Ulubiony Król

Jaki jest Wasz ulubiony król ?


  • Total voters
    0

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Witam,

Tak jak w temacie - który władca najbardziej przypadł Wam do gustu ?
Mnie osobiście zaimponował Kan, ponieważ jest honorowy oraz jest wielkim taktykiem wojennym
A jakie są Wasze opinie ?

Ave
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Osobiscie nie podoba mi sie zaden przywodca w Gothic3. Lecz glosuje na Rhobara poniewaz nigdy nie rozmawialem z Kanem ani z Zubenem dlatego bo gralem zawsze sciezka Innosa i bilem reputacje dla buntownikow. Rhobar to mysli ze jest super krolem a w rzeczywistosci to taka sierota :lol: Wybraniec sie znalazl od siedmiu bolesci :p
 

dominik715

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
21
Mi najbardziej przypadł do gustu Rhobar, ponieważ zawsze będę grał po dobrej stronie :p
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Chyba nie mam wyjścia, z Kanem i Zubenem również nie gadałem ale ork to ork najbardziej honorowy, Rhobar to taka dzidzia bojączka według mnie, wybór pada na Kana. Zresztą wydaje mi sie, że wśród orków nie ma ani jednego złodzieja a wśród ludzi tak...
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zagłosowałem na Zubena. Niczego się nie boi, w jego "kraju" panuje dobrobyt, przynajmniej w warstwach wyższych niż niewolnicy. Jego pałac robi wrażenie swoim przepychem i ogromem. Nawet jego straż wygląda porządnie. No i jako jedyny ma potężne skarbce pełne złota na terenie Varantu. No i jakoś się trzyma an swoim stanowisku.
 

sebabb

New Member
Dołączył
14.11.2007
Posty
17
Ja zagłosowałem na Kan'a ponieważ jest on honorowy i dotrzymał słowa, miał dać zbroję to dał ;p, zresztą orkowie wydają mi się o wiele mądrzejsi niż ludzie, i nie ma tam chyba ani jednego złodzieja ;p, zagłosowałem na Kana też dlatego że jest wielkim taktykiem wojennym :), a rhobar jest jakiś dziwny. Zresztą Rhobarowi mam pomagać za to że wrzucił Beziego do kolonii górniczej?

Kan, ale Zuben też nie jest zły :)
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Rhobar,bo wierzy w Innosa i podąża jego Świętą Ścieżką. ;) A nie ma takich wypasionych strażników,czy wypasionego skarbca,
bo teoretycznie jest w opozycji,jest oblężony i zamknięty w magicznej barierze.A poza tym przegrał wojnę.Skarby Zubena i Kana
to przecież są jego skarby!!! ;)
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
Swój głos oddałem na Zubena,władcę Varantu.Wynika to głównie z tego że lubię Varant i Asasynów :p ale Zuben jak dla mnie jako władca dokonał najwięcej(w jakiejś historii było opisane że podróżował po pustyni i w jednym miejscu wbił swój kostur w piasek i tam założył pierwsze miasto).Ma wspaniały pałac w Ishtar i żeby do niego się dostać trzeba się trochę namęczyć z osiągnięciem odpowiedniej reputacji dla Asasynów B)
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Dla mnie najlepszy Kan, ponieważ osobiście poprowadził atak :D Zuben hmm... siedzi w tym Ishtar i nic nie robi, ale wolę go niż Robhara który ze strachu przed orkami otoczył się barierą zamiast walczyć i czeka tam sobie na głównego bohatera nic nie robiąc w kierunku kontrataku. To jest tylko moje skromne zdanie :)
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Kan ofcourse.
Podczas atakow to nie siedzial jak inni za murami zamku oraz hojnie wynagradza cie :)
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
dla mnie kan gdyby rhobar nie był tchurz i by wyszedł na orków za chonor jak pewnie hagen zrobił w khorinis a nie zrobił se bariere i sie podniecił że go orkowie nie dopadną rhobar jeszcze będzie mnial za to że zrobił tą bariere w koloni i u siebie rhobar nigdy chyba ie walczył z orkami na żadnej bitwie może się przyglądał i tchurzył a kan nie :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Najbardziej zaimponował mi Kan :) Przeprowadził potężną inwazje na Myrtane która poskutkowała.Walczył w każdej bitwie stoczonej przez Orków w wojnie z ludźmi.

Rhobar II-Rozpoczął wojnę z Orkami i ją przegrał...później otoczył się Magiczną Barierą...zły przykład do naśladowania ;)

Zuben-Siedzi w Isthar zamiast uderzyć na Orków zaraz po wygraniu wojny kiedy byli oni w rozsypce...przegrupowali się, i teraz to oni szykują się do ataku na Varant.
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja głosuję na Kana. Ork jako jedyny z tej 3 jest w miarę mądry. Rhobar II to ciota która nie potrafiła wygrać wojny z orkami i zadufana w sobie bo jest wybrańcem Innosa jak Bezi. To samo Zuben. Grzeje tylko tron i gzi dziwki w Ishtar i nosa poza jego bramy nie wystawia. O zaletach Kana nie muszę mówić bo moi poprzednicy już mówili.
Więc to tak:
1. Kan
2. Rhobar II - bo jednak mimo jego głupoty walczy po stronie dobra.
3. Zuben
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Moim ulubionym władcą jest Kan. Szczególne wrażenie na mnie zrobił gdy go spotkałem po raz pierwszy... stał w swoim szkarłatnym płaszczu na platformie patrząc ponad głowami swych pobratymców i przemawiał do nich. Nie były to jakieś banialuki jak w Bakaresh, które wygłaszał Amul, tylko słowa wielkiego wodza, który jest z jego ludźmi (a raczej orkami) na dobre i na złe. Mimo, że jako władca najbardziej spodobał mi się Kan to i tak zwykle walczę po stronie Rhobara idąc za Innosem. Król jest co prawda mega platfusem, ale bądź co bądź kieruje się w imię dobra.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Zagłosowałem na Rhobara II. Nie wybrałem go, dlatego bo uważam go za najlepszego, po prostu nie było w ankiecie lepszego kandydata :) Kan i Zuben są "źli" i fujjj, Rhobar przynajmniej rządzi buntownikami i chce obalić najeźdźcę. A to, że przez niego trafiliśmy do koloni karnej to już szczegół ;)
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Osobiście żaden z tych oto władców zbytnio mi nie odpowiada. Musiałem dokonać wyboru drogą eliminacji :p.

Zuben - Leniwa świnia, siedzi w swoim bogato zdobionym pałacu w Ishtar. Żyje w bogactwie, w największym luksusie spośród innych władców, nanosząc na lud pustyni wysokie podatki. Odpada :)

Rhobar - Starzec o wysokim ego, słysząc jego historię, o wysłaniu Esmeraldy do Khorinis, i wrzuceniu bezimiennego za barierę, zrozumiałem nienawiść Lee do króla. Odpada :)

Kan - Nic do niego nie mam, no mógłby być bardziej pokojowy. Więc Kan.
 

krystian123

Member
Dołączył
20.2.2009
Posty
31
Zuben moim zdaniem z nich najlepszy, mimo wszystko ma i tak przeje***. Nie wazne jaka droga sie idze i tak trzeba go zabic heh. Wogule caly Varant mi sie podoba,klimat,te krajobrazy i muzykaaaa.
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Raz zagrałem najemnikiem żeby zobaczyć jak się gra jak doszedłem do Kana byłem pod wrażeniem w przeciwieństwie do innych orków rozmawiał zemną jak równy z równym w przeciwieństwie do innych orków i szanował wojowników.
 

Adrrr

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
16
Dla mnie był to Kan, ork który zaprowadził swój ród daleko w przeciwieństwie do innych którzy spaprali sprawę. Co za tym idzie, jest on chyba najtrudniejszy do zabicia ze wszystkich
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Ja głosuje na Robara ponieważ on wierzy w Inosa.Rządzi buntownikami i nic nie mam do niego a co do Zubena to jest leniwą świnią i nic nie robi ani nikomu nie pomaga ani nic a co do Kana on bronił swojego miasta podczas ataku i jest dobry król orków.
 
Do góry Bottom