Ulubiony Rodzaj Gry.

Jakie gierki najbardziej lubicie??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Tak jak więkrzość moich przedmówców najbardziej lubie gry RPG. Fabuła tych gier jest zawsze bardzo rozbudowana a gracz ma możliwośc wyboru. Ze starszych RPG-ów ubustwiałem DIABLO. Przeszedłem ją chyba na wszystkie mozliwe sposoby. Nie wspomne o Gothic bo to nie podlega dyskusji. Po rozpoczęciu przygody z pierwsza częścią zaczeła sie mania. Gothic 2 i Noc Kruka grałem po 10 godzin dziennie (codziennie) Nic innego nie istaniało ;) ;) Zresztą z trzecią czescią jest podobnie aczkolwiek teraz mam mniej czasu ale każdą wolną chwile poświęałem G3. Lubie grac też w gry strategiczne i FPP
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
będę w kolejności ustawiał: (wg miejsc)
1. WSZYSTKIE GRY BLIZZARDA
2. Rpg i Strategi
3. Sporowe
4. Wyścigowe
5..... itd

tak to wygląda... gram we wszystko co mi wpadnie w ręce (oprócz kompletnego kiczu)
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
Ja najbardziej lubie Strzelanki, szczególnie przez neta :D fajnie jest tak czasami pozabijac no-skilli :D i oczywiście cRPG(zacząłem swoja przygode z nimi z Gothiciem 2 i staly sie moim ulubionym gatunkiem razem z FPP :D ) chociaż czasami dobrze jest pograc w strategie (pykało sie swoich czasów w Warcrafta III :D DotA i te klimaty ^^)
 

Lee5.56

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
24
RPG jest dla mnie najlepsze i to chyba ze względu na Gothica. A lubię jeszcze grać w strzelanki.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja Też jak większość lubię RPG, dużo misji, zdobywasz level, umiejętności, są różne postacie.
Kiedyś lubiłem strzelanki, jednak znudziły mi się, raz do czasu rzecz jasna gram ale najbardziej teraz lubię RPG. :)

Pozdrawiam ;)
 

Griffe

New Member
Dołączył
19.1.2007
Posty
8
Ech tłumaczyć ludziom, że jest różnica między RPG, a cRPG...
Jakie „gierki” lubię? Obecnie żadnych. Nie gram w nic od dłuższego czasu bo i po co. Dawniej owszem pogrywałem sporo i przeważnie w cRPG i strategie. Jeśli chodzi o cRPG to mam tu na myśli prawdziwe gry tego typu czyli m.in. Fallout, Baldur’s Gate, seria TES itd. Gothic hmm, tylko jedynka budzi we mnie ciepłe wspomnienia ;]
Ze strategii tylko nieśmiertelny Warcraft III.
Ostatecznie zagłosowałem na cRPG, bo nie powiem, trochę czasu przy nich spędziłem.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja nie mam ulubionego typu gier.Mi pasuje wszystko a mianowicie wszystko co dobre bo w szity nie gram.Uwage zwracam również na grafike oraz trudność bo jeżeli gra jest tak banalna to sobie odpuszczam.Dam taki ranking ulubionych typów :
-MMORPG , rpg nie ma co się mierzyć z MMo
-Strzelanki , zwłaszcza klimaty wojenny np. CoD lub Wolfenstein .
-Strategie , AoE przoduje .
Nielubię z lekka sportowych(jednak Pes wymiata) .

Pozdrowienia
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Buahaha.. Ja najbardziej lubie tak jak moi poprzednicy RPG. Ale to tylko temu że jest tam Gothic (?). No rlz. Fajnie sie kieruje postaciami, dobry jest ich rozwój.. 10/10.
Drugie jak wszyscy wiedzą Strategie. Nie ma to jak pociupać sobie w Herosy (to strategia? :p) lub inne. Zachwyca mnie w nich widok z góry etc. Można kierować swoimi żołnierzami bądź rycerzami. Budować domki osady ^_^. To się nazywa...
Trzecie - sportowe. Nie ma to jak Pes lub Fifa. Nie pogardzam też innymi ale te wymiatają. Ja, jako sportowiec nie mógłbym nie lubić tego gatunku gier ;].

Mogą być jeszcze cRPG i MMoRPG ale to inna bajka..

To moje typy...

Z wyrazami szacunku, Anioł ;]
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Strzelanki (Seria MoH i Enemy Territory), cRPG (Saga: BG, IWD, Gothic etc. ), platformowki (za sprawa Maple Story :) ), wyscigi (NFSU2). Ogolnie lubie prawie kazdy rodzaj gier, no moze poza sportowymi :)

Pozdrawiam
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Jak zapewne większość na tym forum zaznaczyłem RPG, są to moje ulubione gry z jednej prostej aczkolwiek bardzo ważnej przyczyny. W żadnej powtarzam w żadnej grze nie uświadczymy tylu możliwości i dróf do wyboru jak w grze RPG, bo po to są one stworzone by odgrywać postać i wczuwać sie w nią w trakcie gry a nie by bezmyślnie klikać.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Ja tam kocham strategie, strategie, strategie, strategie.. O czymś zapomniałem? A tak.. Jeszcze jedno: kocham strategie. Uwielbiam patrzeć na moich poddanych z góry jak jakiś k*rwa bóg, rozkazywać, budować miasta, mordować wroga... Ja pragnę władzy, a w takich grach jest są poprostu zaj*biste możliwości jej zdobycia. (mocy oczywiście w grze) A tak poza tym to lubię grać w takie gierki jak: wszystkie części Dooma, Quaka, House of the dead, Resident Evil, Silent Hill, Diablo i Wampires :rolleyes:

Człowieku lecz się :D, a tak na serio to wiele osób lubi grac w strategie z podobnego powodu co ty. -God
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
:D:DJa najbardziej lubie gry typu RPG(MMO i cRPG)!!Dlatego, ze sa ta to przewaznie gry o zajefajnym klimacie i fabule!!Bardzo tez lubie gry symulatory(i nie chodzi mi tu np. o symulacje lotu samolotem albo jazda autem, ale o symulacje prowadzenia zycia naszym bohaterem...Jest to tez powod do tego, aby lubiec grac w RPG, bo tam tez w pewnym sensie nasladujemy zycie-tylko troche bardziej fantastyczne :p )jednak to sie wiaze... A tak poza tym to gram we wszystkie gry, ale tylko takie, ktore choc troche mnie zainetersuja, nawet czasem pogrywam gry na necie(gdy sie nudze :/ )

Pozdrawiam, xdx
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hmm....co tu mówic RPG rzadzi ;)
Latasz,zbierasz,tworzysz,nosisz itp.
Ach to jest magia grania moim zdaniem,pogrywam czasami w wyscigi cos pokroju NFS :rolleyes:
 

unknown

Debile
Dołączył
1.4.2007
Posty
30
Ktoś kiedyś powiedział: "erpg rzondzi!". Zgadzam się z nim.
Biegać po świecie, rozwalić jakiegoś orka, zebrać ziele lecznicze, kupić miecz, wykonywać misje...
Gothic i Fable rządzą!
Chociaż lubię też strategie, strzelanki...
Lubię grać w WoW, Ojciec Chrzestny, Black&White 2...
I w Warcrafta 3 :)
Są mieszanki, np. B&W to sim/akcja/strategia/rpg.
Warcraft: strategia/rpg.

RPG na pewno jest najlepsze, fabuła, świat... Taka przygodówka z akcją (DMOM&M) jest extra.
 

WARFARIAN

Member
Dołączył
26.7.2005
Posty
41
Oczywiście RPG :) To przez magię BG 1 i 2 które zrobiły ze mnie gracza- te nieprzespane godziny i przegadywanie całych godzin z innymi, poza tym spisana własnoręcznie solucja :p Potem Gothic pogniótł mnie do reszty i już nie było odwrotu- RPG! RPG! RPG! :D
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
RPG rlz - GOTHIC za tym przemawia
strzelanki też mogą być - sporo gram w CS 1.6
wyścigi - seria NFS od U1 do Carbon
strategie - ahh Heroes3 + dodatki - stare ale jare, często gram
 
T

Thran

Guest
Ja przepadam za Crpg takimi jak Kotor czy Gothic no i Strategie jak Act Of War czy Generals,Warcraft ITP no i MMORPG jeszcze :D WoW RULEZ :)
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Qrde trudny wybór :/ Ja w sumie lubię w każdą dobrą gierkę pograć i nie jest tak że mam ulubiony typ gier.....choć jesli muszę to wybiorę RPG ;D To przez Gothicki, TES-y, Diablo i inne genialne tytuły ;D Fajne połączonie gier w któych mozna się posiekać mieczykiem ale tez i porobic questy i pohandlować ;D Choć nie pogardzam także PES-em którego jest wiernym fanem. a w Wrhamera lubie też pograć. Tak czy inaczej głos na RPG
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Oczywiście gry RPG. Dlaczego?

1. Fabuła. Tutaj chyba nie muszę nic pisać, żaden typ gier nie ma takiej fabuły jak gry RPG.
2. Lubię gry średniowieczne, a większość gier RPG to średniowiecze (większośc bo np. Fallout to gra RPG której akcja rozgrywa się w przyszłości)
3. Klimat. Oczywiście wiadomo o co chodzi.
4. Questy. Jeśli chodzi o to, gry RPG nie mają sobie równych. Mają masę zadań pobocznych które (przynajmniej ja) wykonuje się z wielką przyjemnością.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom