Wasze Ulubione Zadanie

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
GI hmmm, klasyka :D Dla mnie każde zadanie było ekstra, każde fascynowało i fascynuje, bo to moja ulubiona część sagi ;] Nie zapomne jak pierwszy raz zagrałem, przeszedłem i znowu od pcozątku i znowu, aż przeszedłem ją 4 razy z rzędu :p Temat, ach tak, szczególnie ulubiona misja, misje :D Zapewne wędrówki w poszukiwaniu Kamieni :) Przyjaciele te sprawy B) Cmentarzysko Orków, Odbijanie Kopalni B) Poszukiwania tego dupka Xardasa :p oraz jedno ogólne, Przyjęcie do SO :)

Co do Ulumulu :p Kacpi aleś n00bek, chodziłeś po tym mieście i żaden ork Cie nie tknął tak ?:p Wiesz mnie też nigdy nie ma co tknąć :lol: Bo? Bo wszystkie plugastwa są martwe ? :huh: Pozdrawiam ;)
 

korbolek5

New Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
1
Jednak dla mnie było naprawde bardzo duzo fajnych misji. Przechodze grę 5 raz i nigdy nie cierpiałem bagien. Ta nocna cisza.... jakby miało cię coś zatakować... A njlepsze misje to były Cmętarzysko Orków: Naprawde zajebiste miesce tymbardziej że ten filmik na bagnie i klimat bardzo są tajemnicze. Drugą misją jką kocham jest odnalezienie Xardasa. Te golemy, ten pierwszy demon i ta ogromna wieża ale oczywiście to było tylko jak przechodziłem za pierwszym razem bo teraz praktycznie golemy to brałem na chita albo ubijałem z mocnych czarów a wieża większa jest w Gothicu II i III. Jednak najlepszą misją btyło odnalezienie Chromaninów. Przechodząc pierwsze 3 razy grę nie wiedziałem ze takie coś wogóle jest i jak przeczytałem z ciekawości informacje o tych ksiegach zacząlłem grać 4 raz (niestety przy pomocy internetu) Wcześniej juz się tam szwędałem ale miałem zazwyczaj za słaby lvl i jak atakaowała mnie ta cała armia to uciekałem zpowrotem na górę. Ogólnie zadania stały sie dla mnie łatwe ale na pewno nie poznałem jeszcze wszystkich tajemnic. Najlepsze to jest to że znam juz prawie całą mapę na pamięć a combos zadaję prakrtycznie tak szybko ze NPC nie zdążą oddać. Wykorzystuje wiele bugów i kryjówek dzięki którym na 3 lvl ubiłem Aidana a na 6 szkodników rozkazujących na polu i tych przy bramie. Jedynie co mnie wystraszyło jak grałem oststanio to tylko tajemnicze miejsce w którym pewnie byłem ale jak grałem pierwszy raz za jeziorkiem kolo NO gdzie mi jeden jaszczur uciekł i jak opróżniałem krwiopijcę to mnie od tyłu zachaczył. Do końca grania czułem jak mi serducho biło ale i tak wybijałem wszystko sprytem. np. stado wilków które były kawałek dalej wybiłem stojąc na pniu ze wzgklędu na 6lvl a jaszczury wchodząc na wzgórze obok nich. Praktycznie wszystkie misje mi sie podobaja ale najlepsze są tajemnicze, długie i w miare rozsądku stresujace
:D
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Zacznę od tego że zawsze gdy przechodziłem misje typu:
- biegnij z jednego obozu do drugiego i powiedz że ma się ze mną spotkać
bądź
- dostarcz to komuś na drugim końcu świata.
Bez ładu i składu.
Bardzo polubiłem misję z szukaniem kamieni ogniskujących. Same ich zdobywanie było pasjonujące, a zabijanie potworów i innych ludzi przy drodze to coś pięknego.
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Cmentarz orków tam to był klimat trochę debilne było to że świątyni strażnicy nawet sie nie bronią fajnie jak ten ball dostaje furii xD podobał mi się też szukanie kamieni ogniskujących łazisz po całym świecie spotykasz kumpli zawsze była jakaś ciekawa historyjka czemu tam są a to że szukają przygód a to że szukają amuletu orków to mi się podobało
 

