Ulubiony Sport

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Nie ma jeszcze takiego tematu na forum więc ja go zakładam. Jaki jest wasz ulubiony sport? Troszkę się rozpiszę:

Uwielbiam grać w piłkę nożną. Najlepszy jestem chyba na pomocy. Na bramce też nieźle się sprawuje, jednak bramkarz się nudzi. Bardziej lubię biegać po boisku i strzelać gole. Oprócz piłki nożnej lubię sitaktówkę- Jestem najlepszy w klasie , Ping-Pong- Też lubię w to grać, to takie wciągające, Skoki narciarskie- Lubię iść na górkę i skakać na nartach. Jeszcze jak miałem 8 lat miałen narty na taki pasek i jak skakałem to mi się w powietrzu odpinały. Czasem lubię jeszcze pograć w tenisa. Nie gram an kortach tylko na zwykłym podwórku. Kredą zaznaczam linię i dobrze jest. Lubię jeszcze biegi. Sam jestem w nich dość dobry. Na naszej bieżni szkolnej która jedno kółko ma 350m. w 21 minut przebiegłem 13 okrążeń. To były te moje ulubione.

Pozdro !!!
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Jeśli chodzi o uprawianie sportów, to najbardziej lubię koszykówkę. Nie jestem może najlepszy (na serio to jestem bardzo słaby :p ) ale lubię sobie pobiegać za piłką i porzucać do kosza :)

A jeśli chodzi o sporty, które oglądam, a nie biorę udziału, to najbardziej lubię sporty motorowe, a zwłaszcza rajdy klasy WRC. Ostatnio mam utrudniony dostęp do oglądania relacji z rajów ( nie mam TV 4 ), ale kiedy tylko mogę to oglądam. Zresztą, kiedy już odbiorę upragnione prawo jazdy, to chciałbym sobie kupić jakieś auto i zrobić licencję rajdową :p Tylko, że to cholernie drogi sport jest :(
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Hmm, moim ulubiony sprtem jest piłka nożna. Uwielbiam grać w nią (chociarz nie jestem z dobry ;d, mam krzywą noge xD) jak i też oglądać. OD dziecka jest to moja ulubiona konkurencja sportowa :). Kiedyś zawsze uwielbiałem grać w fife, całymi cniami... Lecz teraz już nie mam czasu.

Ostatnio także zainteresowałem sie Formułą 1, mam słabą pamiec wiec nie pamietam zbytnio ze mam ogladać, ale jak trafie to ogladam :).

Interesują mnie od nie dawana także walki MMA, na tvn'ie pokazywali, NASTULA RLZ:p, chociarz przegrał ;(.

Pozdro
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
Moim ulubionym sportem jest oczywiście piłka nożna (bardziej jednak od rozgrywania meczy wole freestyle czyli taka zabawa piłką), moją ulubioną pozycja jest ofensywny pomocnik nie lubię stań na ataku a najbardziej nienawidze bronić i stać na obronie. oprócz piłki nożnej lubię jeszcze różnego rodzaju wyścigi samochodowe i motocyklowe, sporty walki głównie wreling (czy jak to tam się pisze :p ) i boks. To chyba wszystkie sporty jakimi się interesuje.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Siatkówka... Nie jestem jakimś wybitnym graczem ale akurat siatkówka jest spoko. Można sobie odreagować i przynajmniej masz gwarancje że nikt Ci nie wjedzie z łokcia w czoło... no i jest grą zespołową wiec wymaga wspólpracy z resztą drużyny...
W sumie piłka nożna też ujdzie ale tutaj już mi to sprawia mniejszą radochę... zwłaszcza halówka - zwykły deatchmatch moim zdaniem latają tylko rikoszety i nic nie pokopiesz... ale zwykła noga na mórawie... ujdzie. Kosza nienawidze... tyle. Pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Piłka nożna.
Moze nie tyle częsta gra i treningi ale oglądanie meczy w tv i na zywo. Od jakich 2 lat mam na tym punkcie fioła i nic teog raczej nie zmieni.
Lubie tez pograc/pooglądać kosza albo siatkówke jesli mam taka mozliwosc, ale nie robie tego tak chętnie jak w przypadku piłki noznej.
Pozatym to co akurat na eurosporcie leci.
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Moja ulubiona dyscpylina to naturalnie piłka nozna. Sam gram na lewej stronie ataku :) Oczywiscie mecze w Tv tez lubie ogladac. Drugim sportem po kopanej, sa u mnie skoki narcairskie. Sam nie skacze i nie zdarzalo mi sie, ale popatrzec lubie i to bardzo. Lekkoatletyka jest spox, zuzel tez jest nawet niezly ale nie jestem jakims wielkim fanem chociaz Intar Lazur, czyli druzyna z mej miesciny zla na pewno nie jest :p Siatkowka tez jest ok ale ograniczam sie tylko do ogladania meczow reprezentacji, liga mnie nie interesuje zupelnie.
Mysle ze o niczym nie zapomnialem :p
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Moją ulubioną dyscypliną sportową jest, jak większości z was, piłka nożna. Kiedyś grałem nawet przez dwa lata w klubie, będąc chyba w IV - V klasie podstawówki (ach, te zamierzchłę czasy ;) ).
Grałem zawsze na obronie i do dzisiaj na niej gram, przeważnie na prawej stronie. Grać na lewej nie lubię, ponieważ jestem prawonożny, a w środku za dużo się po prostu stoi w tyle - na prawym skrzydle można trochę pociągnąć grę. Ewentualnie jeszcze mogę grać na defensywnym pomocniku, ale jak mało ludzi gra, to pozycja ta w ogóle nie istnieje.
Inne sporty? Koszykówka - nie lubię; siatkówka - ujdzie, choć jest jak dla mnie zbyt statyczna; lekkoatletyka - zależy co, nie lubię biegów długodystansowych i rzutów.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jak dla mnie to koszykówka jest ulubionych sportem .Gram ale nie jakoś zawodowo tylko tak dla siebie z kolegami takiego bardziej streetballa. Lubię, również siatkówkę czasami gramy z chłopakami na WF. W kosza zawsze grałem jako rozgrywający zaś w siatkówce to najczęściej jako Libero choć nie zawsze. W telewizji lubię oglądać mecze koszykówki, siatkówki oraz hokeja na lodzie. Jeśli chodzi o kibicowanie to kibicuje drużyną koszykarskim oraz żużlowym (Prokom trefl, GKS). .
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Bardzo lubię grać w koszykówkę. Praktycznie w wakacje grałem codziennie i po nich też bardzo często, ale rzadziej bo szkoła itp. :p Gram nawet nieźle, ale amatorsko, bo nie jestem w żadnym klubie ani nic :)

Ale za to moim ukochanym sportem jest Capoeira (brazyliska sztuka walki połączona z tańcem i akrobatyką). Po prostu to uwielbiam :) Na razie ćwiczę od niedawna, ale strasznie mnie to wciągnęło. Akrobatyką interesuję się od ponad roku już, ale teraz Capoeira to po prostu coś, dzięki czemu inaczej postrzegam wiele spraw. Nie potrafię już bez tego normalnie funkcjonować :D. Po prostu to uwielbiam i nie potrzeba mi nic więcej ;).
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
YO

Ja tam jak większość osób lubie piłkę nożną. Gram w klubie i jetem bramkarzem. Nie jestem najgorszy, więc może jeszcze trochę tam będę. Nie lubie oglądać meczy, niewiem dlaczego ( no chyba, że jakieś ważne :) ) Lubię też patrzeć na siate, bo ja niezabardzo grać umiem więc mogę tylko pomarzyć. Kiedyś też grałem w hokeja, ale mi się znudziło.

QUOTE
Capoeira


???

Możesz mi o tym coś więcej na PW napisać?

Yo :p
 

soldier of gondor

New Member
Dołączył
18.8.2005
Posty
14
Cóż, moim(i) ulubionymi sportami są:

Koszykówka
Hokej, unihokej
Strzelectwo
oraz Łucznictwo.
W zimie lubię pojezdzić na nartach, a w lecie popływać. :)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
ja będę bardziej oryginalny bo ja nie lubię piłki nożnej ale uwielbiam tenis stołowy oraz strzelectwo (już drugi rok strzelam z KBKS'u na obozach jaka frajda :D ^_^ )

Lubię też czasem na nartach albo na snowboardzie pojezdzić zimą (na tym drugim nie idzie mi za dobrze :p )
a no i też lubię krótkie sprinty na 60m albo na 100m jestem w nich całkiem dobry :D
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Osobiście dzielę sobie sporty na dwie podgrupy, na te dyscypliny które uprawiam i na te które lubię oglądać. Co do tych pierwszych czołowe miejsce zajmuje siatkówka. Uprawiam ten sport bardzo chętnie i trenuje go już 5 lat. Obecnie gram w klubie Polonia Poraj(może ktoś słyszał?). Drugim sportem, który uprawiam czynnie jest piłka nożna, a później to już tenis stołowy, koszykówka, pływanie. Bardzo chętnie przeze mnie oglądane dyscypliny to: skoki narciarskie, siatkówka, piłka nożna i ręczna, koszykówka, tenis i slalom gigant.

