Ulubione I Najmniej Lubiane Miasto W Gothicu 3

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja się z tobą zgodzę ;) W Faring panuje niepowtarzalny klimat,gdyby tylko się dało to nawet bym tam zamieszkał :D
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Co do myrthany to nie wiem jakie miasto a właściwie mieścina jest najlepsza ale niezbyt przepadam za Gothą i Przylądkiem Dun bo piersze w sumie nie istnieje a Dun też raczej nie daje przyszłości ale nie wybrzydzam poniewaz te yhm? miejsca dają klimat :rolleyes:
W Nordmarze raczej wszystko było fajne choć jeśli muszę wybierać to najgorszy był Klaszor <_<
A w Varancie podobał mi się Ishtar bo nieżle zbudowany a zawiodło mnie Lago bo to jedno wielkie skupowisko ćpunów :angry:
 

naruto1852

New Member
Dołączył
17.2.2011
Posty
18
Ja tak tylko ogólnie powiem.

Moje ulubione miasto to Montera, bo całkiem duże, wiele questów i okolicznych farm lub wiosek.
A najgorsze moim zdaniem Lago. Strasznie małe i nawet miastem bym tego nie nazwał tylko jakąś wiochą. No, ale zajarać można :D
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Varrant:
Moje najbardziej ulubione miasto w Varrancie to Mora Sul, jest to duże miasto posiada wielką arenę na której można zdobyć coś więcej niż tylko złoto. Ma ono swój klimat którego nie ma żadne inne miasto na kontynencie. Są tutaj fajni ludzie którzy mogą zlecić wiele ciekawych misji. Dodatkowo ma piękne budowle . Najmniej ulubione miasto w tej krainie to Braga ponieważ jest małe i bez wyrazu.
Myrtana:
W taj krainie najbardziej spodobało mi się Cape Dun ponieważ ma swój klimat. Nie ma tutaj wielkich wygód ale można tutaj spędzić miło czas. A najmniej ulubione miasto to Vengard ponieważ miasto nie jest ładne i jest w nim najwięcej Orków do pokonania.
Nordmar:
Najbardziej spodobał mi się Klan Wilka ponieważ w tym klanie możne spotkać myśliwych. Nie miałem miasta którego bym nie lubił...
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
Myrtana:
Najbardziej lubię Vengard, chyba za to że pełno tam orków do wysłania do królestwa Beliara. Najmniej. Hmm..... Chyba Silden. Nie wiem dlaczego. Może to przez tą arenę...

Varant
Ishtar - chyba za to że nigdy nie wszedłem tam z pokojową misją ( żal nie?). Nie lubie za to Ben Erai takie jakieś małe jak wiocha a nie miasto.

Nordmar
Najfajniejszy jest według mnie Klasztor. Ten rajd na powierzchnie po przeczytaniu Kronik Dominacji - EPICKIE. Klan Ognia dla mnie jest najmniej fajny (bo głupi nie jest). Chyba dlatego, że ma mocną konkurencję.
 
Do góry Bottom