rap1

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
2
Najbardziej spodobała mi się misja z poszukiwaniem składników do Ulu-mulu.Można było zwiedzić troche świata i ogólnie było można zdobyć dużo exp'a no i podobała mi się jeszcze misja związane z odnalezieniem Xardasa to było coś te golemy...ciekawostki...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Mówta co chceta... mnie nikt nie przekona, że w G1 jest lepszy quest niż "Nieznajomy". Po prostu bieganie po kolonii, rozwiązywanie tych zagadek (z pierwszą miałem cholerne trudności -.- ... solucja) to było coś pięknego, a na końcu powrót do Wieży Mgieł i jeszcze do teraz pamiętam, jak się wystraszyłem gdy usłyszałem ten głos i wyskoczyła na mnie ta horda ożywieńców o_O' ... po prostu najbardziej klimatyczne zadanie w całej grze =]. I jeszcze poszukiwania Xardasa też były bardzo fajne =). Miło wspominam pierwsze wejście do jego wieży.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Nienawidze starego obozu wiec kazda misja w ktorej musialem kogos z tego obozu zabic byla dla mnie przyjemnoscia a juz najwieksza przyjemnosc mi sprawila zabicia gomeza.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chyba odbicie kopalni Nowego Obozu. To podobało mi się najbardziej. Atak z Gornem na tych wszystkich przestraszonych strażników i wycięcie ich w pień. Poza tym cała kopalnia jest bardziej dzika, tajemnicza niż stara kopalnia, dlatego zawsze chętnie tam chodziłem ich tłuc.

Pozdro.
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
fszystkie zadania są fajne jednak mnie urzekło zadanie uwolnienia Stona kowala.
1.teleportujesz sie do starego obozu.
2.wyciagasz Urizjel lub pierscień śmierci(jak grasz z kodami to oby dwie)
3.robisz masakre zabijając terz tych co byli sąnieśmiertelni
4.zabierasz klucz gomezowi i innym magnatom
5.uwalniesz kowala
6.dajesz Stonowi zbroje z magicznej rudy i masz ochrone przed wszystkim na 100
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No tak.. W tej części jest naprawdę dużo ciekawych i fajnych misji. Jedną z tych które najbardziej mi sie spodobała to "Xardas" czy jakoś tak. W każdym bądź razie mamy odnaleść Xardasa. Fajnie tak jest gdy zabija się golemy za pomocą czarów, a potem rozmawiamy z demonem ^^. Szukanie kamieni ogniskujących też jest bardzo ciekawe. Gdyby nie ta mapa, to zadanie byłoby bardzo trudne. No i jeszcze pierwszy raz w świątyni Śniącego. Gdy znajdujemy Uriziel, a później Xardas mówi nam abyśmy znaleźli magiczną zbroje w jego byłej wierzy. No i jeszcze obicie dupy Gomezowi ;].

Pozdrawiam..
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Generalnie najbardziej lubie pierwszy rozdział. "Dołączanie" w Gothicu jest tym co mnie zawsze do tej gry najbardziej ciągneło i coś co było w niej naprawde orginalne. Jako że wybieranie towarzystwa w Gothicu składa się na naprawde wele misji więc wskaże dwie z nich. Pierwsza to szukanie przyszłego nowicjusza dla jednego z Balów na bagnie. Eskortowanie kopacza zawsze wzbudzało we mnie poczucie obowiązku - żeby tylko doprowadzić go żywtego ;) Potem tylko żałowałem że Malvin i Dusty nie gadają ze sobą tylko siedzą w dwóch końcach obozu. Drugie zadanie które lubie równie co pierwsze do test zaufania i jego dwa alternatywne zakończenia ;) Pozdro
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
trudno mi powiedzieć które zadanie było najlepsze ponieważ gra ta jest bardzo rozbudowana jednak dla mnie najlepszą częścią gry było przyłańczanie się do jednego zobozu, oczywiście w tym czasię odbywa się bardzo dużo zadań ale według mnie są one najciekawsze
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
W sumie to ja tak jak Vergil sadze ze najlepsze zadania sa z dolaczania do obozow.Ale mi chodzi konkretnie chodzi o Stary Oboz.Chociaz najbardziej ze wszystkich lubie Nowy Oboz to do Starego dolaczalo sie najlepiej.Stary Oboz ubiegl mnie walkami na arenie.To tylko jeden quest ale fajny.Po za tym to lubie szukanie kamieni ogniskujacych,odbijanie kopalni Nowego Obozu,szukanie skladnikow do ulu-mulu,lubie jeszce znajdowac Xardasa,ale nic nie przebija questa "Nosiwoda w sluzbie Lewusa".Te emocje kiedy nasz bohater mowi: "Przysyla mnie Lewus przynislem ci wode", sa OGROMNE ;)
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Jeśli chodzi o moje ulubione zadanie. Wahałem się między Chromaninem, a poszukiwaniem Kamieni Ogniskujących. Postawię jednak na to drugie. Lubię klimat tego zadania - ciekawe lokacje, przyjaciele, którzy nam pomagają i dość ciekawe potwory ( Troll'e, Golem Mostowy... ). Takie jest moje zdanie...

Pozdrawiam
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Ja lubie misje odbicia Kopalni Nowego Obozu bo fajnie jest jak sie we 2 walczy o jakieś miejsce. Chociaż zdarzały mi sie niekiedy bledy że mnie Gorn atakuje ale to bugi. Gdyby sie miało samemu odbijać tą kopalnie to by to było głupie...
Chyba jest dość rozbudowany post. Jeśli drodzy admini i mody myślicie że tak nie jest to nie dawajcie warna. Please :)
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Ja bardzo lubię misję z cmentarzyskiem orków w G1. Ten klimat i w ogóle... tylko z czasem się zaczyna to nudzić..... Z kolei w G2 moją ulubioną misją jest poszukiwanie Łez Innosa.... To łażenie po podziemiach klasztoru Magów Ognia...... Ale najlepszą misją była ta pierwsza (G1)- "Dotarcie do Starego Obozu" (tylko rzecz jasna za pierwszym razem bo potem to było banalne)
 

MaxLew

New Member
Dołączył
23.9.2007
Posty
10
No cóż. Patrze tak na wasze wypowiedzi i myślę sobie : "Prawie wszystkim przypadły te zadania Szukanie kamieni, Chromanim, Szamani, Królowa pełazaczy itp. , a czy ktoś wymienił najzwyklejsze zadania? Takie jak nawalenie Kharimowi, Twój stary zabawiał się z owcami xD, albo np. Jak nami pomiatali, to czy żaden z was nie wkurzył się i nie zdecydował na małą dywersję?" Nie wierzę... :p
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Taa, rozmowa z Kharimem to było coś, a jak sie wkurzył gdy wybraliśmy ostatni tekst :angry:
tylko wielka szkoda że nie było szans na pokonanie go
A co do ulubionego zadania, to jednak wybieram poszukiwanie kamieni ogniskujących, ponieważ gdyby
nie to zadanie, to prawdopodobnie nigdy bym nie zobaczył tamtych wspaniałych miejsc jak np.
ten klasztor mnichów, czyli tam gdzie byliśmy z Gornem,
lub też ta cała forteca gdzie pomagał nam Lester
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
21
Moim ulubionym zadaniem było sie przedostanie sie do świątynie Śniącego i przejście wszystkich pułapek. Wcześniejsze misje też były ciekawe ale nie wymagały tak intensywnego myślenia jak to z przedostaniem się przez pułapki i zdobycie URIZIELA :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom