Wasze Ulubione Miasto W Myrtanie

Jakie jest wasze ulubione miasto znajdujące się na terenie Myrtany (krain centralnych)


  • Total voters
    0

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
"Cape Dun" - Małe miasteczko, ale bardzo przytulne. Wspaniałe wieże i piękny widok na morze. Można sobie strzelić jakieś piwo, pogawędzić z innymi i tak dalej. Bardzo lubię to miasto. ;)
 

Feoraron

Banned
Dołączył
9.10.2011
Posty
5
Faring- zdecydowanie dla tego, że miasto jest trudną do zdobycia twierdzą. Twierdza jest fajnie usytuowana, blisko przełęczy do Nordmaru. W mieście jest kilka fajnych zadań do wykonania, parę fajnych NPC. Dużym plusem są krajobrazy, które możemy zobaczyć po wejściu na wierzę.Miasto ma chyba najfajniejszy klimat ze wszystkich miast w Myrtanie. Głównym minusem jest to, że twierdzą zarządzają orkowie a nie ludzie. Moim zdaniem orkowie, nie są godni tej twierdzy.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Twierdza jest fajnie usytuowana,(...) W mieście jest kilka fajnych zadań do wykonania, parę fajnych NPC. (...)Miasto ma chyba najfajniejszy klimat

Daruj sobie takie wycieczki na przyszłość.

Ulubione miasto? Montera. Dość dobrze ufortyfikowana, nizinny krajobraz, dużo farm (bo ciekawe co by w rzeczywistości jedli np. mieszkańcy Faring, skoro nie ma tam żadnych farm?) i ogólnie panuje tam fajny klimacik.
 

Dahian

New Member
Dołączył
17.10.2011
Posty
121
Silden. Młyn wodny zawsze mi się podobał, do tego ta piękna nizina na północy. Ruiny wystające ponad brzeg rzeki też powodują że to miasto zyskuje na atrakcyjności.
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Popieram ludzi, uważających Faring za przodownika wśród Myrtańskich miast. Owszem, piękna okolica, świetne fortyfikacje. Szczególnie upodobałem sobie strażnicę Mojoka. I te monumentalne mosty! Coś wspaniałego. Poza tym - ciekawe postacie. Bimbrownik, myśliwi, władca orkowego ludu... ; ) Faring króluje!

Nienagannymi mieścinami są też Vengard i Silden, dwa pozostałe ulubione miasta w moim mniemaniu.
 

czwartek

New Member
Dołączył
3.3.2017
Posty
9
Najbardziej chyba lubię Geldern, bo jest duże i można się wdrapać na pobliską skarpę i podziwiać je z góry, są na niej tez ruiny zamku - jak dotąd jeszcze nie udało mi się odkryć do czego służą
 
Do góry Bottom