Ulubiona gildia

Która gildia jest najlepsza


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Strażnik Świątynny to moja ulubiona gildia, jako strarznik świątynny noszę piękną czarnosrebrną zbroję(moim zdaniem najładniejsza ze wszystkich zbroi we wszystkich Gothicach), dobrze prezentujący się na plecach dwuręczny Miecz Królewski, oraz magię śniącego, w tym takie czary jak: Uderzenie Burzy, Pirokineza, Sen.Strażnik Świątynny jest tak jakby odpowiednikiem Paladyna z G2 (jedność siły i ducha).No i oczywiście jako członek bractwa, mam codzienną porcję bagiennego ziela od Fortuno,HEHEHEHE
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
no curz trudno zadecydować wszystkie zbrojr wyglondajom dobrze (według mnie) lubie strarz świontynnom a co bagiennego ziela to karzdy jom ma najemnicy som troche drentwi ale terz ich lubie strarznicy no córz fajne zbroje (cienrzkie) ale nie moge jej dostać i na końcu fajnie sie ich wybija a magiem wody zawsze zostaje
i jedno pytanko gdzie moge znalezć rune teleportaci do starego obozu
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
ekhem to jest teamt o g1 a nie o g2...
najlepsi są Najemnicy bo jest ich dużo są silni mają najlepszego dowódce.....i najlepszą broń....
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
nekromanta!!

nekromanta RULES!!!!! ja tam wole nekromante poniewaz jest samotnikiem tak jak ja
biggrin.gif
:D:D.........
 

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Runę do starego obozu znajdziesz w zatopionej wieży Xsardasa(tam gdzie jest dużo Zombiaków), gdzie cię wysyła po nowy pancerz, w skrzyni obok tej z magiczną zbroją.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Zaglosowalem na Maga Wody, maja fajne czary, szkoda ze zbroje arcymistrza M. wody mozna zdobyc dopiero przy 5 kregu
sad.gif


PS.: Do czego odnosiB sie post mojego poprzednika?
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Też się zastanawiam czego to się tyczyło, ale ...
... ja tam lubię najbardziej najemników, przecież mój nick to GO_RN!!! najemnicy są najsilniejsi i najfajniejsi z całej kolonii i tylko oni ocaleli z koloni górniczej!
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
W tej ankiecie są lekkie niepójności, bo nie jest wyjaśnone czy dotyczy ona G1 czy G2. Dlatego zagłosowałem na Maga Ognia, gdyż byłem przekonany że dotyczy G2. Poza tym jest ok.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ja tam najbardziej lubie strażników świątynnych.Ich zbroje mają te same parametry co ich odpowiedniki w innych ,a w dodatku mogą się posługiwać czarami.
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
a moja to mag wody poniewarz próbują zniszczyć barierę i wogóle są spox
 

AdGot

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
0
Strażnik

jesli chodzi o G1 to moja ulubiona gildią są najemnicy ale jesli chodzi o G2 to moja ulubioną gildią jest zakon Paladynów
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Moim zdaniem najlepsi są najemnicy, ponieważ są silni, są w porządku, są mili i mają fajne zbroje i broni. I nie zapomnę dodać że mają za*** przywódcę.
smile.gif
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
najlepszą gildią są najemnicy. Mają siłe, są obeznani w walce mieczami. I mają fajne słownictwo
biggrin.gif
. Rzadko wykorzystują magie, poniewaz polegaja głównie na swoich umiejętnościach bojjowych. Nikt na polu walki nie może im dorównać.
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Najlepszi są
Szkodnicy
:arrow: fajna banda
:arrow: mają w miare fajnego lidera
:arrow: fajnie się do nich dostaje

Najmenicy
:arrow: cool lider
:arrow: super pnacerze
:arrow: iwogóle extra
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Ja najbardziej lubie najemników.Może i strażnicy świątynni są lepsi ale najemników jest 2 razy więcej.Pozatym ich połowa ma ciężkie zbroje a strażników z ciężkimi zbrojami jest bardzo mało.
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Ja lubie najemników mogą zabijać kogo chcą i nic im za to nie grozi i ten przewodnik najemników niepamiętam jak gdy jest sie cieniem czy kimś przyją nas do swojej bandy do swojej bandy.

[ : Czw Gru 30, 2004 8:12 pm ]
Ja lubie najemników mogą zabijać kogo chcą i nic im za to nie grozi .
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
QUOTE najlepiej najpierw wstapic do najemnikow a pozniej zostac nekromanta....
co to za różnica,lepiej zostać magiem ognia.

[ : Pią Gru 31, 2004 8:49 am ]
najlepiej zostać magiem ognia szybciej potem zostaje sie nekromantą
 

Marcus

Member
Dołączył
11.10.2004
Posty
49
QUOTE QUOTE najlepiej najpierw wstapic do najemnikow a pozniej zostac nekromanta....
co to za różnica,lepiej zostać magiem ognia.

[ : Pią Gru 31, 2004 8:49 am ]
najlepiej zostać magiem ognia szybciej potem zostaje sie nekromantą



Ta no co ty???Jak jestes magem ognia to corristo moze cie nauczyc magii tylko do 4 kregu.Wiec jak chcesz spryciazu poznac 6 krag jak ty piatego nie znasz??Siłą rzeczy musisz potem wstapic do magów wody jesli chcesz byc nekromanta...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom