Ulubione miejsca

Status
Zamknięty.

Kael

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
15
Możecie opisywać tutaj swoje ulubione miejsca z wszystkich Gothic`ów, jak do nich dotrzeć, dlaczego je lubicie itp.




Moim ulubionym miejscem jest Zamek w Górnieczej Dolinie, ponieważ jest tam sporo ludzi, którzy mogą nauczyć ciekawych umiejętności. Gdyby zamku nie oblegali orkowie było by trochę nudno, ponieważ nie było by chęci poznania co jest za bramą zamku (gdy jeszcze do niego nie wejdziemy
tongue.gif
)
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja najbardziej lubię Khorinis, ponieważ dzieją się tam ciekawe żeczy i są ciekawe miejsca...
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moje ulubione miejsce to lodowa kraina w górniczej dolinie ponieważ są tam lodowe wilki i lodowe golemy to są super potworki. No i oczywiście cały Jarkendar , bo przecież to w końcu nowy świat.W Jarkendarze najbardziej podobają mi się tereny które znajdują się w pobliżu Eremity oraz też obóz na bagnie i obóz piratów.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mi się podoba obóz piratów. Jest on mały ale bardzo ciekawy palmy plaża słońce czego jescze chcieć?? No i bardzo podoba mi się Lodowa kraina jest ładnie zrobiona Ciekawe stworki biegaja i jest naprawde ciekawa!
Smok-ożywieniec mamy takie same miejsca<lol>
tongue.gif
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Zgadzam się z poprzednikiem, obóz piratów jest najfajniejszy
i jeszcze fajny jest zamek w GD
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Tak jak Kacperex najbardziej podoba mi się jako miejsce obóz Piratów. Cisza, spokuj, palmy, plaża, słońce woda która spewnością ma około 30 stopni. Tylko zdałyby się jeszcze jakieś laski
laugh.gif
Czegóz to można chcieć więcej 8) Aż chce się żyć
tongue.gif
Pozdro All
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Mi się najbardziej podoba Korinis,jest tam wszystko ,sklepy,gospoda,darmowe piwo
laugh.gif
i nawed gildia złodzieji się znajdzie.
laugh.gif
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Moje ulubione miejsca w gothic 1
:arrow: Mglista wierza piękny widok na morze i na wrak statku z jaszczurami
:arrow: Orkowe miasto (z ulu mulu ) Klimat mili kompani i ta dyskoteka z bębna mi no miud
smile.gif

:arrow: Dookoła zamku i w środku fajnie jest bo to pierwsze miejse w g1 w którym byłem i mnie nie zjadły jakieś plugastwa
A w Gothic 2 :/
:arrow: W sumie khorinis (Burdel) i jarkendar to fajne
:arrow: najbardziej farma onara starzy przyjaciele i Klimat
smile.gif
8)
:arrow: No i jeszcze Lasy kryjące nielada niespodzianki
smile.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dla mnie najfaniejszymm miejscem w jakendarze jest kanion oboz piratow i bandytow a w khorinis klasztor magow panuje tam fajny klimat i wogle
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja także lubie zamek w GD ale zawiodłem się że Noc Kruka nie wprowadziła w nim żadnych nowych NPC (mój kolega wmawiał mi że tam został Siekacz z G1 ale już wiem że to kit. Poza tym lubie obóz bandytów dużo kumpli można spotkać np.Fortuno[smiley poster=bekloppt:9ea277c130]Gdzie jest zielony?[/smiley:9ea277c130] i farme onara z tego samego powodu
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Moimi ulubionymi miejscami są :
:arrow: W Gothic I jest to wieża Xardasa i Obóz na bagnie
:arrow: W gothic II moim ulubionym miejscem jest zamek i tereny wokół zamku gdyż jest tam duzo orków które są skłonne do walki a zresztą ja też
:arrow: W Gothic II Noc Kruka najfajniejzym miejscem jest obóz Piratów. Lubie go ponieważ jest tam super klimat i muza i wogól jest fajny bo lubie wszystkivh piratów no praie wszystkich.
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
no mi terz sie podoba lodowa kraina i lubie GD bo morzna tam zobaczyć cikawe rzeczy i robić ciekawe rzeczy jak orzywić rycerzy przy diegu a potem ich wyposarzyć i sprowadzić tam orków z całej doliny i takie tam
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Moje ulubione miejsca:

- Kraina lodu
- Wulkan w GD
- Obóz bandytów
- I miasto
tongue.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Kraina lodowego smoka jest gites
smile.gif


Ludzie! Nie nawidze postów, które nie mają przynajmniej dwóch linijek. Mogłeś podać jakies argumenty: dlczego ci sie podoba owa kraina, jaki tam panuje klimat. Odpowiedź "gites" jest dla mnie żadnym argumentem. Jest to spam, a za takie coś dajemy OSTRZEŻENIA. Tak wiec dostajesz ostrzezenie, może dzieki temu twoje przyszle posty będą dłuższe, mądrzejsze i zgodne z regulaminem.- bobek_666
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

W Gothic I to stary obuz, w szczegulności nocą, fajny się tworzy wtedy klimat
smile.gif
, a w drugiej części wszystkie miejsca ulokowane nad morzem, (oprucz samego khorinis bo tan nieba za bardzo żadnej plaży).
sad.gif
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Moim najbardziej ulubionym miejscem jest kotlina w której polowaliśmy z Jackiem Aligatorem no i jaskinia do której wpadł jeden z piratów ( gościu topielca pokonać nie umiał :shock: ) takie moje ustronne miejsce gdzie mogą choć na chwile zapomnieć o wszystkich problemach ( szkoda że łóżka tam nie ma
tongue.gif
)
 
S

Sir Karolus

Guest
Moim ulubionym miejscem w gothicu jest farma Onara ponieważ jeśli idziemt drogą łowcy smoków są tam kumple z poprzednich części .
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
no bez kitu wariacka jest ta jaskinia ale jeszcze może być nawet ta krypta z rycerzem cienia przy farmie onara
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Moim ulubionym a zarazem najciekawszym miejscem jest jaskinia w której znajdują sie dwa posągi palladynów a za nimi niebieska aura.
Miejsce to jest związane z misją zleconą przez magów ognia, której celem było zdobycie runy.
Jaskinia ta znajduje się w Khorinis niedaleko czarnego trola.
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
mnie się najbardziej podobają tereny wokól Korinis - bardzo fajny klimat: farma, owca, polna bestia
biggrin.gif


no i oczywiscie nowy swiat wg mnie jest genialny (obóz piratów bardziej mi sie podoba niz bagno ze względu na głupawe trutnie i węże błotne)
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom