Ulubiona Gildia

Status
Zamknięty.

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Najemnik ;D
Na farmie jest fajny klimat lubie kogos zlac albo cos xD Paladyni to sztywniaki, magowie srednio mi przypadli do gustu tylko raz nimi przechodzilem gre.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
magowie wody i ognia po prostu nie sa codzacymi naszynami do zabijania na solo :p ja lubie dystansowe zbaijanie
 

ga21

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
21
ja najbardziej lubie palkow bo sa sztywni maja okreslone zasady sa wierni Inosowi maja dostep do klasztoru i moga zdbyc zbroje paladynska warta 20k zlota 2x lepsza od zbroi rycerskiej
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja najbardziej wolę Najemników mają zdecydowanie najlepsze misje i klimat nie lubię być przy dworskim kmiotkiem :p a potem są Magowie bo magię lubię na drugim miejscu :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
też najbardziej lubie najemników :), najciekawiej wyglądający i super mieszkający i nie żadni sztywniacy, bezi w stroju najemnika wygląda seksi :lol:
piraci też wyglądali ciekawie ;)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Według mnie Magowie Ognia.Wiecie czczą jakiegoś bardzo potężnego Boga mają zajefajne czary niezłe szaty i nie są tacy rozbrykani jak najemnicy.Miałem trochę problem między Magiem a Palem jednak wybrałem naukę mądrośc zamiast wojny krwi i krzyków (Czary zabijają bez krzyków i krwi :p )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom