Wardancer ^^

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
Witam wszystkie czytających ta wiadomośc. :]
Wczoraj, zarejestrowałem się na forum, ponieważ szukałem informacji na temat łatek do G3, a że kilku ludzi okazało się bardzo sympatycznymi postanawiam sobie tutaj na trochę zostać. :] Na razie, uczę się, uczęszczam do 2 klasy gimnazjalnej w moim miasteczku - Kolbudach, niedaleko Gdańska.

Mam na imię Matrusz, mam 14 lat, w lutym urodziny. :p. Od 10 lat mieszkam w Kolbudach, poprzednie 4 lata pomieszkiwałem to tu, to tam, ale zawsze w Gdańsku. :p.

Co lubi Mateusz. ? :]

Najbardziej lubię wakacje, wypady w 20 osób nad jezioro, żeby miło spędzić czas, czasem wypić piwo, poopalać się i w ogóle. :]
Lubię rodzinne wyjazdy, na których pstrykam mnóstwo zdjęć, jest to jedno z moich ulubionych zajęć.. :]

Co poza Gothiciem. ? :]

Poza serią Gothic, lubię pograć sobię w Call of Duty, ciągle mulę w drugą część, ale niebawem zakupię najnowszą odsłonę, jak ktoś gra w CoD'a 2, to można mnie spotkać pod nickiem FaSoLa xD || PL || . Fasola, to moja ksywka od 6 lat, nikt nie wie skąd to się wzięło, lecz tak zostało. :]

Gram też w OGame, pewnie większość z was zna, gram an Uni 42 i uni 48 . :]

Zawsze gdy wychodzi nowa odsłona gry Football Manager, mogę spędzić przy niej cały dizeń, a potem jeszcze kilka nocek, tak już mam.

Ale żeby nie było, nie jestem maniakiem komputerowym, uwielbiam wyjść ze znajomymi, pograć w siatkówkę, czy piłkę nożna.. :]

Kiedyś napiszę więcej, bo zaraz śmigam na łyżwy :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hehehe witamy na forum ;)
zapraszam do wypowiadania sie we wszystkich dostepnych dzialach, i jednoczesnie przypominam o sensownym postowaniu ;)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
doc, niegodziwcze! Z góry sugerujesz, że będzie pisał od rzeczy? (tj. bez sensu?) Zachęć userów, ZACHĘĆ! : P
A tak apropos - witamy na forum ; ]

Już go wcześniej zachęciłem ;P teraz czas na wpajanie zasad :D -doc.
 
Do góry Bottom