Wasze Plany Na Przyszłość

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
A więc jak wskazuje nazwa tematu, chciałabym w tym temacie dowiedzieć się czy macie jakieś plany na przyszłość, zamierzacie coś robić?

Jeśli chodzi o mnie, to moje plany na przyszłość nie są do końca "zweryfikowane"...
Wiem jednak, że chcę trenować piłkę nożna dopóki będę mogła, starczy i na to sił,
później zamierzam dobrze zdać maturę, a co dalej? czas pokaże. Nie mnie jednak,
mam skryte nadzieje, że skończę studia na AWFie...
Trzeba tez pamiętać, że sport się kiedyś się kończy, więc trzeba mieć jakąś alternatywę.
Moją alternatywą jest chęć trenowania dziewczyn w piłkę nożna lub też praca trenerki
w innej dziedzinie sportu...
Oczywiście sport zamierzam pogodzić z moją drugą pasją, jaką jest gra na keyboardzie...
Mam nadzieję, że te plany choć w jakiejś części się wypełnią :p

A jak to jest z Wami?? Macie "tą, swoją" alternatywę?
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
No że sam nie pomyślałem, by ten temat założyć. Dzięki Daria.

Jeśli zdam maturę (raczej nie będzie problemu) wybiorę się na studia do Gdańska (która uczelnia, to zależy od wyników). Docelowo mam zamiar iść na budownictwo do Politechniki Gdańskiej. Jeśli mi nie wyjdzie, to jeszcze mam do wyboru zarządzanie lub ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim. Jak mnie nigdzie nie będą chcieli (ani dzienne ani zaoczne) to pozostanie UWM :( a tego nie chcę, bo za daleko od mojej dziewczyny.

Co po studiach? Pewnie będę zapierdzielał na jakiejś budowie. Jak Bozia da, to w roli kierownika ;)
O zakładaniu rodziny jeszcze nie myślę, bo na szczęście młodziak ze mnie. Choć mój kolega cały czas się pyta kiedy ślub xD
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Moje plany na przyszlosc legly w gruzach po przeprowadzce do Stanow. W sumie - teraz nie mam nic sprecyzowanego - ale myslalem na razie o dwoch alternatywach.

Najpierw pojde High School i skoncze go. Potem sprobuje sie dostac do Szkoly Aktorskiej. Jesli mi sie nie uda - pozostanie pojsc do College'u i ksztalcic sie w kierunku informatyki, badz tez socjologa/psychologa - cos w tym stylu. Czy mi sie uda - nie wiem. Pozyjemy - zobaczymy.

Pozdrawiam
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Narazie jestem w LO, ale mój plan na życie nie jest jakiś szczególny:

LO - Studia dziennikarskie - dobra praca - rodzina - własny dom - spokojna emerytura.

Może to niewiele, nic szczególnego, zero ekscesów, ale gdyby mi się udało tak przeżyć życie bardzo by mnie to ucieszyło. ;) Nie jestem człowiekiem, który ma zamiar żyć tylko karierą, chwilą. Wolałbym spokojny, w miare dostatni dom i życie z kobietą mojego życia niż ciągły wyścig szczurów o miejsce w jakiejś firmie.

