Ulubione miejsca

Status
Zamknięty.

G3org3

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
12
Ja tam najbardziej lubie widok ze szczytu wieży koło obozu piratów (tam gdzie mieliśmy wybić bandytów). Ale kanion też jest spoko. Jak pierwszy raz tam poszedłem to mnie zamurowało
smile.gif
. Niemal jak w wielkim kanionie w Arizonie. Aż czuje się ten upał.

[ : Nie Mar 06, 2005 11:44 am ]
Ja tam najbardziej lubie widok ze szczytu wieży koło obozu piratów (tam gdzie mieliśmy wybić bandytów). Ale kanion też jest spoko. Jak pierwszy raz tam poszedłem to mnie zamurowało
smile.gif
. Niemal jak w wielkim kanionie w Arizonie. Aż czuje się ten upał. QUOTE
 

US_grao-tsy

New Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
19
Moim ulubinym miejscem jest farama onara. Lubie tam przebywać, ponieważ można tam poznać ciekawych ludzi. NIe ma tam żadnych rozkazów, każdy żyje jak chce moża powiedzieć beztrosko. Na farmie można zarobić, napić się piwa, zjeść dobry gulasz, nauczyć się walczyć.
Jeżeli coś ci się nie podoba to olewasz to i nic złego się nie dzieje.


pozdro all
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
W pierwszym Gothicu najbardziej podobał mi sie zawsze nowy obóz jest tam wielu ciekawych ludzi nie ma tych upierdliwych strażników którzy szukają materialnego wsparcia. W drugim Gothicu bardzo lubie klasztor oraz farmy. Jest tam tak fajnie, naturalnie spokój zwierzątka farmerzy i wogóle. A w Jarkendarze lubie bagna bo rosną tam fajne gigantyczne dzrewka oraz tą jaskinie gdzie znajduje sie grobowiec Quahodrona
 

jabbah

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
7
W gothicu 1 najbardziej podobał mi się obóz na bagnie - senna atmosfera no i te nadrzewne budynki - mniam. Poza tym wszyscy na haju, a najlepiej przecież wśród swoich 8) .
W gothicu 2 - klasztor magów - zawsze mnie ciągnęło do magii i tajemniczych rytuałów... No i te imiona - Babo, Opolos.
W Nocy Kruka - oczywiście obóz piratów i kanion. W kanionie można znaleźć około 5 troli(3, 4 rozdział), a dalej jest biblioteka!!!
W obozie piratów najbardziej klimatyczna jest ta chorągiew z czaszką, jak się patrzy na górę... :roll:
 

Xavier

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
15
Najbardziej w Nocy Kruka podobał mi się krajobraz kanionu i doliny często tam przychodziłem i rozkoszowałem się widokami ( Na rozdzielczości 300x) ależ to jest piękne
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najlepszy jest kanion, wieża gdzie siedział Dexter (fajny widok na Khorinis) i dawny obóz myśliwych za farmą Onara. Tam se założyłem swój obóz (skrzynia, ławki, ognisko - full wypas
biggrin.gif
)
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Lubie Farme Onara bo jest tam sporo znajomych z poprzedniej czesci z kturymi zawsze czymam NAJEMNICY RZĄDZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ : Sob Mar 12, 2005 12:18 am ]
W g2 najbardziej lubie farme(te ciagłe soluwy) :twisted: a w NK fajna jest ta jaskinia w kopalni zlota gdzie masz wybic pelzacze.
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
ja bardzo polubiłem zamek w dolinie oblegany przez orków poprostu czuło się tam atmosfere grozy i niepokoju
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Dla mnie najlepsze miejsce to farma Onara. Najwięcej ziomów z g1
i jest wiele tajemnic jak choćby dwie swiątynie(w jednej z nich jest otwierany grób i mnóstwo szkieletów. A teraz pytanko: Co zrobić z tą kartką którą znajdujemy przy jednym ze szkieletów nazywa się "kawałek pergaminu zapisany niepewną ręką"czy jakoś tak. Po co ona jest i do kogo ją zanieść???
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Z tą kartką nic nie da sie zrobić to poprostu taki list. Jak zapewnw wiesz w tej krypcie jest Pan Cienie o imieniu Inubis. Ten list ostrzega przed nim.
 

Guardian

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
5
Moje ulubione miejsce to kanciapa Kardifa (oczywiscie gdy jest noc)
biggrin.gif
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Lubie górne miasto czuje się dumny wchodząc tam w błyszczącej zbroi czuje się dumny!
 

sebi-łowca

Debile
Dołączył
2.5.2005
Posty
32
mnie w 1 podoba się opuszczona forteca jest STRASZNA i superancka tam gdzie był ur shak
dry.gif
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
dla nie najlepsze miejsce to cała górnicza dolina z tego powodu że można nastukać tam dużo doświatczenia a z tym równa się nasz poziom i punkty nauki oraz punkty życia
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Moje ulubione miejsca to : Farma Onara, bo można tam pobić sporo najemników, cały Jharkendar, gdyż to nowy świat i Górnicza Dolina, gdyż tam pełno orków które z chęcią zabijam.
ph34r.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Moim ulubionym miejscem jest GD i zamek
tongue.gif
przypominają mi się stare czasy za baliery, podoba mi się stara wieża Xardasa czeka w niej nanas demon Lubie cały Jarkendar ale najbardziej Świątynie Adanosa jest w niej klimat zgrodza i pełno półapek o których nawet nie wiemy bez solucji
smile.gif
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
mi się podobają rówżne podziemia . wchodzisz atakują cie szkielety idziesz dalej i nie wiesz co może być za zakrętem...jak grasz pierwszy raz!
cool.gif

podobało mi się tesz 5 świątyń w addonwordl no a z takich "naziemnych miejsc" to najbbardziej mi się podobała oklica wokół grobowca Qarhodrona
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Moim ulubionym miejscem są pokoje paladynów w górnym mieście:) w górniczej dolinie lubie starą wierze xardasa(demony i czarna ruda - mniam!)
w jarkendarze lubie obóz piratów oraz wierze z której musieliśmy przepędzić bantytów....
smile.gif
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
no ja lubie obuz piratów , kopalnie markosa i fajny widok jest z tego miejsca co ten gość ma hate i prosi cie o ubranieogulnie to wszędzie jest spox ale nie bespiecznie jak jestem paladyne to lubie przebywać w porcie obok całej armi paladynów a jak magiem to miło jest w tej kaplicy przy klasztorze łowcom smoków lubie sie kręcić przyobozie łowców przynajmniej do 25 etapu a niezbyt miło jest w obozie bandytów bo morze mi dokopać wataha bandziorów jak zakładam lepszom zbroje bandziora i na obrzerzah som golemy nawet jak z tanim wejdziesz do kopalni złota to bandyci nawet sie na ciebie nie popatrzom a co dopiero pomuc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom