Ulubiona Frakcja

Po stronie jakiej frakcji przeszedłeś grę?


  • Total voters
    0

09kamil12

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
1
Ja wybrałem bandytów, ponieważ można było się u nich nauczyć walki mieczem na 10 poziom i bandyci przynajmniej nie atakowali cie na początku gry żebyś dołączył do ich obozu.
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Zakon Inkwizycji ma mój głos. Bardzo podobały mi się zadania w klasztorze(najbardziej te z rozwikłaniem zabójstwa), szaty wojowników prezentowały się świetnie, no i kostury które fajnie wyglądały podczas kombosów.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Zdecydowanie Bandyci. Wybrałem bandytów z tego powodu, iż mogli nas więcej nauczyć ( bron biała ). Magów nie wybrałem, ponieważ magia mi się już dawno przejadłą :p. Inkiwycji nie lubie za to, ponieważ na początku gry są wobec nas agresywni i wciągają siłą ludzi do zakonu. Tyle z mojej strony :].
 

Visc

New Member
Dołączył
8.7.2010
Posty
2
Na początku bandyci przedstawili mi się jako jedyna ostoja wolnych ludzi na wyspie walcząca z okupantem, ale po przejściu się do miasta i zorientowaniu się w sytuacji wybrałem zakon z prostego powodu mają ciekawsze misje.
 

asasyn89

New Member
Dołączył
4.1.2011
Posty
13
Mimo iż mało jest czarów do wyuczenia się w Risen'ie to zdecydowanie mag. Uwielbiam rzucanie czarów i walkę kosturem, poprostu magiem gra się świetnie. Na początku rozważałem bandytów, bo lubię opryszków, złodzieji, rebeliantów no ale cóż... magia zwyciężyła
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
W Risen to chyba najfajniej grac magiem poniewwaz ma fajne misje i naprawde duzo czarow do nauki, ale t4ez bandyta jest ciekawy, Inkwizytor moim zdaniem jest najgorsze.
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Aż tak mało głosów na Magów? Mi najprzyjemniej się właśnie grało tą gildią, od samego początku nasze dołączenie do inkwizycji wygląda fajnie gdy zgłaszamy się z listem - chociaż ten system kryształów pozostawia wiele do życzenia... Dobrze że nie wzorowali się na runach z gothica, ale mimo wszystko powinno być coś tego typu.
 
Do góry Bottom