Wczytywanie z Addonworld do Khorinis ...

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Chcę się wrócić do Khorinis z Addonworldu, gra się wczytuje kawałeczek, a potem siup - do windowsa... Pomocy proszę. Reinstalowałem kilka razy. Nie wiem co robić.
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
to józ było ja tez coc takiego miałem i przeinstalowałem windows i tyle
a to nie wiem co to jest ale trzeba przeinstalowc windows albo deformowac dysk na kturym masz g2 nk
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
tak jak pisałem w temacie"Nk wych do wina" (jakos tak) albo masz porysowaną płyte i ci nie czyta lub bład przy instalacji
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
nk nie chodzi z plyty, wszystko jest zgrywane na dysk.... oczywisice wymaga przy starcie plyty ale to wszystko do czego jest potrzebna....
pozdrawiam...
 

kotmanx

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
2
ramy nie maja tu nic do sprawy.poprosty sypnelo ci sie cos w plikach gothica.ale skoro po reinstalce dalej nic to poprostu PECH!!mam nadzieje ze masz jakiegos "bliskiego"sejwa :wink:
 
A

Anonymous

Guest
Dzięki za zainteresowanie, reinstalowałem grę, próbowałem 4 różnych sejwów, defragmentowałem wszystkie partycje 2 razy, RAM mam 320 MB, ale reinstalki windowsa jeszcze spróbuję. Dzięki.
 
A

Anonymous

Guest
Dzięki za zainteresowanie, reinstalowałem grę, próbowałem 4 różnych sejwów, defragmentowałem wszystkie partycje 2 razy, RAM mam 320 MB, ale reinstalki windowsa jeszcze spróbuję. Dzięki.
 
A

Anonymous

Guest
Zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy. Mianowiecie : w Jharkendarze, w kopalni złota u najemników, dzieją się śmieszne rzeczy - jest pewna niewidzialna bariera, po przekroczeniu jej gra śmiga do windy
sad.gif
Lub też, gdy zagadam do strażnika niewolników, moja kwestia, jego kwestia, moja kwestia, jego... windows. Kupiłem w Empiku oryginalną grę, i co dostałem ? Bubel.
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Ja miałem coś takiego, że jak walczyłem z Bloodwynem gra się zawiesiła, nie dość że się dwa sejwy zwaliły to jeszcze te pliki co się ściąłgały w tle na kaazie i eMulu sie zrąbały :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom