Video: Na Reporterskim Szlaku - Fakty Po Faktach W Bstutv

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nazwa: Na reporterskim szlaku - Fakty po faktach w BSTUTV
Kategoria: Śmieszne filmy
Opis: Parodia wiadomości w wykonaniu użytkowników portalu Gothic Up. Na celowniku - Człowiek Pajonk

Oglądaj wideo
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
impressiv shit

bardzo mi sie kurfa podoba i licze na kontynuacje w takim stylu co go tu pokazaliscie

boja montowal ?
bym u was siedzial tam w glidii bym mu dopomogl lub wyreczyl gdyby mial wyjechac,

peace biczes
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ano, wyszło wam świetnie ;p. Czekam na kolejne wydanie, które mam nadzieję wyjdzie jak najszybciej ^^. Co by powiedzieć, Abi w roli babci najlepsza ^^. Momentami trochę wieje nudą, ale można na to przymrużyć oko : ).

Pozdrawiam.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dobre to to. Bstutv prężnie się rozwija. Teraz już nic się nie uchowa w tajemnicy, jak redaktor boom wkroczy ze swym mikrofonem do akacji, Boże dopomóż.

Abi ma przepity głos, w sam raz na podkład staruchy, Nie wierze teraz, że prohibicja w jej domu trwa od 6 roku jej kociego życia.
A parodia "uje***ego stołu" świetnie dopełnia całość. Tylko więcej tego shitu, znaczy, no, na kontynuacje czekamy.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
No niestety, tym razem uja do tego nie przyłożyłem. Ale BooMowi bardzo dobrze poszło, chłopak się szybko uczy. Niedługo dojdzie do tego, że uczeń przewyższy mistrza :D
Świetny debiut, my chocolate bear :*
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
dobrze było. całość spoko, a zgranie końcówki jest majstersztykiem wykonanym przez Booma, zwlaszcz kilka ostatnich sekund. BSTU działa działa ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No niestety, tym razem uja do tego nie przyłożyłem. Ale BooMowi bardzo dobrze poszło, chłopak się szybko uczy. Niedługo dojdzie do tego, że uczeń przewyższy mistrza :D
Świetny debiut, my chocolate bear :*

To ty jesteś chocolate bear, ja jestem vanilla bear :*
Hey, I'm not black :(
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Augeruje by buntownicze studio przetworzyło się w Forumowe studio :)
Wtedy wchłopnie ciekawe umysły z najemników..może to obrodzić masa ciekawych pomysłów.

Filmik fajny, ale troszkę nuda powiewa momentami, mimo to reportaż pierwsza klasa :)
Tylko namka zjebał na końcu jak się wściekał o skrypt :p.....za sztywny był, gdzie tam jest wkurw..
 
Do góry Bottom