Ulubione postaci

Gael

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
23
Wszyscy kumple beziego no i Lee.
Podoba mi się jego motyw zemsty.
Gorn na Humorek i silę
Diego za spokój i opanowanie.
Milten bo też potrafi przypiec przeciwników
Lester bo ten zawsze doradzi i pomoże.
 

Kolosz

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
16
Gorn, bo jak przychodzi co do czego to potrafi zniszczyć wszystko, fajnie także, z nim pogadać.
Lester, lubię jego postać.
Diego, bo już od samego początku na pomagał.
 

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Moi ulubieni bohaterowie z G1:
- oczywiście Bezi - chyba o nim zapomnieliście :D , poza tym świetne poczucie humoru i zawsze skromny itd.
- Diego - nie muszę mówić dlaczego
- Gorn - --------------//--------------------
- Lester - mam wrażenie, że najlepiej został przedstawiony i miał do powiedzenia w jedynce
- Milten - też fajny gościu, no i należy do tej piątki
- Lee -bardzo mi imponuje, postać generała, który został podstępem zrzucony do koloni. Bardzo spokojny, opanowany, wyrafinowany, PRZYWÓDCA najemników bo kto by inny :D , nie było by dnia w którym by nie pragną zemsty na królu, zawsze podejmuje rozsądne decyzje i wybiera/rozpoznaje najlepszych ludzi i wie co robić"W innych obozach by marnował tylko czas". Wszyscy najemnicy i magowie wody mu ufają.
Ta postać bardzo mi imponuje.
- Angar - tez przywódca :D
- Xardas - najbardziej tajemniczy
- Lares - charakter wszystko wyjaśnia
 

Myszor23

New Member
Dołączył
6.6.2011
Posty
2
Moją ulubioną postacią jest Xardas.
Mroczny, nie zdradza swych prawdziwych zamiarów,
Najpotęzniejszy Mag, uczy nas 6 kręgu,
Sarkazm jak u House.
 

Nirvash Elsevier

New Member
Dołączył
7.7.2011
Posty
13
Gorn, Lares i Lee, moje ulubione postacie bo są anarchistami i cenią sobie wolność, a poza tym Gorn ma super głos :p
 

Zuba

Banned
Dołączył
25.9.2010
Posty
18
Mi najbardziej podobał się Cor Angar dla tego że jest świetnym wojownikiem, umie posługiwać się bronią. No i jest dla nas miły co w koloni nie często się zdarza. Lubię także Lee ponieważ pragnie zemsty na królu. Zawsze dąży do celu i jest wytrwały.
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Miałem wiele postaci które polubiłem za wiele rzeczy ale postaram się wymienić tylko te najważniejsze dla mnie.

Thorus- postać ta nie jest pozytywnie nastawiona do Bezimiennego ale ja cenię go za to, że jest przywódcą strażników. Lubię go również za to, że docenia nasze wysiłki i proponuje nam dołączenie do strażników Gomeza.

Diego- przebiegły człowiek, który zawsze potrafi się ustawić. Jest przyjacielem Bezimiennego i zawsze gdy może to nam pomaga. Jest miły, wyrozumiały i ogólnie spoko.

Gomez- potężny człowiek, który potrafi rządzić. Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.To właśnie ON ma najwięcej do powiedzenia w całej koloni karnej. Nic dodać, nic ująć.
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Mi do gustu przypadły trzy postacie, po jednej z każdego obozu. Na pierwszym miejscy znajduje się Gomez. Człowiek, który potrafi dojść do władzy, ma najwięcej do powiedzenia w całej koloni. Twardy gość, który ma masę swoich strażników, którzy będą go bronili. Gość jest świetny. Na drugim miejscu plasuje się Lester. Jeden z najfajniejszych sekciarzy w całej grze, miły, pomocny i to mi się w nim spodobało. A na trzecim miejscu jest Saturas. Jest przywódcą magów wody i wytrwale dąży do spełnienia swojego planu. Może się na Nas trochę wkurza ale ogólnie jest spoko.
 

Yellowish

New Member
Dołączył
26.11.2011
Posty
8
Mą ulubioną postacią jest zdecydowanie Milten. Przystojny chłop ( ;) ), pomocny, mile się do nas zwraca i w ogóle. Po prostu go bardzo lubię. Przypadł mi do gustu. Gdy wszyscy magowie zginęli, ten nie stracił łba i nie poszedł się zabić, tylko poczekał na głównego bohatera i mu wszystko opowiedział. Z resztą jest on jeszcze magiem, a ja magów uwielbiam.
No i jeszcze Wrzód. -_- Wisi mi wasze zdanie na temat jego. On jest zagubiony i stara się znaleźć przyjaciela. Nie jego wina, że jest gadatliwy i wszyscy go nawalają. Ja go lubię.

Aha, jeszcze Diego! Lubię go ze względu na ten wąs alfonsa. :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Tak, tak, tak, oczywiście Diego, Lee, Gorn i cała reszta, jak najbardziej, kto by ich nie lubił. Nie będę powtarzać po raz enty różnorakich pochwał na ich temat, ale skupię się na tych mniej popularnych – ja na przykład lubię Fiska i Dextera (choć do tego drugiego mam uraz po „dwójce”). Fajni handlarze, kupią i sprzedadzą wszystko bez nadmiernej ilości pytań typu „a skąd masz ten towar i dlaczego jest zachlapany krwią?”.
No i jest jeszcze jeden typek, którego lubię niekoniecznie ze względu na jakieś wybitne walory osobowości, jednak nie mogę się powstrzymać przed odwiedzeniem go raz na jakiś czas. Pamiętacie Kyle’a? Tego nieszczęsnego frajera, który nie słuchał dobrych rad dotyczących zasad budownictwa mieszkaniowego i teraz jest posiadaczem dodatkowych drzwi? No muszę, po prostu muszę przebiec się od czasu do czasu przez jego chatę i posłuchać tego steku bluzgów w mistrzowskim wykonaniu pana Boberka. Kocham typa.
Z niewymienionych tu dotychczas postaci lubię też Snafa – za jego hojne szafowanie chrząszczową zupką, Mordraga – za sympatyczne cwaniactwo i możliwości handlowe, Cavalorna – sympatyczny i konkretny chłop, i pohandlować może, i nauczyć tego i owego. Oraz bimbrownika Jeremiasza, za stoickie podejście do bezdennego pragnienia dręczącego mieszkańców NO ;)
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Za charyzmę i umiejętność wyluzowania się cenię Laresa. Wykazał się zdolnościami przywódczymi (podobnie zresztą, jak Lee) by utrzymać w jako-takiej grupie bandę rabusiów, męt i mało przyjemnych osobowości, jakimi są szkodnicy (nie wszyscy, ale część). Czapki z głów panowie, dla herszta Laresa.
 

lpk

New Member
Dołączył
21.7.2016
Posty
10
Jak dla mnie najciekawszą postacią jest xardas. Jest bardzo tajemniczą i mroczną postacią.
 

Igor94

New Member
Dołączył
10.9.2017
Posty
4
Wydaje mi się, że każda postać miała to "coś" w sobie. Bardzo lubiłem Gorna i ten jego "wielki" topór, Diego również ciekawa postać starająca się Nam pomóc od początku rozgrywki.
 
Do góry Bottom