Vista

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Planuje zmienic system operacyjny na Vistę, lecz nie wiem czy się opłaca i jak to wyglada w praktyce.
Ktoś z was używa? Miał jakis kontakt? Jesli tak to prosze opisać czy jest stabilny itd.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Osobiście nie korzystam ale mój qumpel ma więc coś mogę Ci powiedzieć.. Od razu mówię że mi sie nie podoba. Odradzam. Nie wiem czemu, może to nie przez system ale większość gier nie chce mu iść. Może to dlatego że gry większość jest pod XP ? Nie wiem dokładnie... Miałem się przeżucać właśnie na Vistę, ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie. Jeśli masz XP to zostań przy nim ; ).

Me zdanie jest takie ;p

Pozdro, AS!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bez dobrego kompa nie ma co instalować Visty. Pochłania ona bardzo dużo pamieci wirtualnej. Faktycznie z tego co słyszałem dużo gier pod nim nie działa.
Wygląda ladnie, jakoś inaczej niz wcześniejsze windowsy, ale nie potrafie powiedzieć jak działa.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Można mówić takiże "eeeeee, gry nie chodzą" "trzeba miec super kompa", ale to jest powtórka historii z przejścia z 98' na XP, początkowo na XP też nie chodziły gry z 98' (moje ukochane NFS porshe ;( ) i wszyscy ludzie mówili że Xp to gówno, że trzba sie uczyc od nowa wszystkiego. BZDURA!

Vista ma swoje wady i zalety, podobało sie się to że sama zaistalowała stery, a co do gier?... trzeba poczekać, wsytzryać się m,yślę ze conajmniej 2 lata. Jeśli chodzi o wymagania, to 1gb ramu to dzisiaj standard. Za rok czy dwa to bedzie tak jak dzisiaj 256.


Pozdro
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
ja może zacznę od skina Visty... powiem szczerze że mi sie nie podoba... ale można przeboleć, ciemne kolory, "start" jakiś lewy... a co do samej visty to powiem że jest dość dobra (tyle że na kombajna) zajmuje sporo miejsca ale za to jest o wiele wygodniejsza ;) nie trzeba instalowac programów bo praktycznie wszystko ma. a kupna odradzam (jest łatwo dostępna w sieci piracka) bo może sie okazać że masz za słabego kompa, albo po prostu ci nie przypadnie do gustu :huh:

POZDRO
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Ja też sie właśnie zastanawiam nad instalacja Visty (dostalem Orginala za free :D ) ale słyszałem że podobno sprawdza czy gry sa orginalne :blink: według mnie należy zaczekć z rok czy dwa lata aż wszystkie gry beda dzialać na Viste a XP przejdzie do historii :lol:
 

Korhazz

New Member
Dołączył
17.6.2007
Posty
2
NIc nie sprawdza, z grami tzreba sie pomeczyc zeby odpalic ale jak do tej pory wsyztsko mi smiga... ale bez 1GB ramu nawet nie podchodz na Aero Vosta zrzera 60% pamieci wirtualnej... Szok :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom