Ulubiony smok

Jaki jest Twój ulubiony smok?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Proste pytanie: jaki jest Wasz ulubiony smok? Za co go cenicie, że jest ładny, potężny, a może jeszcze za coś innego? Głosujcie! Ja osobiście popieram lodowego smoka, fanie wygląda, ma spoko jaskinię, sporo skarbów i jest najlepszy w GD
biggrin.gif
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Wybieram Smoka-Ożywieńca. Czemu? Bo jest najsilniejszy i największy. Głupie uzasadnienie, bo jak już z nim walczymy to i tak go rozniesiemy w pył... (ale bagiennego smoka bym nie wybrał).
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja zagłosowałem na Ognistego Smoka z Wulkanu ponieważ uważam że jest on najpodobniejszy do zwykłego smoka i tak jak u innych przedstawicieli tego gatunku w innych grach i książkach musisz sie gdzieś wdrapywać. To jest moje zdanie.
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Moim zdaniem najlepszy jest smok-ożywieniec, ale lubieteż smoka z wulkanu, bo najbardziej z nich oddaje nature prawdziwego smoka o jakim czytamy i oglądamy w TV. Natomiast nie podoba mi sie lodowy smok, bo troche głupio autorzy zrobili, bo niby co ma lód do ognia, a nim zjeje smok
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Ja zagłosowałem na ognistego smoka ponieważ dla mnie był najmocniejszy i najtrudniej było go zabić
biggrin.gif
. Smok-ożywieniec był tesh trudny, ale z tym ekwipunkiem co mamy na dworze Irdorath to on dla mnie był właśnie najłatwiejszy.
Tak jak wyżej ognisty smok jest najbardziej podobny do tych, które znamy z filmów.
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
A mi podobają sie 2 lodowy i kamienny kamienny bo najbardziej strzeżony a lodowy bo fajnie wyglonda dodam że nienawidze ozywieńca bo wogule nie lubie trupów
biggrin.gif


[ : Wto Mar 01, 2005 10:49 am ]
:shock:
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mnei się najbardziej podobał orzywieniec ponieważ miał fajny wygląd. Ale jesłi chodzi o poziom trudności to lodowy mi bardziej przypadł do gustu.
 

BLECHO

Member
Dołączył
26.1.2005
Posty
31
moim ulubionym smokiem jest chyba smok kamienny.To mój pierwszy smok jakiego zobaczyłem i zabiłem, fajnie się go tłucze i ma fajne teksty
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Trudno powiedzieć bo w podstawowej werji podobał mi się lodowy smok a po nim kamienny, ale po pewnych unowocześnieniach z nocy kruka smok ożywieniec niema sobie równych
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja lubie smoka lodowego bo ma wypas skarby oraz saje 5000exp co jak na 4 dział to dużo,a reszta to bez różnicy jedno jest pewne i tak trzeba je do piachu posłac i tyle
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moim ulubionym smokiem jest oczywiście smok-ożywieniec szczególnie podoba mi się ta zielona aura którą ma i też to że jest silny , także podoba mi się kamienny smok bo ma super wygląd i też nie jest słabym przeciwnikiem , no też może być lodowy smok , ale bardzo się na nim zawiodłem jest po prostu słabiutki.
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Smoczki

Najbardziej lubie lodowego smoka, bo jest z nim najwięcej pieprzenia.
Do dziś jeszcze pamiętam jak załatwiłem go przy pomocy czarnej bryłki rudy.
biggrin.gif
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
:)

Mnie najbardziej podobał się lodowy z górniczej doliny, bo, tak jak powiedział jeden z moich poprzedników - miał dużo skarbów. Do tego wiele "doświadczenia na 2 nogach" koło niego (oczywiście chodzi mi o jaszczuroludzi) i te wzmagające się wspomnienia z jedynki gdy był tam jeszcze nowy obóz...

Swoją drogą z nieumarłym smokiem można nawiązać ciekawy dialog....
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dlamnie najlepszym smokiem byl Lodowy smok poniewaz fajnie wygladal i wogle mial duzo skarbow kozcka mial kryjowke i byl wogle caly fajny =]
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Mi podobał się naj bardziej Lodowy Smok fajnie wygląda i ma sporo skarbów. Pozatym z nim naj ciężej mi się walczyło
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
dla mnie lux jest kamienny bo taki jest mroczny, wolałbym pewnie ożywienca ale to juz koniec gry wiec żal go zabijać
smile.gif
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
powiem wam szczerze ze sie nie przygladalem smokom:D ale zaglosuje na bagiennego bo fajnie sie go rozwala z giełda;d
 

Volium

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
15
Feomathar-ognisty smok. Ma fajną kryjówke i nieżle ukryte skarby. Pozatym to jedyny smok który prawie mie zabil :twisted:
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Mnie najbardziej podobał się lodowy smok, ponieważ fajnie wyglądał i miał świetny gust wybierając nowy obóz jako kryjówkę (najemnicy i wszystko co z nimi związane rulezz).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom