Ulubiona Kraina

Jaka jest Twoja ulubina kraina?


  • Total voters
    0

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja wybrałem górniczą doline z G2 tam bezio udowadnia swoje męstwo zabijając smoki.
I szpan przed paladynami xD
 

risen.org.pl

Debile
Dołączył
8.10.2008
Posty
11
Ja osobiście zagłosowałem na tereny otaczające Khorinis :D Bardzo podobało mi się to miasto oraz klimat tamtego świata. Miasto to jest bardzo barwnym miastem. Można znaleźć tam praktycznie wszystko :D
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Tereny wokół Khorinis i jarkendar.Ale zagłosowałem na tereny wokół Khorinis.W samym mieście Khorinis jest fajny klimat,i jest ciekawie.Można kupic prawie wszystko czego dusza zapragnie.Wokół miasta jest także przyjemna atmosfera,można znalezc ciekawe jaskinie w lasach,natknąć sie na różne fajne potwory,spotkać ciekawych ludzi.Jarkendar to chyba najciekawsza kraina,spotyka się tam dziwaczne potwory,odkrywa jaskinie pełne skarbów.Teren jest ciekawy poniewaz jest bardzo skalisty,najlepszy to jest kanion :D
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Gonicza Dolina(1)-ma to coś,ten klimat
Górnicza Dolina(2)-Pełna niebezpieczeństw spustoszala kraina
tereny wokół khorinis-dziekie miejsce,wydaje sie bezpieczne lecz wcale takie nie jest ale to klasyka rpg
Jarkendar-Bardzo zróznicowana kraina.
Gónciza kraina z 1 jest bezkonkurencyjna
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Mi najbardziej podoba się Jarkendar.Głównie dlatego że jest tam cicho,spokojnie...no chyba że spotka się jakiegoś konika polnego wielkości pełzacza :D Nie ma tam zbyt wielu ludzi(piraci,magowie wody i troche bandytów),ale można od tej niewielkiej garstki ludzi dostać fajne questy :)
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Najlepsze widoku są w Jarkendarze, kraina pełna prastarych bestii, tajemniczych bagien, zapierających dech w piersiach pozostałości budowli po budowniczych oraz piaszczyste wybrzeże piratów. To jest naprawdę wartę zwiedzenia, a bardzo umila nam podróż wspaniała muzyka. W tych rejonach najbardziej wczułem się w grę.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Wybrałem Jarkendar, z kilu prostych przyczyn. Pierwszą jest to że owa kraina jest naszpikowana "niespodziankami" i tajemnicami, drugą natomiast jest to iż spotykamy tam wiele nowych unikalnych postaci mających własne zadanie i osobliwy charakter. Trzecią i ostatnią przyczyną jaką tu przytoczę są piękne krajobrazy imitujące kultury Inków i Azteków.
 

jacksonheyes

Member
Dołączył
27.4.2009
Posty
47
Ja też wybrałem Jarkendar, bo to bardzo klimatyczne miejsce. Poza tym są tam ciekawe miejsca np. obóz piratów i bandytów. :D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Mi podoba się najbardziej Górnicza Dolina z pierwszej części. Niby mały teren ale ma się wrażenie jakby tam było wszystko. Dlatego byłem trochę rozczarowany co twórcy zrobili z GD w części 2. Zamiast palisady mogliby dać jeszcze kilka lokacji jak np. wieżę, do której wchodziło się spełniając questy Chromaninów.
G1 miało klimat głównie za sprawą świata.
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Zdecydowanie Khorinis!
Dlaczego?
Khorinis i jego tereny, po prostu tętnią życiem! Ładna fauna, dużo zwierzaczków, myśliwych, bandytów. Dużo lokacji: Farmy, Klasztor Magów, Miasto... Świetnie, i jeszcze dużo ukrytych miejsc do zwiedzania (Słoneczny Krąg, Prastare Piramidy itd.)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Mi najbardziej spodobał sie Jarkendar ponieważ ma swój klimat czyli pustynie i plaże.Misje są tutaj ciekawsze od tych w Khorinis.Są tutaj nowe gildie.Ale Jarkendar spodobał mi się dla tego że jest nowa i inną kraina i jest tutaj także Kruk i Szpon Beliara.
Pozdrawiam Szczur
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Mi też zdecydowanie najbardziej spodobał się Jarkendar .To miejsce posiada ten niepowtarzalny klimat którego niema w innych krainach .Nowe miejsca ,fajne otoczenie ,ładne krajobrazy .Gdy zrobiłem już tam wszystkie zadania to wcale nie chciało mi się opuszczać tego miejsca
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najbardziej urzekła mnie Górnicza Dolina z G1. Jest tajemnicza i zdecydowanie nastrojowa. Najbardziej natomiast uwielbiam chodzić po lesie z łukiem w ręku i polować na zębacze, Orków lub brzytwy. Ma to swoisty klimacik.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Dla mnie najlepsze jest Khorinis, nigdzie nie czuje takiego klimatu jak właśnie tam. Ciekawi obywatele mnóstwo zadań i urozmaicone tereny w okół miasta. Godzinami można było penetrowac zakamarki lasów, jaskiń itp. ;)
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Khorinis jest jedyne w swoim rodzaju. Jest jedyne miasto, a przy tym portowe. Wokół miasta jest sporo farm, na których można znaleźć schronienie. Są także lasy: mniej i bardziej niebezpieczne. Zdecydowanie najwięcej NPC znajduje się w tej krainie w G2. Sporo czasu można spędzić w badaniu różnych miejsc.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Jarkendar i motyw piratów w tropikach do tego pustynia, bagna, góry + prastare ruiny jest to taki swoisty czarujący klimacik - mam nadzieję, ze podobny będzie Risen 2 już nie mogę się doczekać premiery :)
 

sep z gothica

New Member
Dołączył
27.6.2011
Posty
15
Ja wybrałem Jarkendar bo ma w sobie ten smak niebezpieczeństwa, piękne widoki, nowych jak i starych znajomych, tajne przejścia i łatwy sposób na zarobienie złota i miesza ze sobą większość klimatów takich jak pustynia, bagna i dżungla.
 

sep z gothica

New Member
Dołączył
27.6.2011
Posty
15
Khorinis jest jedyne w swoim rodzaju. Jest jedyne miasto, a przy tym portowe. Wokół miasta jest sporo farm, na których można znaleźć schronienie. Są także lasy: mniej i bardziej niebezpieczne. Zdecydowanie najwięcej NPC znajduje się w tej krainie w G2. Sporo czasu można spędzić w badaniu różnych miejsc.


Czy ty grałeś w gothica 2 zwykłego czy NK? W NK daja jeszcze jedno miasto więc Khorinis nie jest już jedyne.
 
Do góry Bottom