Ulubione Gry

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moje ulubione gry to:
1.Cała seria Gothica: Kocham ja za jej wspaniały klimat oraz niepowtarzalna fabułe. Fascynuje mnie fikcyjny bohater Bezimienny, jest wspaniałym odpowiednikiem mitycznego herosa. Tyle już przeszedł.
2.Caunter Strike- najpopularniejsza gra akcji na świecie. Bardzo ja lubie, może dlatego że jest to gra dla wielu graczy.
3.GTA San Andreas- jak na taka gre ma ciekawa fabułe. Świetnie sie zaczyna. Gangi, samochody i kobiety. Dużo fajnych misji. Wciągajaca gra i ciekawa jak sie skonczy.
4.Fifa- zawsze lubiałem piłke nożna może to dlatego ja tak lubie.
5.Wolfenstein (zwykły i Enemy) za to że to maja pierwsza gra która miałem na kompie.
 

Riff

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
26
Najbardziej w grach cenię sobie klimat, a IMO najważniejszym składnikiem dobrego klimatu jest dobra muzyka. Bez tego ani rusz. A oto moje trzy ulubione gry:

Na pierwszym miejscu Gothic jedynka. Nikt nie zaprzeczy, że tam klimatu nie brakuje, do tego dochodzi znakomita fabuła, dobrze zrealizowany dubbing i oczywiście bardzo dobra grywalność.

Na drugim miejscu są dwie gry. Jedna z nich, to GTA: Vice City. Jak tylko przypomnę sobie ten nastrój Vice City (palmy, słońce, ludzie na plaży, wille), to aż chcę w to zagrać. :rolleyes:

Pozostaje nam jeszcze Need For Speed: Underground, czyli część, od której zaczęły się te 'tuningowane' NFSy. I moim zdaniem najlepsza z nich. Nie przeszkadza mi brak możliwości swobodnego poruszania się po mieście, a zawarta w grze ilość bajerów do samochodów jest dla mnie idealna. I jeszcze ta muzyka... Ach, chyba znów to przejdę (przejadę ;)).
 

theqatrick

New Member
Dołączył
24.12.2010
Posty
28
1.Mafia
2. The Sims 3
3. GTA San Andreas
4. Gothic 2


To takie 4 główne tytuły w które gram non-stop...
...lub rzadziej

;) Wszystkie polecam ale co do Mafia to tylko pierwsza częśść
...
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
1.Gothic 3 -nazwa powinna mówić sama za siebie.
2.Titan Guest- jest to gra w której można nieźle pochodzić z mieczem ...
3.Gothic 1-jedna z najlepszych gier
4.Gothic 1 (Mroczne Tajemnice)-niezły dodatek do G1
5.Rise Of Legends-trzeba w tej grze myśleć ale nie zabraknie walki.

To jest lista pięciu najlepszych ,moim zdaniem, gier.
 

asasyn89

New Member
Dołączył
4.1.2011
Posty
13
1. Gothic I,II,III - świetna gra wciągająca od pierwszych chwil i jeszcze ten klimat... cudo
2. Prince of Persia Warrior Within i The Two Thrones - świetne zręcznościowe gierki. Walki na miecze zaskakujące akrobacje i różne sposoby zabicia przeciwnika z wykorzystaniem swoich umiejętności a także środowiska
3. Assassin's Creed 1 i 2 - gry wręcz wspaniale, dla ludzi kochających ciche zabójstwa, śledztwa i działania poza prawem
4. Call of Duty 2 i Morden Warfare - coś dla fanów fps'ow polecam gorąco.... ale co tu dużo pisać...
 

miozu

New Member
Dołączył
14.6.2011
Posty
12
Gothic ( I, II, III) + dodatki - uwielbiam każda sagę gothica, przechodziłem pierwsze 2 części chyba z kilka set razy i za każdym razem nie miałem dość. Gierka ma zajebisty RPG-owy klimat, wszystkie zadania, postacie, obozy, po prostu brak słów. Gra godna polecenia.

Ojciec Chrzestny - podobał mi się klimat tej gry, głównie zadania, misje. Bardziej mnie wciągnęła niż mafia. Przeszedłem w całości i byłem zadowolony, że poświeciłem troszkę czasu na przejście.

GTA San Andreas i GTA 4 - we wszystkich GTA podobały mi się te 2 części. Nie które misje są trudne, ale ogólnie gra jest wciągająca i chce się do niej wracać.

Risen - fajny RPG, chociaż już nie pamiętam misji i w ogóle tego wszystkiego to zagram sobie jeszcze raz w niego oraz w kolejną część, która ma się ukazać jakoś niedługo.

Assassin's Creed 1- nie przeszedłem go w całości bo niechcący usunąłem save :D ale jest wciągająca. W 2 część też postaram się zagrać.

Call of Duty - wszystkie części podobały mi się, oprócz tej najnowszej bo nie miałem okazji jeszcze w nią zagrać. Fajna gra wojenna.

Wiedźmin - zajebista fabuła, klimat, misje, postacie, grafika może nie jest przednia jak w 2, ale jest :) Przeszedłem go w całości kilka razy, fajne polecam i zachęcam do kupna 2 części.
 

Nirvash Elsevier

New Member
Dołączył
7.7.2011
Posty
13
Wszystkie części Gothica- Chyba nie muszę wyjaśniać : D

Oblivion- Kocham rozbudowane Crpg z otwartym światem i dużym wyborem ras i klas postaci.

Minecraft- Otwartość świata, innowacja, gra multiplayer z mnóstwem osób w wspaniałych miastach.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Gothic 1, 2 NK, 3 - chyba nie muszę tłumaczyć. Te trzy części Gothica są w mojej czołówce gier. Po prostu je uwielbiam.

Prince of Persia Piaski czasu - fajna gra akcji. Niczego sobie fabuła, ładna grafika i klimat rodem z baśni Disneya. Polecam tą grę każdemu fanowi gier akcji i zręcznościówek
.
Prince of Persia:Dusza Wojownika - kontynuacja Prince of Perisa: Piaski czasu. Tym razem gra jest o wiele trudniejsza i ma fajny mroczny klimat z dobrze dopasowaną muzyką. Powiem wprost że gra jest świetna. Bardzo dynamiczne walki, fajne combosy i trudni oraz pomysłowi przeciwnicy. Głównym bohaterem znów jest książę z pierwszej części, ale tym razem jest mroczny i bezlitosny. Mój ulubiony bohater z gier. Zaraz po Bezim oczywiście.

Prince of Persia :Dwa trony - ostatnia część trylogii o młodym księciu. Na początku jeszcze trudniejsza niż poprzedniczka. Polecam :)

Rayman 3:Hodlum Havoc - może wyda się to wam dziecinne ale uwielbiam tą grę. Mam do niej sentyment bo to pierwsza gra jaką kupiłem za własne pieniądze. Fajne poczucie humoru. Idealna gra na niedzielną nudę.

Wymieniał bym tu jeszcze więcej gier, ale nie będę się zbytni rozpisywał.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
[/i]
Gothic 1-2 bez NK - za klimat, świat i silnik gry.
World of Warcraft - wciągające mmo, nie gram w to już tak często, ale nadal gram
Warcraft III + TFT - jedna z lepszych rtsów, w jakie grałem.
Settlers V - podoba mi się budowanie swojego "miasta' i ogólny system rządzący światem gry, budynki, udoskonalenia, itd.
Black and White II - za wybór i za oryginalny pomysł na grę.
Crysis 2 - spodobała mi się w tej grze fabuła, grafika już nie zachwyca... Żadna rewolucja, ale fabuła fajna. Strzelanie też.
Return to Castle Wolfenstein - prawdopodobnie najlepszy FPS, w jakiego grałem. Super klimat, ciekawe misje, bardzo wciąga.
Painkiller z dodatkiem - "rozwałka', bezmyślna strzelanina. Ale mi się podoba. Niektóre lokacje są świetnie przemyślane. Mimo, że nie jest to gra, która może przestraszyć, właśnie jej lokacje budzą największy niepokój.
Wiedźmin 1+2 - w jedynce super rpg, w dwójce bardzo dobre rpg dobrze połączone z grą akcji. Fabuła i dialogi - palce lizać.
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Oczywiście było ich dużo, więc nie przeciągajmy.
1.Gothic(1,2,3) -potrzebowałem takiej gry.Lubię za taki klimat średniowieczny.
2. GTA San Andreas - za strzały z pistoletu lub m4a1. i za auta:D
3.Call of Duty 1,2,3 i Modern Warfare.- zawsze to wciągało na minimum 5 godzin. Lubię je za klimat wojenny i za rozlew krwi.
4.FIFA 07,08,09,10 - to jest sport.jak tego nie lubić?
5.PES 8,9,10,11 - większa manualność niż w fifie.
6.NFS Carbon- za nitro, zajebiaszcze auta i fajnych pomocników.:)
Ogółem: bez tych gier nie minęłoby tak szybko te 15 lat.
 

DamJan

New Member
Dołączył
2.8.2011
Posty
22
seria gothiców, morrowindów, balburów. ogólnie to RPG:)

A może byś tak bardziej rozwijał swoje wypowiedzi...
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Zdecydowanie Wiedźmin I oraz cała Saga Gothic. Wiedźmin zachwyca nieliniową i długą fabułą. Gdy skończyłem Wiedźmina po raz pierwszy od razu chciałem zacząć od nowa i grać po innej stronie. Gra wciąga jak mało która gra. Saga Gothic- jest to gra która ma świetny i niepowtarzalny klimat. Choć w pewnych momentach gra jest niedopracowana, efekt ogólny jest fajny. Przez komputer przewinęło się jeszcze parę dość ciekawych gier między innymi: F.E.A.R, Diablo czy inne nie były one tak dobre jak te dwa świetne tytuły.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Byłem młodszy to naparzałem we wszystko co się dało, ale wraz z dorastaniem zrobiłem się bardziej wybredny jeżeli chodzi o produkcje, zwłaszcza te rpg. Na pierwszym miejscu ze wszystkich gier postawię Gothica(całą sagę) tuż za nim Risen i Two Worlds 1, a na trzeciej pozycji Just Cause 2. No i to by były moje ulubione giery, z tych "wyróżnionych" mogę wymienić sagę GTA, Warcraft II i III, Call of Duty (do czwartej części, reszta wali komerchą na kilometr), Two Worlds 2, Mirrors Edge.
 

Observer

New Member
Dołączył
23.12.2011
Posty
2
Przede wszystkim seria The Elder Scrolls ze Skyrim, Morrowindem i Oblivionem na czele. Tak wiem ludzie narzekają na Obliviona a wcale nie jest jakiś tam tragiczny (choć zamykanie wrót Otchłani przy każdym mieście było nudne). Marzyłby mi się Morrowind przystosowany do dzisiejszych realiów graficznych z zachowaniem klimatu i fabuły.

Seria Gothic z tymże ja nie grałem w pierwsze części w czasach swojej młodości (mimo, że większość równolatków tak, wolałem i nawet dalej wolę książki :D), uwielbiam duże przestrzenie i nie narzucanie kolejności podejmowanych przez gracza kroków, więc trzeci Gothic to dla mnie najlepszy :)

Dalej Risen, który nawet polubiłem. Z ciekawości najpierw zagrałem w Arcanię więc Risen po Arcanii (powiedziałbym, że przeciętna - z typu tych zagraj i zapomnij) to był dla mnie miód :D

Ze sportowych zdecydowanie Football Manager.

Czekam na:

Grę o Tron - bardzo podoba mi się świat książkowy, co prawda gra robiona przez nieznane mi studio ale mam nadzieję, że opieka HBO i autora książki wystarczy na dobry RPG. Aż zdziwiony jestem ze nie ma w Polsce jak dotąd żadnego portalu o grze.

Risen 2: Dark Waters - zaraz po skyrim gra na którą najbardziej czekałem w tym roku i się nie doczekałem :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Seria Gothic z tymże ja nie grałem w pierwsze części w czasach swojej młodości (mimo, że większość równolatków tak, wolałem i nawet dalej wolę książki :D)[...]

Nie rozumiem tego zdania w ogóle... Nie grałem w pierwsze części w czasach swojej młodości: czyli co?, że potem jednak w nie zagrałeś ostatecznie? I co znaczy pierwsze części? G1 i G2, czy co?
Druga sprawa: o jakich książkach mówisz? Ogólnie o książkach? W sensie, że wolałeś czytać książki jakiekolwiek, niż grać w Gothica w swoim czasie, czy mówisz o książkach z serii Gothic, o których (na marginesie) nic nie wiem???

Dlaczego się czepiam? Bo choć prawdopodobnie domyślam się odpowiedzi, pewny w 100% nie jestem, a to za sprawą pisania po polskiemu, a nie po polsku. Dlatego też proszę o oświecenie mnie.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Ulubione gry? Hmmm...

Gothic I, II i III - jak dla mnie jedne z najlepszych gier z ciekawą fabułą, nawet pomimo niezbyt dobrej grafiki.

GTA IV - Najlepsza (póki co) odsłona tej trylogii. Mnóstwo możliwości, ciekawa fabuła, cudna grafika... aż mnie korci żeby znowu w to zagrać!

LEGO Star Wars : The Original Trylogy - Co z tego, że to gra dla dzieci? Tyle w niej humoru, że nie sposób się od niej oderwać!

Red Faction - Pierwsza gra, która ukazała mi radość z demolki. Stare dobre niszczenie z Parkerem...

Czekam na :

GTA V : Ma wyjść z tego połączenie San Andreas, IV i Vice City (chociaż nie widziałem żadnych wzmianek o VC). Czego chcieć więcej? No, może dobrej fabuły?
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Połączenie IV, SA I VC gwoli ścisłości

Moje ulubione gry to :
Lego Star Wars: Complete Saga
Wiedźmin 1+2
Wszystkie części GTA oprócz San Andreas
Mafia 1+ 2
Dawn of War+ Dark Crusade+ Soulstorm
Gothic 1-3
TES Morrowind + Skyrim
Saga Baldurs Gate
-----||----- Icewind Dale
Risen
Seria Total War
Diablo 2
Assasins Creed 1- Revelations
Rayman 1-3
Seria Symulatorów deskorolki-Tony Hawk


Opisy do każdej z gier uzupełnię później.
 
Do góry Bottom