Wasza Pierwsza Gra

Status
Zamknięty.

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Swojej gierki za bardzo nie pamiętam, ale to chyba był WOLF3D, albo Olimpic (Nazwy zabardzo nie pamiętam - gra o olimpiadzie gdzie było dużo konkurencji-kajaki, rowery, skoki, strzelanie do celu itd.), albo to był RoboCop (czy jakoś tak ).
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Moją pierwszą grą był Quake 3, ta gra tam mnie wciągneła że grałem w to godzinami ale też grałem na PS w inne różne gry których już nie pamientam, ale to też były fajne i wciągające gry.
PS. Sorry za krótki post.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
hmmmmm... niech pomyśle
dawien dawno bo jakies 9 lat temu kiedu dostalem moj pierwszy komp to miałem na nim jedną gierke. ja jako 6 letni brzdąc zabijałem świnie i inne potwory grajać w DUKE NUKEM 3D Zawalista gra. Wróciłem do niej kilka miesięcy temu, jak ja mogłem wtedy nie widzieć tych ogromnych pikseli...
cool.gif
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Moją pierwszą grą byli Setlersi 2. Kiedyś była to fajna gra. Ogólnie kiedyś grałem głównie w strategie. Na szczęście zainteresował mnie kiedyś Gothic i teraz gram głównie w crpg. A przed kompem to jeszcze w mario na pegazusie.
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Moją pierwszą grą na kompa był Disciples:Ziemie jakieś Tam albo End of Twilght.
Nie pamiętam.Zamierzchłe czasy
wink.gif
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Nooo jak dawno temu to bylo... ale co tam dostalem ja wraz z kompem
-GEX (kojarzycie taka jaszczurke
smile.gif
)
- Monster Track (wypas dzis bym se jeszcze zagral
biggrin.gif
)
- i chyba Actua Soccer czy jakos tak pamietam jak bramki nie moglem strzelic przez jakies pierwsze 10 meczy
laugh.gif

Sorry za brak POLSKICH znaków.
 

LORD DRAGON OGNIA

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
12
moja piersz gra ........ na kompa była to
rolleyes.gif
rolleyes.gif
rolleyes.gif
rolleyes.gif
AGE OF EMPIRES(dzięki tej gierce pokochałem strategie
na drugi dziń umiłem jóż w to grać (nadal gram z nudów)sżłem do pierszej kl. podstawówki
Póżniej Star craft ........................................................
 

zino

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
49
Pierwsza moja gra jaką pamietam to były takie spotki kturymi sie latało i strącało mysliwce ( na PC) Dostałem ja od brata bo dopiero kompa mi kupili i nie miałem żadnych gierek A rpgami zaczołem sie interesować od Diablo 2
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
moją wogule 1 grą była "Contra" na pegazusa
ph34r.gif
a na komputer to był chyba "Shogo"
cool.gif

a dróga to crusaders of might and magic

ps: mam prośbę czy ktoś by mi mógł podać link do downloadu tej gry? jeżeli można ją ściągnąć dziękuje
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Moją pierwsza gierka to : Fifa 2001
tongue.gif

Hmm ... Jak na tamte czasy to była jedna z lepszych gier sportowych
tongue.gif

Dostałem ją na Boże Narodzenie 2000 bo zawsze Fify wychodzą wcześniej np. FIFA 2006 - wyjdzie w 2005 ...
wink.gif


Grało się super , pozniej były jakies gierki z CDaction
wink.gif
 
E

eMzi

Guest
Moja pierwsza gierka to FIFA World Cup 1998 (twórca EA Sports, Ci od FIFY
wink.gif
). Pamiętam, że byłem pod ogromnym wrażeniem grafiki etc. Do tego wszyscy wokoło chwalili tą grę
biggrin.gif
... A dziś to starożytna gierka z archaiczną grafiką...
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Moją pierwszą grą o ile dobrze pamiętam był Serious Sam 2,do tej pory chętnie w nią pogrywam, spoko rzeźnia można się powyżywać, naprawdę polecam.


Pozdrawiam
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Moją pierwszą gierą była fifa. Nie pamiętam jaka. Wiem, że fifa. Był też Prince of Persia i Poważny Sam(Serious Sam I. Miałem po polsku)
Pozdrawiam.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Chyba Age of Empires... nie jestem pewien, ale ta gra najbardziej utkwiła mi w pamięci w przeciągu ostatnich kilku lat. Świetna, niedościgniona (jak na tamte czasy) zrobiona z takim polotem (lol) że porywa od pierwszego dnia. Nie mogłem się od niej oderwać, a do tego dochodzi jeszce to, że najdłużej w nią grałem ze wszystkich gier jakie wpadły mi w ręce. Nie można o niej zapomnieć i choć, że dzisiaj już nudzi to jednak nadal czuje się powiew tamtych lat
biggrin.gif
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ważne kto kiedy kupił kompa
smile.gif
ja kupilem ze 4 lata temu i moją pierwszą grą (demo) była Evolva;)
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Ju??!!! eee, to taka odzywka, kompa miałem od urodzenia, ale nie pamietam mojej pierwszej gry, napewno była na dosa, ale z tego co pamiętam jedną z pierwszych gier na windowsa był Red Alert, miałem wtedy z 7 lat, czyli jakieś 4 i pół roku temu, póżniej miałem demo clawa, kurcze ale pocinałem, później chyba Age of Empires 2, ale już nie pamiętam.

Eee, skończyłem pisać trzecią część "Xardasa" więc oceniajcie
 

Pan Peruczka

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
18
Moja pierwsza gra?Oj skleroza (to bylo bardzo dawno temu).Pamietam,że mialem wtedy MS-DOS'a.Chyba to byl Prince of Persia albo Pac Man (ale jakiś przerobiony).
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Moją pierwszą grą był 3D Ultra Pinball. Trzeba w niej było (jak to w każdym pinballu )
odbijanie piłeczki i zdobywanie punktów. Należało tam też zbudować na wszystkich trzech planszach określone budowle i wykonanie zadań, a na sam koniec należało zbudować rakietę i wylecieć w kosmos.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Hmmm....moja pierwszą grą był Warcraft(jedynka
tongue.gif
). Co prawda wtedy nie wiedziałem, o co w tym chodzi, in ie rozumiałem, co było napisane( miałem jakieś 4 lata
biggrin.gif
), i tak fajnie było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom