Ulubione postaci

Dymuś

New Member
Dołączył
8.10.2009
Posty
4
W Gothicu 1 moją ulubioną postacią był Gorn, tak samo jak Diego, Lee, Lester, czy też Milten. Ale ogólnie to te 5 postaci to w każdej części bardzo lubię ;]
 

Merodiak

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
7
Ja najbardziej lubię Diega :
jest nieśmiertelny :D

Pomaga ci na początku gry :D

Jako pierwszy uczy cie siły i zręczności :D

I ma chyba najlepszy łuk w grze B)
 

Adrrr

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
16
Diego był spoko, zawsze nam pomagał, mówił co gdzie i po co. Zresztą z 1 części lubię też Miltena który śmiechowy był gdy się wystraszył po wycięciu przez Gomeza kręgu ognia
 

ognistyjaszczur

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
28
mi najbardziej się podoba Lee bo jest:
-przywódcą najemników
-Jest silny
-ma niezłą broń -_- -_-
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Hmm... w swoim wyborze uwzględniłem cztery postacie (Milten, Diego, Gorn, Lester). Jednakże według mojej skromnej osoby, w owym rankingu bezapelacyjnie wygrywa Diego. A oto argumenty które potwierdzą mą tezę (skupiłem się na Gothic I);

Jego najważniejszą zasługą jest to że uchronił nas przed śmiercią, podczas chrztu wody (choć nie zrobił tego bezinteresownie, bo jak wiemy jego zadaniem jest przekonanie nowych że to Stary Obóz jest tym "właściwym"). Jeżeli w Gothic I przechodzimy ścieżką SO, to owy cień jest naszym mentorem i wskazuje nam właściwą ścieżkę. Następną ważną zasługą (tak jak u pozostałej czwórki) jest pomoc w odnalezieniu kamienia ogniskującego, bez pomocy Diego nasz bohater na pewno nie zdążyłby użyć zwoju "zmniejszenia potwora". A poprzez ściągniecie na siebie uwagi przez niego, Bezimienny mógł bez większych kłopotów wykonać tą misję. W późniejszej fazie gry Diego znów na pomaga, tym razem ostrzega nas o niebezpieczeństwie ze Strony Starego Obozu. Po za tym, Diego nieodpłatnie trenuje z nami siłę i zręczność.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Ja najbardziej lubię Npc jest:
Gorn- bo zawsze jest miły i pomocny
Diego- bo pomaga nam na początku i przedstawia nam jak wygląda sytuacja w każdym obozie i jakie są plusy i minusy przynależności do nich
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Moim ulubionym npc jest Xardas oraz Milten
zawsze uzywali swej madrosci by pomagac innym np.xardas opuscil krąg ognia by w spokoju studiowac nad uwolnieniem ludzi spod tej bariery a milten wspieral naszego bohatera duchem i cialem (fireballe :))
Brał na siebie wine po wybiciu wszystkich magów ognia ,w G3 zostal najmadrzejszym z madrych by móc przekazac wiedze potomnym.
A xardas?
usunal magie runiczna by zakonczyc wojne na niekorzysc ludzi lecz chcial to odkrecic oraz ratowal naszego bohatera na pocztaku gry G2 oraz na koncu gry G1.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Moim ulubionym NPC jest Gorn z powodów tych co opisała reszta :D
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Moim ulubioną postacią jest Diego bo on dodaje siły i zręczności jest dobry i mieszka w niezłym obozie,ma pokojowe zamiary zaprowadzić Beziego na dobrą drogę.
 

Majster666

New Member
Dołączył
17.11.2009
Posty
17
Dla mnie zdecydowanie Gorn dlatego że za nami może wskoczyć w ogień :D jeszcze Milten który zawsze nam pomorze i posłuży dobrą radą :) i jakby stworzyć taką świętą trójce ja- Paladyn Gorn-Najemnik Milten - mag ognia no i orkowie tylko klękają :D
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Diego bez dwóch zdań jest najbardziej pomocny w całej grze.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Ja wybieram Diego. Dlaczego ?
- jest pierwszy, z którym się zapoznajemy i nam doradza
- nie zdradza nas w żadnej części gothica
- i jak kolega wyżej jest najbardziej pomocny w grze
 

Majster^^

New Member
Dołączył
23.12.2009
Posty
10
Moim zdaniem Diego
-Bo pomaga
-I nie zdradza jak inni
I jeszcze wrzoda nie wiem dlaczego, ale te jego teksty mnie rozwalają :D np:powiedz dokąd idziemy a może to niespodzianka. Lubie niespodzianki. :D Albo jesteś dla mnie jak starszy brat nigdy nie miałem starszego brata ^_^
 

salzbuski

New Member
Dołączył
10.9.2008
Posty
15
Nie wiem dlaczego, ale najbardziej lubię Lestera. Może dlatego, że umie sobie zawsze poradzić i myśli o przyszłości(zdobywa dokument własności fortecy).
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Ja najbardziej lubię Beziego, Diega, Miltena, Gorna, Lestera i Xardasa. Już chyba były opisane te postacie i nie będę wałkował tego samego tyle razy.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Wiele barwnych postaci możemy spotkać w Górniczej Dolinie, z niektórymi się zaprzyjaźnimy z innymi wykopiemy topór jednakże każda zasługuje na rąbek naszego zainteresowania. Na pewno interesującym NPC jest Xardas, mag banita rezydujący w tajemniczej wierzy otoczonej przez jego sługusy (sam studiuje zakazane księgi).
Intrygującą postacią jest również ryżowy książę, ponoć bardzo przyczynił się do powstania Nowego Obozu. Niestety zakryła goduma i teraz jego głównym hobby jest nękanie zbieraczy na ryżowych polach.
 

Dragunov

Member
Dołączył
27.12.2009
Posty
33
Jak dla mnie to większość najemników jest całkiem spoko. Szczególnie Gorn. A oprócz niego lubię jeszcze Miltena, Diego i Lestera. Dlaczego? Każdy z nich mi pomagał. Są przyjaciółmi mimo różnych przynależności.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja najbardziej lubię Thorusa ponieważ jest on spoko gościedm tylko że przyłączył się do Starego Obozu, w Nowym Obozie miałby o wiele lepiej.
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
W G1?
Hmm..
Diego na pewno, za jego zachowanie i pomoc.. Lee ma dość ciekawą przeszłość.. Gorn zawsze jest chętny do siekania wszystkiego po kolei - właśnie dlatego go lubię.. Lester utrzymuje taki klimat i jest bardzo opanowany.. Lares - zawsze był optymistą, dlatego mi się podobał.. Milten - Sumienny i mądry, czy czegoś jeszcze mu brakuje? Padło też imię Thorus - postać ciekawa, choć parę słów i jest Twoim strażnikiem, zbyt łatwo jest go omotać. Za to w G2NK jest już mądry, rozumie o co walczy - nie robi tego dla siebie, ale dla wspólnego dobra.

Tak na prawdę myślę, że każdy przyjaciel Bezimiennego jest na swój sposób wyjątkowy i niezastąpiony (wiem, że paru pominąłem).
 

miozu

New Member
Dołączył
14.6.2011
Posty
12
Gorn jest najlepszy :D ale lubię też Diega, Miltena i Lestera :D
 
Do góry Bottom