Wasza Pierwsza Gra

Status
Zamknięty.

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Hmmmm komputer to właściwie miałem już w wieku 7 lat ale tylko przez rok i miałem okazje zagrać w Worms pamiętam jak się nawalaliśmy z kuzynem. No ale gdy kupiłem sobie komputer na stałe to moją pierwszą gierką było Diablo II. O tak w to można było pograć szczeże mówiąc gram w to do dzisiaj chodź gre znam na pamięć to dalej mnie zachwyca
smile.gif
 

Nadja

Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
130
Ja do kompa zasiadłam się w wieku ok.7\8 lat. Z tego co pamiętam to pykałam w "Jazz Jackrabbit"
laugh.gif
. A pózniej tatuś zainstalował "Quake 2" i dostałam szału na punkcie tej giery
biggrin.gif
. Po drodze pamiętam jeszcze "Tomb Raider" i parę przygodówek.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Moją pierwszą grą był wspaniały Heroes III. Ile ja się przed kompem wtedy nasiedziałem. Najwięcej dawał mi frajdy, gdy grałem w dwie, bądź więcej osób. Hmm, było to bardzo dawno temu i do dziś dnia Heroes III pozostał dla mnie jedną z ulubionych gier. Do dzisiaj w niego jeszcze pogrywam i choć trochę mi się znudził potrafi jeszcze cieszyć. Polecam.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Pierwsza gra w którą grałem to hmm Contra na Pegazusie, na kompie to Duka Nuken 3d
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Moja pierwsza gierka to Exterminacja,zainstalowana przeze mnie 3 dni po kupnie komputera.Potem był Heroes I,II i III i Age of Empires II.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
U mnie za to moimi pierwszymi grami byly :
-Fifa 99
-Queke 2
-NfS 3

Na tamte czasy byly to super gry
tongue.gif
od nfs i fify ciezko bylo mnie oderwac ;]
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moją pierwszą grą na komputerze był........nie jestem pewien bo to już 5 lat minęło od tego czasu , ale był to bodajże Unreal Tournament , bądź Diablo 2.......nie jestem pewien , i w sumie te gry na tyle mi sie podobają ze jeszcze czasami do nich powracam , no w sumie w Diablo nie grałem juz od roku , ale za to w UT to nawet ostatnio pogrywam , tylko to juz głównie przez sieć.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Pierwszą grą którą odpaliłem 3 lata temu na swoim własnym kompie był to Heroes 3 który strasznie mnie zafascynował jak grałem i latałem z tym do kumpla i siedzieliśmy po 4 - 5 godzin dalej to już były gry typu Fifa, menager 98 i diablo 2 teraz jedyne co z tych gier gram to diablo 2 + dodatek ale tylko przez battle neta i to dość żadko
smile.gif
.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Pierwszą grą, w którą grałem był Doom, Lotus 3 lub One Must Fall, nie jestem całkowicie pewien, bo w tym samym dniu odpaliłem. Doom był bardzo dobrą strzelaninką, fajnie było zabijać te hordy demonów i jak na rok powstania miała doskonałą grafikę. Lotus 3 to była w miarę fajna ścigałka, były chyba 4 lub 3 samochody do wyboru, niezbyt pamiętam. Co do One Must Fall to była doskonałym mordobiciem, z tą różnicą że walczyło się robotami. Pod względem grywalności nadal jest najlepszym mordobiciem.
 

Vojtas

New Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
18
Moja pierwsza gra byl Duke Nuken 3D, potem GTA 1, nastepnie Colin 2, GTA2, TR 2 i tak by wymieniac w nieskonczonosc
blink.gif
...
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
ja miałem komputer jak te dopiero wychodziły. moją pierwszą grą były : Prehistoryk i Colonization. ale były to czasy gdy w użyciu były komputery o pojemności 256mb. mój komp miał wtedy pojemność jakieś 500mb. i był uważany za wypas... taaak.... co jak co ale przez te dziesięć lat tehnika niesamowicie poszła do przodu...



Pozdrowienia
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja powiem tak ! nie miałem jednej pierwszej gry ! gdy ja kupowałem moje pierwszego PC gościu wgrał mi już kilka gier
tongue.gif
były to: Doom, DSJ, Worms oraz Wolf
smile.gif
. Jak dostałem wtedy tego PC to tak Doom mnie zafascynował, że nie mogłem oderwać się od PC. Cóż ta fabuła
wink.gif
. W DSJ fascynowały mnie coraz dalsze skoki np. w Polsce K 80 chyba. Wormsy ta grafika
tongue.gif
osom poprostu. Wolf Kolejna gra która mi się podobała ale doom i tak był lepszy.

Więc moge uznać, żę pierwszą moją grą był Doom !! No cóż PC nie były takie jak teraz.

Pozdro- Rod
 

Pisarz

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
2
Moja pierwsza gra...........
- Fifa 98 uhuhu
cool.gif
pamiętam te czasy kiedy pykało się w tą gierke. Najbardziej utkwił mi utwór na początku gierki(kto grał ten wie o co chodzi!!!)

- Heroes I to jest klasyk sam w sobie
tongue.gif


-Diablo I super gra ale jeszcze lepsza czII
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Pierwszą grą w jaką grałem był "Wolfenstein 3D" (nie wiem czy dobrze napisałem
tongue.gif
), a pierwszą grą w jaką grałem na własnym kompie była "Aliens vs Predator 2"
biggrin.gif


Pozdro Wszystkim...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moją pierwszą grą było "blues brothers" w dosie, pamiętam jak pykałem w to w 96/97, miało ekstra grafe, czarno białą
smile.gif
. A potem to był Król lew : powrót Simby (czy jakoś tak
tongue.gif
). No i to tyle.

Pozdro all
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Dziwne że się tu nie wypowiedziałem ;] Moja pierwsza gra to.... tetris na takiej śmiesznej konsolki jakiejś czeskiej firmy z kilkoma przyciskami n abaterie
tongue.gif
A co jak szczerość to szczerość
tongue.gif
nie wszyscy mieli od razu kompa
tongue.gif
Hmm później miałem pegazusów 12 (tak na nich intensywnie gralem że wszystkie spaliłem
biggrin.gif
) następnie jakiś stary komp i teraz mój złomiasty komputerek ;]

Z poważaniem
Adonix
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Pierwsze co to gralem na pegazusie (to byly czasy gdy z kumplem w contre gralismy lub cos innego pamietam ze duzo gralem w Prices of Persia na pegazusie a pozniej u kumpla na playaku zagralem w jakies gwiezdne wojny, tekken3 itd a pozniej w heroes III tez u kumpla jeszcvze w niedlugim czasie a na moim pierwsdzym kompie gralem najpierw w ...... Polanie pozniej to bylo troszki tego wlaczajac Heroesa III i wogoleto nad tym siedzialem godzinami a pozniej na nowym kompie ktorego mam do dzis gralem w Heroesa IV najpierw a pozniej Tzar ciezar korony a pozniej to jakos lecialo
pozdro
biggrin.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Oooooooooooooo...jak to dawno było...Z pięć latek poszło....Z tego co pamiętam to bez przerwy rypałem w Age of Empires 2. Te giere uważam do dziś za jedną z najlepszych strategii wszechczasów ( mimo iż teraz trochę nudzi
tongue.gif
)
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Moja pierwsza gra to "Diablo"... oj co to była za gra na tamte czasy
Komputer dostałem w komunie i w ten dzień zaczeła sie przygoda z rami komputerowymi a Diablo to pierwsza gra która mnie tak zainteresowała
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom