Ulubiony smok

Jaki jest Twój ulubiony smok?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

G3org3

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
12
Bezapelacyjnie najsilniejszym smokiem w GD jest smok lodowy (Przynajmniej mi sprawił więcej trudności niż pozostałe smoki) No i daje najwięcej ex-pa. A poza tym fajnie wygląda zwłaszcza skrzydła. Zresztą ten smok sam gada do nas "Wszystkie żywioły mają moc dawania i odbierania życia, ale tylko woda, która stała się twarda jak skała, stanie się słupem soli na którym życie jest niemożliwe" (Czy jakoś tak
smile.gif
)


: Nie Mar 06, 2005 7:09 pm
Bezapelacyjnie najsilniejszym smokiem w GD jest smok lodowy (Przynajmniej mi sprawił więcej trudności niż pozostałe smoki) No i daje najwięcej ex-pa. A poza tym fajnie wygląda zwłaszcza skrzydła. Zresztą ten smok sam gada do nas "Wszystkie żywioły mają moc dawania i odbierania życia, ale tylko woda, która stała się twarda jak skała, stanie się słupem soli na którym życie jest niemożliwe" (Czy jakoś tak )
 

Kael

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
15
Moim ulubionym smokiem jest Feomathar (czy jakoś tak) Konkretnie chodzi mi o tego z wulkanu w GD. Mi najtrudniej walczyło mi się właśnie z nim ale może to dlatego że chyba przy czwartym podejściem skonsekrowałem swój miecz. Moim zdaniem Feomathar jest nasilniejszy, najbardziej podobny do smoków z filmów i książek i najmądrzejszy (teraz chodzi mi o to że wybrał chyba najlepszą kryjówkę ze wszystkich gadów- ja dostałem się do niego pod postacią smoczego zębacz) a najsilniejszy jest dlatego, ponieważ lodowego smoka Fingrekha (czy coś takiego) pokonałem za pierwszym podejściem a na każdej stronie o grach Gothic pisze że najsilniejszy jest lodowy smok
smile.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja zagłosowałem na lodowego smoka bo przecierz wszystkie je trzeba zabić a na niego mam zawsze największa motywacje bo moge sie na nim zemścić za zniszczenie Nowego Obozu (Mój dom z Gothica I 8) )
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
No mi się najbardziej podoba kamienny smok z fortecy.Fajnie wygląda taka kamienna skóra i jest dosc dobrze strzeżony 8)
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ja nie mam swojego ulubieńca nie lubie tylko tego z wulkanu bo jak pierwszy raz grałem w g2 to miałem z nim małe problemy a reszta jest spox.
 

URABY

New Member
Dołączył
30.3.2005
Posty
11
Moim ulubionym smokiem jest smok ożywieniec dlatego że jest ostatn i najpotężniejszy
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
moim zdaniem wszystkie są takie same ;] wyszstkie łatwo pokonać ;] przywołania najtrudniej mi sie walczyło z orzywieńcem bo jeszcze orkowie ;] nara
 

lord_terminator

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
18
cenie kamiennego gdyz, wybral sobie fajna kryjowke, najdluzej go szukalem za pierwszym razem
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja wybieram Kamiennego poneiważ mam do neigo sentymenty
biggrin.gif
jak pierwszy raz graęłm w gothica 2 (bo w NK są takei same smoki ale w NK nie grałem
sad.gif
)to włąśnei moim pierwsyzxm napotkanym smokiem był właśnei kamienny smok . I wszystko co związane jest z tym smokiem oprócz znalezienia jego kryjówki i samym smokiem jest trudne
biggrin.gif
.
Nielubie ognistaego smoka z GD ponieważ 3 godziny szukałem jego kryjówke ... no comment .
 
Dołączył
10.4.2005
Posty
16
Mi przypadł do gustu Kamienny Smok. Spójrzcie na niego jest Największy spośrod wszystkich smoków. Lodowy smok jest jakiś chudy a kamienny napewno od niego szerszy. No i to jego zabiłem na końcu 4 rozdziału.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Mi najbardziej przypadł do gustu smok-ożywieniec. Był ze wszystkich najpotężniejszy, i miał najupiorniejszy wygląd. Posiadał również najwięcej sługusów i największą kryjówkę
rolleyes.gif
.
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Lodowy smok - Głównie za wygląd (Bo się tak "błyszczy"
tongue.gif
) i to zlodowacenie które zafundował Nowemu Obozowi, taki fajny klimat tam tworzy.
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
według mnie najlepszy jest kamienny nie mam żadnego uzasadnienie ale to on najbardziej przypadł mi do gustu
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
według mnie najlepszy jest kamienny nie mam żadnego uzasadnienie ale to on najbardziej przypadł mi do gustu
 

PiotrekknewB

New Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
29
ja wybieram bagiennego smoka a dlatego ze jest smieszny
laugh.gif
chodzi o wyglad i zachowanie (uwaza sie za najlepszego i ze na lajcie nas zabije)a pozatym bagna na jakich ma kanciape klimatycznie wygladaja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom