :)
Czekam znów na odp :)


Odpisali podali mi kod który moge tylko raz uzywać :) dzieki za wszystko ... :)

ciesze się, że mogłem pomóc :trollface:


Konczew a gdzie znalazłeś numer wersji i jak długo czekałeś na przysłanie ci nowego cd-keya ??

Proste rozwiązanie twojego problemu
Musisz wejść do katalogu w którym zainstalowałeś grę, tam znaleźć plik .exe który go uruchamia (pewnie coś w stylu albo Arcania.exe - może to być w którymś podkatalogu), kliknąć go PPM, wybrać właściwości, tam zakładkę wersja i tam powinieneś mieć napisaną wersję pliku.
 

Konczew

New Member
Dołączył
11.4.2011
Posty
10
Konczew a gdzie znalazłeś numer wersji i jak długo czekałeś na przysłanie ci nowego cd-keya ??


Słuchaj w tym przypadku nic nie pisz w numeru wersji ...
A cd-keya nie dostałem aktywowali mi mój stary! :D
Czekałem 5 dni bo jak napisałem do nich odpowiedzieli mi za 2 dni abym wysłał im mój Serial i kod zadania autoryzacji jak im wysłałem czekałem 3 dni a potem podali mi kodzik za pomoca
którego aktywuje mój stary Serial , Ale tylko raz będziesz miał go do użycia.

Najlepiej napisz do nich formularz

http://www.cdprojekt.pl/support/notify/3063/ArcaniA_Gothic_4

Nic nie pisz w numer wersji ( Bo to nie istotne bo nawet gry włączyć nie możesz )
Opisujesz im DOKŁADNIE swój problem i PODAJESZ Fotki :)
Czekasz max 2 dni na odpowiedz.

I się okaże .
Na pewno JEŚLI MASZ ORGINAŁA to ci pomogą...


WIELKIE DZIĘKI YEED ZA WSZYSTKO I INNYCH KTÓRZY PRÓBOWALI MI POMÓC !!!! :trollface:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom