Ulubiona Gildia

Status
Zamknięty.

Piotrek12750

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
26
Jaka jest wasza ulubiona gildia?

1.Straż Miejska
2.Najemnik
3.Mag Ognia
3.Nowicjusz
4.Paladyn
5.Bandyta
6.Mag Wody
7.Obywatel
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zabrakło tu łowcy smoków.
Ale ogólnie najbardziej lubie Najemnika.
Są nim spoko misje i fajne towarzystwo.
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Oczywiście że najlepszy jest paladyn.Najlepsza zbroja(Xardas ma lepszą ale jest niedostępna),potężna broń,potężna magia.
Wszyscy Łowcy Smoków chowają się,podkulają ogony i zaczynają skamleć jak paladyni wchodzą na parkiet ;) .
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Najemnik nalepsiejszy. Stara ekipa, starzy znajomi, wielka wolność i brak ograniczeń. Fajnie się podskakuje królowi, paladyni to są za bardzo zdyscyplinowani i mają za dużo swoich głupich zasad :p
 

Piotrek12750

New Member
Dołączył
30.7.2008
Posty
26
Racja ja niewiem jaka gildia mi sie podoba z regóły to lubie polować podoba mi sie grac ryzykownie czyli np. zabijać trole zębacze itp.zabieram im mięso i mam pożywienie przy okazji zdobęde troche trofeówale mnie kręcą Najemnicy mają gdzies Króla i zasady w miescie niektórzy sie ich boją
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Najbardziej polubiłem piratów ;) a jeżeli chodzi o gildię, do których możemy dołączyć to zdecydowanie Paladyn jest najlepszy, cały Zakon i Lord Hagen mają specyficzny klimat ;)
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Najlepsi są najemnicy, ich zbroja dorównuje w nocy kruka zbroi paladyna, a więc jak ktoś lubi paladyna dla zbroi to w nocy kruka może ich przestać lubić.
 

bartus

New Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
7
Ja najbardziej lubie:
Najemników > Łowców Orków;
Piratów i
Magów Wody ^^

Proponuję troche rozwinąć swoją wypowiedź...
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja tam jestem pomiędzy Palladyn/Łowca Smoków.Fajnie byc tym elitarnym żołnierzem pragnącym zginąć z imieniem swego Boga na ustach,ale też fajni być nieustraszonym łowcą smoków.Ale co do wyboru strażnik/najemnik decyzja jest jednoznaczna.Najemnik.Dopiero potem zaczynają się pytania co lepsze.Dlatego nieraz męczę sie strażnikiem żeby potem powymiatać Pallem.Palladyn/Łowca Smokó postawił bym na równo,ale że ŁS nie ma w spisie to oddaje głos na Palla.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie rozumiem jak można być Magiem Wody ??? Można z nimi współpracować, ale nie być.
A tak do tematu to najbardziej lubię Palladyna. Nie umiem wytłumaczyć czemu, ale jakoś tak ich polubiłem.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Oczywiscie ze Najemnicy! Podoba mi sie atmosfera jaka tam panuje. Poza tym fajne misje sa z nim zwiazane, wypasione zbroje i doskonaly przywodca. Czego chciec wiecej? A najwazniejsze jest to ze z Najemnika awansuje sie na Łowce Smokow :)
 

Keiroth

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
14
Nikt nie powiedział o Magach Ognia <_< . A ja właśnie ich lubię najbardziej. To właśnie oni są najmądrzejsi, muszą za wszystkich myśleć i znają różne legendy o bogach, mistycznych zbrojach, starożytnych broniach, itp...:p
 

kingkudi

New Member
Dołączył
18.9.2008
Posty
12
Paladyn :) wprawdzie Najemniek/Łowca Smoków ma więcej swobody i rebelii ale Paladyn należy do oddziału królewskiego :D są sługami Innosa a Najemnicy to tacy trochę prymitywni buntownicy w nic nie wierzacy
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Moja ulubiona gildia jest chalastra zwana najemnikami xD
Panuje tam fajna atmosfera, w klastorze takiej nie ma sa tam sztywni ludzie ; d w koszarach tez zamulaja ,a na farmie jest ciekawie.
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Najlepsza gildia hmm.... Zdecydowanie jak dla mnie najemnik może niektóre rzeczy są dla niego zabronione i palladyni za nimi nie bardzo przepadają, ale trzeba pomyśleć przecież o zbroi łowcy smoków ;D zdecydowanie rox ! ;p
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Najemnik/Łowca smoków spoko gildia,fajny klimat oraz ludzie.Nie wspomniałes o piratach ^^ Lubie ich zaraz po najemnikach.Piraci to spoko ludzie,nie są szywniakami jak magowie czy paladyni.Lubią popić grogu xD
I są dla nich faje misje ^^
 

Xasta Mor

New Member
Dołączył
27.9.2008
Posty
14
Ja oczywiście jestem wierny Magom Ognia. Ich szaty (ogólnie szaty mi się podobają) są zarąbiste :p na początku się trochę trudno
gra ale gdy już posiadamy Deszcz Ognia lub inne runy nic nie stoi nam na przeszkodzie. No a gdy chcemy podnieść poprzeczkę to Najemnicy i następnie łowcy smoków. Też mają fajne wdzianka :lol:
 

Innostian

New Member
Dołączył
14.7.2008
Posty
4
Najemnicy < Łowcy Smoków najlepsze gildia bo jest dużo starych znajomych i są ciekawe zadania a tak to jeszcze lubię piratów bo są ciekawi i mogą cie dużo nauczyć
 

raflas

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Najciekawsi nie są wymienieni, a mianowicie piraci, niesamowity klimat panuje na ich wybrzeżu ;)
 

patryk.gothic

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
9
Ja też najbardziej lubie najemników i magów ognia. najemników bo są poprostu fajni a magów ognia bo moją fajne runy. sa kregi od 1 do 6 ale osobiście jestem najemnikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom