Ulubiony Bohater W Gothic

Wrzód_6

New Member
Dołączył
18.8.2011
Posty
6
A moim Diego ponieważ praktycznie to on oprowadził mnie po krainie Gothic... i także Wrzód szkoda mi go troche było ale zawsze się z niego brechałem to sprawiło że Gothic stał się wesoły a nie ponury ale zabiły go orki będzie mi go brakowało :)
 

gregu

New Member
Dołączył
19.8.2011
Posty
3
Mi najbardziej spodobał się Lester. Jest to fajny i miły człowiek. Może on nam pomóc dostać się do Bractwa i w zamian nie chce nic. Lubi sobie zapalić, jest fajny i wyluzowany. Drugim taki spoko gościem jest Cor Angar. Dobry, doświadczony wojownik. Nawet fajnie się z nim gada, no i przy okazji zostaje on przywódcą sekty. Można od niego dostać pare ciekawych misji. Ogólnie spoko gościu.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
A mi najbardziej przypadł do gustu Gorn. Pomaga bohaterowi jest silny ma też charakter.

Gomez przywódca starego obozu o którym nikt nie wspomniał.

Lee świetny wojownik.

Wrzód ciekawa postać.
 

SasukeUchiha

New Member
Dołączył
23.8.2011
Posty
16
No cóż , najbardziej do gustu przypadł mi Diego,który był naszym pierwszym poznanym przyjacielem,nie był przywiązany do niczego,oprócz drobnych kradzieży...W Gothic 2 byłem bardzo zadowolony,gdy po wycinaniu orków i różnych zwierzaków spotkałem go i mogłem mu pomóc w odzyskaniu swojego domu w Khorinis.W Gothic 3 i 4 również go lubiałem, chociaż wściekło mnie,że głównym bohaterem jest rybak w stylu "od zera do bohatera".
 

Yerden

New Member
Dołączył
1.9.2011
Posty
11
MI najbardziej spodobali się Lester oraz Diego. Lester choć jest w Bractwie nie oddał się do końca wpływom Śniącego, i nie jest także jego fanatykiem, to mi się w nim spodobało. Jest on także miły no i pomaga Bezimiennemu dostać się do Bractwa. Diego- najlepszy przyjaciel Bezimiennego, to właśnie on wprowadził Bezimiennego w realia koloni oraz był jego mentorem na początku gry. Jest jednym z niewielu spoko ludzi w grze.
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
Wilk! - Sympatyczna postać, ze świetnym imieniem. :trollface: Chętnie nam pomaga. Szkoda tylko że nie ma go w trzeciej części. Pieprzeni twórcy! :bobrface: Bardzo go polubiłem.

Wrzód! - Nie rozumiem dlaczego go tak nie lubicie, on jest bezbronny i po prostu stara się znaleźć przyjaciela. Może i trafił za barierę, z powodu zwierząt. Ale to przeszłość. :trollface:

Tych lubię najbardziej :rolleyes:. Oczywiście lubię też innych. :)
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Mi najbardziej spodobali się Gomez oraz Saturas. Gomez doszedł do władzy i ma najwięcej do powiedzenia w całej koloni. Potrafił doprowadzić do tego, że król jest mu posłuszny. Ogólnie jest fajną i mądrą- na swój sposób- postacią. Thorus- dobry wojownik, przywódca strażników, choć nie lubi on Bezimiennego, ja go polubiłem za charakter. Wygląda na twardego i silnego. Gość ma w sobie coś z boga, możemy go zabić w każdej części a i tak spotkamy go w następnej.
 
Do góry Bottom