Ulubiona Gildia

Status
Zamknięty.

Sir_William

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
11
Najbardziej zaimponowali mi Magowie Ognia. Ich wyższość oraz dum przygniatają paladynów. Podoba mi się także kiedy w pierwszym rozdziale idziemy do górnego miasta i zaczepia nas paladyn. Nie jest to także jedyna gildia jaka mi się podoba. Paladynia mają bardzo ciekawe uzbrojenie i dlatego najczęściej zostaję strażnikiem miejskim, by później móc "powozić" się w srebrzystej zbroi po mieście... :p
 

Brajan

New Member
Dołączył
26.12.2006
Posty
10
Według mnie najlepiej się gra Łowcą Smoków - świetna zbroja, najlepsza broń w grze :D Magowie nie mają za dużo roboty, jeden deszcz ognia i już nie mają przeciwników - taka gra jest zbyt prosta. A do Paladynów to nie wiem czemu ale czuję niechęć - nie lubię ich po prostu z natury, Ani z nich wojownicy, ani magowie - takie coś pośrodku.
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Ulubiona gildia ? Trudno powiedzieć, bo każda profesja ma swoje plusy i minusy, dobre i złe strony, skórzane buty i obcisłe getry, zresztą co ja będę pisał...
Odkąd pamiętam, zawsze najbardziej lubiłem Paladynów. Połączenie magii i drogi miecza, być może tego mi było trzeba, ale prawdę mówiąc... po prostu Paladynem gra się najłatwiej ;] Niedoświadczony gracz, którym każdy z nas kiedyś był, szybko przyzwyczaja się do pewnych rzeczy. Trudno nie wspomnieć o miłości niektórych panów [wychowanych na bazie Diablo i Ultimy] do grafiki 2D. Wracając jednak do tematu...
Dobry miecz, świetna zbroja, runy, szacunek w mieście, a nienawiść na obrzeżach. Pachnie rutyną ? Cóż... bolączka niedoświadczonego gracza ;]
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jako gildie to lubie Łowców/najemników. Wkońcu wielu naszych kumpli jest ludzmi Lee... Fajnie zbroja ciężka łowcy wygląda, i ogolnie spox się gra...Ale gra mi się najlepiej wbrew pozorą paladynem... Magia super jest, mieczyk super (mój ulubiony z gry Święty Kat :), i jak dla mnie najlepszy :p), zbroja najlepsza, ogolnie spox ;d. Tylko ze nie pasuje mi gra świętoszkiem, a paladyni powinni byc tacy. Gra moralna była by fajna, ale mi szkoda expa ;d...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom