Ulubione postaci

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Który NPC najbardziej przypadł wam do gustu w Gothic I??
Mi najbardziej Gorn :D
-często jest spokojny(raczej) :D
-jest zaufany (nigdy cię nie zdradzi) :D
-jest w najlepszym obozie :D
itp. :rolleyes:
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
A mój ulubiony NPC to Diego.Jest pierwszym doradcą naszego bohatera.Poza tym jest w SO a to najlepszy obóz ;)
Może nauczyć bohatera siły i zręczności na początku gry.
No i Wrzód.
Nie jest moim ulubionym NPC'em,ale to ciekawa persona. :lol:
 

Green Day

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
12
Moj ulubiony Npc to Gorn. Nie będe go opisywać ponieważ Kurys4 już to zrobił.
 

Sidewinder

Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
37
Mi do gustu przypadł Diego, który pomaga bohaterowi pozbywając się bandy Bullita. No i jest w mojej ulubionej kaście (Cień) :D
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Milten - mag ognia siedzi w górniczej dolinie potem w klasztorze zawsze nam pomaga i podpowiada stary kumpel z G1
 

JuKii

Member
Dołączył
1.11.2006
Posty
38
Diego. Zawsze doradzi, pomoze i nie jest jak reszta obozu, w koncu zna kolesi z Nowego Obozu (no i ten blysk w oku po doniesieniu zmodyfikowanej listy). Poza tym bardzo lubie Lee, ale to jest troche skomplikowane XD
 

dominik715

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
21
Moim ulubionym NPC to Gorn, ponieważ
-jest z Nowego Obozu
-najlepiej walczy z czwórki przyjaciół Beziego
-pomoże w potrzebie
Tle o nim starczy :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Oczywiście Diego i Gorn.
Diego - na początku wprowadza nas w świat kolonii karnej, daje wskazówki itd.
W dalszej części gry także nam pomaga, wstawia się za nami jak chcemy zostać cieniem...
Gorn, dlatego, że ciągle nam pomaga... W dalszej fazie gry gramy z NO i Gorn jest naszym głównym towarzyszem i pomocnikiem, co bardzo cenię - po prostu kumpel z prawdziwego zdarzenia :)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja podobnie jak większość najbardziej lubię Gorniego.Czemu??Fajny kumpel,zawsze pomoże,a jak trzeba to potrafi dobrze Przypie**olić:p No i bardzo lubię jeszcze Lee,chociaż niestety w grze nie mamy z nim zbyt dużej styczności,nie zbyt nam pomaga,nie mamy za dużo wątków z nim związanych,no i razem nie walczymy.No ale podobnie jak i Gorn,Lee jest potężnym wojownikiem,napakowany,surowy,świetnie włada toporem,a ja wole grać wojownikami niż magami,dlatego najbardziej ich lubię.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Oczywiscie Gorn ;) Bardzo silny i doswiadczony wojownik. Po za tym wierny i oddany przyjaciel. Jak Everon przepadam za toporami i podoba mi sie postac noszaca potezny topor na plecach. A Gorn doskonale umie sie poslugiwac takimi broniami jak topor. Podoba mi sie jego zachowanie: "Lubie patrzec co mam za plecami"


P.S Sorry za powtorzenia slowa "topór"
 

felek

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
62
Ja najbardziej lubie Beziego,Gorna,Lestera,Miltena,Diega,Laresa i Lee

Fajni są i nawet pomogli w poszukiwaniach kamieni ogniskujących oprócz Lee i Lares :rolleyes:
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Mój ulubiony NPC hmmm to .......... CORD dlatego bo on uczy walki bronią jednoręczną i u niego pobierałem nauki , do tego uczy innych na skale , a jak obóz został zaatakowany to wyruszył pilnowac granic NO.
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
A ja lubię Laresa, taki przebiegły człowieczek ;) Gorn i Diego też są spoko :p

Jeszcze Cor Angar przypadł mi do gustu, ale nie potrafie wytłumaczyć dlaczego ;)
 

tezet

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
3
Chyba nikogo nie zaskocze jak napisze że Gorn i Diego:
Diego nas wprowadza,uczy siły i zręczności,dzieki niemu poznajemy nauczycieli z SO
Gorn jest świetnym wojownikiem i zawsze kiedy konczymy z nim rozmowe pobudza nas hasłem "do boju!"

podoba mi sie też Millten z niewiadomych przyczyn,może dlatego że jest ostatnim magiem ognia w barierze
 

ShadowDiego45

New Member
Dołączył
13.8.2008
Posty
12
Stwierdzając po moim nicku najbardziej lubię Diega.
Jak już wyżej opisano uratował nas przed Bullitem i jego ludźmi, uczył nas różnych przedmiotów ale także był uprzejmy i zręczny.

Pozdrawiam :)
 

Modder

Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
34
Ja najbardziej lubie Lestera i miltena ,niepotrafie tego uzasadnić po prostu przypadli mi do gustu
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Po primo:
Diego, Gorn, Lester, i Milten.
Lubie takze Lee ma ciekawa przeszlosc i pomaga nam gdy wyrzuca nas z obozu.
Lubie jeszcze: Saturasa i Cor Angara.
 

Keiroth

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
14
Najlepszy jest Xardas, chociaż w G1 nie jest aż tak popularną postacią. Żyje sam na odludziu i studiuje stare księgi, no i jest nekromantą... :)
 

kochil7

New Member
Dołączył
27.8.2008
Posty
5
Jak dla mnie to Xardas, bo jest trochę tajemniczy i nie wiadomo do końca jakie ma plany.
No i Diego, bo wiele razy nam pomaga ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Milten. bardzo mi sie podoba dużo pomaga przy kamieniu ogniskującym i wogóle.
 
Do góry Bottom