Ulubiony Rodzaj Gry.

Jakie gierki najbardziej lubicie??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
hmmm, co prawda Gothic jest moją ulubioną grą i żadna z gier jej nie dorównóje to osobiście nie grywam w inne gry rpg (prawie wogole nie gram:p bo mi sie nie chce). Gustuje w strzelankach - CS, ET, Q3 to gray dla mnie ;].
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Nie mam ulubionego ganunku, jednak najczęściej gram w MMORPGI, cRPGi, lubię też strzelanki, strategie i zręcznościówki.
Od MMORPGów teraz "odpoczytam", tak to Silkroad i WoW rządzą. ;P
cRPGi - gram aktualnie w grę "Frater"(bardziej siekanina niż cRPG, ale rozwój postaci też jest), nie jest to może jakiś super-hit, ale było w CD-Action i się wciągnąłem. Trochę podobne do Diablo. (gram łowczynią)
Strzelanki - powtarzam Max Payne i Delta Force: Heli... chyba pogram sobie w CoD2 ( o dziwo chodzi mi na max. detalach. :eek:)
strategie - na razie żadna (formata robiłem, a nie mam nic z tego gatunku)
Przygodówki - właśnie, gdzie przygodówki?! :D Gram właśnie w całkiem ciekawą "I nie było już nikogo..." na podstawie książki Agathy Christie.
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Zdecydowanie RPG :) Kolejnym gatunkiem, który preferuję to RTS : ) Czasami dla rozerwania się grałemw inne gatunki ale głównie to były RTS i RPG. Bo cóż jest lepszego od udania się w mistyczną krainę i przemierzanie jej będąc baśniową istotą, która wpływa na losy tego świata? :)


Z poważaniem
Adonix
 
E

eMzi

Guest
W sumie to najbardziej szanuje eRPeGi. Chociaż od dawna żaden fajny nie wpadł mi w łapy (nie licząć KotORa 2). Nowsze giery mi nie wchodzą, bo do dupy kompa mam, a żal mi floty marnować na modernizację...
Zaraz potem jakieś strzelanki preferuję, byleby tylko nieliniowe były... Faworyci to San Andreas (bo "moje" klimaty, haha) i Mafia (tak zajebistej fabuły już dawno nie widziałem).

peace
 

Lokos

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
Oczywiście gry RPG. Pasjonowały mnie zawsze, bo w nich można robić praktycznie wszystko, rozwijać postać wpływać na nią w określony sposób, można być i wojownikiem i magiem jednocześnie, ale co w nich najważniejsze, to zagłębić w świat, magiczny świat jaki one proponują i po prostu nie oderwać głowy od monitora.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
RPG, Strategie i MMORPG.

RPG
- wiele zadań pobocznych
- zawsze lub prawie zawsze świetna fabuła i cel gry
- sam decyduje co chcę zrobić ze swoją postacią
- różnorodny świat
- wiele ciekawych miejsc nie związanych z głównym wątkiem
Strategie
- możliwość rozbudowy, produkcji i wytwarzania wszelakich rzeczy
- dowodzenie dużą ilością ludzi, machin etc...
- oczywiście dowodzenie wojskiem w bitwach
MMORPG
- duży świat
- możliwość grania z graczami z całego świata
- kupowanie lub sprzedawanie różnych rzeczy za prawdziwe pieniądze

Mój głos oddałem na gatunek RPG

POZDRO
 

soldier of gondor

New Member
Dołączył
18.8.2005
Posty
14
oczywiście RPG ;] a wśród nich serie Gothic Diablo i Elder Scrolls.

Lubie także strategie takie jak Twierdza czy Age of Empires.

Oraz strzelanki : CoD MoH.

Czyli praktycznie każdy rodzaj gier :] po trochu :)
 

_Lee_

New Member
Dołączył
12.1.2007
Posty
5
Ja lubie (prawie jak wszyscy) RPG : całą serię gothica, i Obliviona oraz Morrowinda.

Lubie takżę fife 2007,
Ale najbardziej to właśnie RPG, nic tego u mnie nie przebije.
 

Sługa Beliara

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
21
Hehe wiadomo że najbardziej to lubie RPG :) , ale czasami lubie sobie pocisnąĆ w jakieś strategie typu Empire Earth ;]
ale...RPG RZADZI :p GOTHIC RZADZI :D
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
no, ja jestem trochę inny, ponieważ ubóstwiam gry na pegaza, no po prostu nigdy nie widziałem lepszego cuda!!!!!!!!!!

wspaniała grafika, gites klimat i oprawa dźwiękowa... do dzisiaj zamiast zwykłej muzyki słucham soundtrack'ów z Mario i Cobry, no miodzio!!

dzięki tej grafice i wogóle grywalności gier na pegaza, zacząłem pykać w tibie, więc można powiedzieć, że jestem fanem MMO.

Oprócz takich gier, lubie tez L2 i Playboy Mansion.
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!!Otóż ja jak większość forum zagłosowałem na RPG dlatego ze.Po pierwsze gry RPG wciągają człowieka tak długo że wyłancza sie kompletnie. Po drugie można sie wczuć w ten świat i czuć sie jak byś w nim zył.Po trzecie W RPG jest najwięcej mozliwosci zeby przejśc gre na rózne sposoby. Nie pogardze też dobrą strzelanką czy strategia. :rolleyes: I moge jeszcze czasami pograć w Need For speed. :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Żeby było sprawiedliwie
nie zagłosuje

ponieważ stykałem się z przeróżnymi rodzajami gier
nie mam swojej ulubionej
u mnie to jest tak jak z muzą
jeśli utwór jest fajny i wpada mi w ucho to słucham go jeszcze raz
więc jeśli giera jest fajna i ma w sobie to coś to sięgam po nią raz jeszcze
bez względu na to jaki to rodzaj
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Lubie Rpg seria gothic albo serie diablo na rpg oddalem glos
strategiczne to twierdza 1 i krzyzowiec oraz warcraft 3 reign of chaos
strzelanki to CoD Wolfeinstain the think seria GTA Quake seria Maxa Payne'a
i duzo duzo innych...
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Należę do tych niewielu co klikneli na strzelanki, poprostu lubię sobie pograć i postrzelać zeby się odstresować np. CoD2, ale zazwyczaj tylko po sieci. Co do rpg to chyba jednynymi w jakie grałem było Gothicki wsyztskie i Bards tale: opowieści barda.
Ale moją ulubioną grą poad wsztskie jest Mafia :) Poprostu kocham, mogę ją przechodzić wiele razy mimo żeprzeszedłem już po raz piąty ;)


Pozdro
 

Szewa

New Member
Dołączył
26.11.2006
Posty
13
Jak wszyscy to i ja:D Tez głosowałem na rpg bo to kocham. NP. Diablo albo gothic to moj nałog:D
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Rpg to podstawa :D !! lubie tez bardzo GTA przeszedłem wszystkie części bo ta gierka to jedna wielka historia.NFS tez jest spoko tylko carbon byl troche za krótki.ogólnie to wszystkie gierki są spoko :lol:
Pozdro
 

Balder

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
12
Oczywiście,że głosuję na gry RPG. :D Z innych lubie też strategie,strzelanki,sportowe,wyścigi-gram we wszystko co mi się podoba.Zagłosowałem na RPG ponieważ Gothic był pierwszą grą która mnie naprawdę wciągła i mogę dalej ją przechodzić.
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
No więc tak lubię RPG (bo to gothic :p) i lubie strzelanki (bo jest gta :p) i lubie strategie (bo jest age of empires :p)
 

Dawideas

New Member
Dołączył
10.2.2007
Posty
7
RPG
-Spora ilość postaci(przeważnie) klasy, charktery i bronie.
-Zawsze dobra fabuła i sporo zadań pobocznych.
-Ciekawie rozwinięte umiejętności.
Strategie
-Rozwija myślenie taktyczne.
-Pozwala niekiedy na rozwinięcie wyobraźni (chociaż rzadko)
-Niekiedy można czegoś z historii się dowiedzieć.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
A ja w przeciwieństwie do innych oddałem bardzo oryginalny głos !
Zagłosowałem na.... RPG ! Haha ! Nikt się nie spodziewał !

W RPGach podoba mi się przede wszystkim:

-klimacik
-muzyka (ubóstwiam muze z Gothica :D)
-rozwój postaci "from zero to hero"
-a najbardziej w grach RPG podoba mi się, że jedną z nich jest Gothic :)
-możliwośc poznawania fabuły krok po kroku
-lubię różne zakończenia

To co wymieniłem oczywiście nie dotyczy wszystkich gier RPG jak dobrze wiecie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom