Wakacje

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Jak wiadomo w wakacje każdy ma masę wolnego czasu ( przynajmniej uczniowie ) ale nie wie co z nim zrobić. Każdy spędza go inaczej, każdy ma jakieś swoje czynności które wykonuje w wakacje regularnie. Podczas roku szkolnego nie mamy czasu na pewne rozrywki a podczas wakacji mamy na nie czas. Wychodzę więc z pytaniem: Co robicie we wakacje, na co nie mieliście czasu podczas roku szkolnego.

No cóż, ja głównie więcej będę siedział na kompie ale nie tylko zawsze we wakacje dużo więcej czytam i dużo więcej oglądam telewizji. Ogólni na miasto wychodzę z kolegami ale tylko czasami gdy kroi się większa akcja. W e wakacje lubię siedzieć w domu i odpoczywać i nie pokazywać się na mieście. W te wakacje będę się musiał przyzwyczaić do nowych warunków a mianowicie do warunków wiejskich, przeprowadzka.

Zapraszam do wypowiadanie się.

P.S Jeśli taki temat był to go wywalcie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Co będę robił w wakacje? Przede wszystkim długie spanie, nie interesuje mnie to, że potem będę niewyspany, lubię długo spać :) . Na pewno znajdę sobie jakąś dorywczą pracę, aby trochę grosza do kieszeni wpadło, jakaś dyskoteka, ogniska. Od zeszłego roku mam wrażenie, że dla większości moich znajomych wakacje to okres do częstszego dawania w szyję, a jako, że ja jestem dobrym znajomym to będę wspierał tą ideę.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Wakacje... No cóż. Siedzenie przed komputerem, generalnie obijanie się, spotkania z kumplami (alko niet), znajdzie się też parę turniejów i zawodów, więc piłka nożna, wpadną po drodze też jakieś inne sporty. Pojeździ się nad jezioro no i rowerem przejechać w ciągu tych dwóch miesięcy muszę co najmniej 1000 km :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
plan dość prosty. W tygodniu praca, w weekedny balowanie. I tak w kółko. Na razie nie planuje jakichś dalszych wyjazdów. Być może wyskoczę nad jezioro na kilka dni, ale to nic pewnego. Niby spokojnie, ale zaczynam to cenić.
Chociaż te weekedny nie zawsze są takie spokojne :).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Póki co mam już za sobą tydzień nad jeziorem z moją kobitą.
Teraz praktyki zawodowe a później ... cóż jak znajdę to idę do roboty jak nie to czytam, chodzę na siłownie, gram, powracam do koszykówki i prowadzę sesje RPG Neruoshimy. No i oczywiście będę się więcej spotykał z dziewczyną i znajomymi no i zapisałem się do Gdańskiego Klubu Fantastyki więc pewnie tam też będę przybywał ;]
Może wyjadę jeszcze na Brutal Assault albo Woodstock. Albo i do Poznania na konwent fantastyki Polcon ? Albo do WWa na konwent Awangarda ? Cóż wszystko jeszcze jest wielką niewiadomą w moim przypadku.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Praca praca praca. W sierpniu wyjazd nad jeziora, może Woodstock. po raz pierwszy in my life. Ogólnie zapierlalalać trzeba.
 

Zuba

Banned
Dołączył
25.9.2010
Posty
18
Odpoczynek i nic więcej nie mam zamiaru pracować. Troche poczytam, trochę pojeżdżę na rowerku. Może jakiś wyjazd, nie wiem jeszcze.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jak to wakacje.. Spać do ok 10, wstać, zrobić coś koło domu (czyt. podlizać się starszemu ;p)..

Ogólnie prócz tego, że nie idzie się do szkoły, to moje życie jakoś diametralnie sie nie zmieniło. No, może nieco dłużej mnie nie ma w nocy, ale tak to normalka. Teraz zastanawiam się czy nie zatrudnić się do pracy w tartaku u wujka.. Ale nie za bardzo mnie to jara, choć każdy grosz by się przydał ^^.

Ogólnie wakacje wakacje i po wakacjach, zaraz miną ;p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam (;

Wakacje hmm... w tym roku chcę trochę bardziej niż zwykle poleniuchować. Do tej pory rano miałam jazdy, teraz kończę kurs, więc pośpię sobie dłużej. Pól dnia spędzam w domu (wtedy czytam, drzemka itp), wieczorem zawsze gdzieś wychodzę. Jak będzie ciepło, to przed południem będę chodziła się opalać, jak co roku robię zresztą :)
Jeżeli chodzi o jakieś wyjazdy, to za tydzień wyjeżdżam na trzy dni, jakoś na początku sierpnia tez sobie wyskoczę gdzieś, tyle, że na tydzień.
Ogólnie rzecz biorąc będę starała się odpoczywać :trollface:


Pozdrawiam, Daria.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wakacje? Na pewno nie marnowania całych dni przed kompem. Przede wszystkim muszę zrobić szóstkę Weidera i program 100 pompek, bo mi wstyd za mój brzuch i ogólnie okropny wygląd :(. Planuję też przeczytać kilka ciężkich lektur z "Lodem" Dukaja na czele. I wypadałoby nauczyć się paru fajnych piosenek na gitarze. Co do wyjazdów, to parę godzin temu wróciłem z Teneryfy i raczej jakichś większych wyjazdów więcej nie planuję.

Ave
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Na 17 dni wakacji w Bułgarii padało przez 10, a 7 dni słońca (36 stopni w słońcu i 32 stopnie w cieniu). Nie tak źle, gdyby były wolne pokoje to bym tam został, a tak to cóż. Teraz już nie planuję nigdzie wyjeżdżać.
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Plany były wielkie ale tylko mała ich część została wykonana. Wstawałem o 10 jeśli nikt mnie nie obudził to nawet 12. Później musiałem się ogarnąć i jakiś mały wypad na boisko. Jeśli nie było dobrej pogody siedziałem w domu i grałem w gierki czytałem książki, ogólnie robiłem wszystko żeby wypełnić czas. Zanim się zorientowałem był już wieczór i znów grałem sobie, najczęściej w Wiedźmina i Gothicka. Zasypiałem około 23 - 24. Z wyjazdów wypaliły tylko dwa wypady ale nawet one nie były za fajne. Ogólnie w te wakacje odpoczywałem, choć miałem zamiar znaleźć sobie jakąś pracę.
 
Do góry Bottom