Pozdrawiam fanów siatkówki.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
No baa! a jakże! uwielbiam piłke nozną, chociaż nie gram w żadnym klubie to uwrzam że nawet mi to wychodzi. Tylko że mam taką dolegliwość, że przebiegne całe boisko z piłką, każdego wezme na bieg i dribling (niewiem jak to sie pisze xD) a w pustą bramke z odległość 1m nie trafie xD Następnym ulubionym sportem moim jest deska. Kiedyś śmigałem całymi dniami, teraz nie jeżdże już przez starą kontuzje. Czasami wyjde na 2 godzinki pojeździć :p.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Sportem który najbardziej lubię jest z pewnością piłka nożna. Lubię zarówno w nią grac, jak i oglądać w telewizji. Nie interesują mnie za bardzo rozgrywki ligowe, ale Puchar UEFA, Liga Mistrzów, MŚ, ME i wszystko w czym grają Polacy jak najbardziej :p Poza tym chętnie obejrzę mecz siatkówki, skoki narciarski, snookera (o ile można nazwać go sportem), hokej i inne ciekawe, widowiskowe dyscypliny. Nie lubię za to głównie szachów, które niektórzy uparcie nazywają sportem :p i koszykówki.
 

LordChudy

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
4
Ja preferuje Futbol Amerykański.Naprawde Fajny sport i bardzo kontaktowy.Trzeba być silnym i w miare zwinnym bo w przeciwnym razie zostanie po tobie mokra plama.Pomimo pozorów jest to sport bezpieczny,wystarczy kupić pada i ochraniacz na zęby,co do kasku i ochrony nóg można później pomyśleć :p Gram na pozycje WR przeważnie na prawym skrzydle. Narazie trenuje z Husarią Szczecin.

Co do drugiego sportu jest to Koszykówka.Ten sport całkowicie mnie odmienił,no i gram już chyba od 5 klasy podstawówki.Obecnie gram na podwórku i w reprezentacji swojego zespołu szkół (Zespół Szkół Ekonomicznych).

Dochodzi siłownia bo to już obowiązkowo żeby utrzymać dobrą forme i Akrobatyka Wolnostylowa dla relaksu w wolne dni.
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!!Otóż mojim ulubionym sportem jest Noga noga i jeszcze raz noga. Dlatego że lubie sobie poodbijać piłke z kolegami. I trenować kondycje i wogóle. Potem jest Kosz chociaż nie jestem za wysoki ale krasnal też nie jestem. I siatkówka na ostatnim miejscu dlatego ze jest szybkim sportem i lubie sobie troche poskakać gdy gram w siatke.QUOTE
Ja preferuje Futbol Amerykański.

Men gdzie ty w to grałeś. Ja z chęcia bym zagrał w Futbol Amerykański. To jest dopiero fajny i śmieszy sport.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
NO oczywistością jest że lubię standardowe gry typu:
piłka nożna
siatkówka
piłka ręczna

bo zawsze miałem z nimi styczność
są dobrą formą rozrywki
można trochę rozruszać kości

inne ciekawe sporty
to curling
(nigdy nie próbowałem ale chciałbym kiedyś)
bilard
(od czasu do czasu zdarzy się pograć)
PIłkarzyki!!!!!!!!!!!!
(to mogłaby być dyscyplina olimpijska dla mnie..uwielbiam grać w piłkarzyki)
parkhood
(nowy sport koleżanka swego czasu uprawiała też jest bardzo ciekawy i wymaga sporego treningu)
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
QUOTE(Upadły Jack @ 24-01-2007, 18:35) [snapback]132819[/snapback]

Men gdzie ty w to grałeś. Ja z chęcia bym zagrał w Futbol Amerykański. To jest dopiero fajny i śmieszy sport.



"Men" to nie jest śmieszny sport , więc men zmieniłbyś zdanie o ile byś "żył" następnego dnia.Czasem przychodzą nowi potrenować i niedotrwają do końca rozgrzewki,sam na początku miałem zawroty głowy i słabo się robiło podczas "rozgrzewki" więc sport dla naprawde silnych chłopów.Sądze że waga poniżej 80kg nie ma tam czego szukać(mam 86 :lol: ).

W Polsce jedyna możliwość treningu jest z klubami bo nigdzie indziej nie pograsz i nie podałeś mi swojej miejscowości tak więc wejdz na wikipedie i po wpisaniu odpowiedniej formułki masz wszystkie obecne Polskie drużyny.Ja aktualnie trenuje z Husarią Szczecin.

3maj sie!
 
Do góry Bottom