Pozdro.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Plany na najbliższą przyszłość (weekend) to...impreza!
A na dalszą przyszłość...
Mam zamiar pójść do porządnego L.O. o profilu biologiczno-chemicznym. A co dalej? Sam zadaje sobie to pytanie codziennie gdy zasypiam. Najprawdopodobniej studia związane z moim profilem w liceum. Potem praca.
Mam zamiar założyć rodzinę. Dzieci? Sam na razie jestem ale mam zamiar mieć.
Niby wiele może się zmienić ale coraz bardziej jestem przekonany do przedstawionego tu planu na przyszłość. A jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże. Wiem jedno. Jeżeli będę ciężko pracował na sukces to go osiągnę. Nie ma BATA!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Od października studia, ale takie które polubie, takie ktore sprawią że nauka będzie sprawiała mi przyjemność.
Znalezienie jakiejś fajnej pracy i zarobienie na autko, zdanie prawka. Na razie niczego więcej mi nie trzeba do "szczęścia" :<
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Moje plany są proste: chcę zdać na studia, później znaleźć dobrą pracę, która pozwoli mi rozwijać moją pasję (motoryzacja), a w międzyczasie założyć rodzinę i ustatkować się. (ale do tego mi się nie śpieszy :p )
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Ja do LO idę na profil bio-chem bo chemia jest moją pasją, ale do jakiegoś pożądnego LO mam już pare na oku a potem to sie zobaczy :p ewentualnie kuzynka doradzi bo można powiedzieć, że ide w jej ślady(my tzn. ja i kuzynka jesteśmy jedynymi w całej rodzinie co lubią chemie :( )
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Co do planów, to napisanie dobrze matury, którą mam za rok, jest na pierwszym miejscu. Obecnie jednak nie wiem, czy pójdę na studia od razu, bo mam w planach odwiedzenie kilku miejsc. Prawdopodobnie najpierw wybiorę się do Brazylii, gdyż to miejsce już od dłuższego czasu nie jest tyle w mojej sferze marzeń, co po prostu cel. Później poodwiedzam takie miejsca jak Paryż, Praga, Nowy York, jednak nie wiem, na ile pozwolą mi na to środki i czy po prostu mój pobyt w Brazylii się nie przedłuży(sam pobyt tam jest już pewny). Następnie jadę do Anglii, gdzie mam starszego brata ciotecznego, który powiedział, że może mi załatwić pracę i nie wiem czy tam też nie zacznę studiować, jeśli tylko będzie się dało. Potem się zobaczy, jak to się wszystko ułoży, myślę, że po drodze poznam swoją żonę ;P.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Plany na przyszłość.. Cóż.. Bardzo dużo zależy od tego jak będę się uczył. Póki co muszę martwić się jakie LO wybrać. Raczej sportowego nie, bo mama mówi, iż tam same nieuki chodzą xD. Raczej informatyczne. Później, o ile zdam maturę wybiorę się na studia. Jest też inna możliwość, choć wątpię żeby tak było. Otóż, gdybym dostał się do jakiegoś lepszego klubu w piłkę nożną, no to bym grał ;]. Jeśli nie to studia. Co później? Cóż, chyba wyjadę do Irlandii. A opłaca się. Tak w wieku 40 lat powrót do polski.. Tu znów znaleźć jakąś porządną robotę i spokojnie spędzić resztę mojego życia. Mam też w planach wiele wycieczek (np. do egiptu itp).. A zresztą.. Młody jeszcze jestem, wiele rzeczy przede mną..
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moimi planami to dobrze zdać maturę i dostać się na porządne studia ... myślałem nad prawem albo historią bo tylko to wchodzi w zakres rzeczy mnie interesujących. Wiadomo wszystko się jeszcze może zmienić, ale studia są na razie najważniejsze. Po studiach wiadomo, praca, ale w miarę dobra i taka co mi się będzie podobać ;] fajnie pomarzyć. W między czasie załapanie się do jakiegoś porządnego zespołu. Potem .... sam nie wiem. Chciałem przeprowadzić się na południe Polski albo zamieszkać na jakiś obrzeżach miasta. Inne kraje odpadają, chyba, że w ostateczności. Zobaczymy jak się to potoczy. Zawsze może przejechać mnie tramwaj ;]
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Skończyć gimnazjum, napisać dobrze test gimnazjalny. Dostać się do jednego z lepszych liceów w Kielcach, znaleźć wreszcie jakąś "fajną" dziewczynę. Potem zdać na studia. Znaleźć prace, kupić dom, założyć rodzinę. Zostać prezenterem na jakimś kanale bym chciał :p (już za parę lat bd prowadził wiadomości na jedynce xD więc uważać)
 

veronique

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
24
Ja planuję iść na Akademię Medyczną na wydz. lekarski lub na Akedemię Muzyczną na fortepian. Wszystko zależy od matury ( to już za 4 dni pierwsza!). Nie wiem na jaki kierunek pójdę jeżeli się dostanę na obie uczelnie... Wtedy będę miała problem. A po studiach, to już zależy, na które pójdę... W każdym razie moim największym marzeniem jest spokój, więc pewnie przeprowadzę się trochę dalej od miasta i tam czegoś poszukam.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Ja chyba będę mało oryginalny xD

Zdać moją kochaną szkołę, napisać cudnie maturę i egzamin zawodowy, wcześniej zrobić prawko, dostać się na porządne studia o profilu informatycznym, znaleźć wreszcie drugą połówkę dobrą pracę, kupić własne 4 kąty i 4 kółka :D

Tyle :D Ale to powoli bez pośpiechu ^^
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Przede wszystkim chciałbym podróżować, to jest moje największe marzenie. Chciałbym zwiedzić Skandynawię, wybrać się do Szkocji etc. Do tego mieć chatkę w lesie do której zawsze mógłbym wrócić. Zdać maturę i dostać się na dobre studia, potem praca, ale koniecznie taka jaką bym lubił, można rzec zawód z powołania, choć na daną chwile nie wiem czy znalazłby się taki. Lubiany przeze mnie, nawet kosztem mniejszych zarobków.
Mam jeszcze marzenia muzyczne i parę innych pomniejszych pierdołek, ale resztę zachowam dla siebie.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Plany na przyszłość? I owszem...
Najsampierw otrzymać promocję do drugiej klasy liceum ogólnokształcącego, co wiąże się z intensywniejszą pracą z przedmiotów: matematyka, chemia.
Plany na bliższą przyszłość, to pójść w weekend pograć solidnie w nogę.
Narazie to tyle.


Pozdrawiam.
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Skończyć gimnazjum, potem iść do liceum medialno dziennikarskiego, albo do wos/historia. Potem studia na prawo, albo kulturo/religioznawstwo.
No i grać do końca w kapeli z kumplami, bo to jest moje marzenie.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Najbliższa przyszłośc ( do roku możę dwóch)
Dostać się do Liceum, kupić mikrofon za 400 zeta, karte muzyczna za 1300 i sluchawki za 600 ;d. Zacznac nagrywac dancehall.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Dajcie mi za to ostrzeżenie ale jedynym moim celem jest utrzymać szczęście które mam. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

parkh27

New Member
Dołączył
31.5.2008
Posty
2
ukonczenie szkoly, studia i sie dalej zobaczy


trochę dłuższe posty poprosimy na razie przestroga, potem bedzie 25% NS
 
Do góry Bottom