Ulubiona Dzielnica

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Ja osobiście nie mam ulubionego miejsca lea jeśli miałbym wybierać zrobiłbym tak:
Pierwsze miejsce: Toschoo
Nie wiem sam czemu wybrałem akurat tą krainę. W żadnej innej grze nie lubiłem bagien, ale ta gra wszystko odmieniła. Po pierwsze podoba mi się krajobraz, dobór kolorów i potwory na każdym kroku.
Po drugie podoba mis ię fabuła związana z wielkim drzewem.

Drugie miejsce: Południowe Sterwark
Podoba mi sie Karczma Murdy i zadania w tamtej okolicy. Poza tym lubię tamtą ponurą atmosferę pasującą na wybrzeżu.

Trzecie miejsce: Srebrowód
Podobają mi się lasy dookoła zamku i osoby które tam spotykamy.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Moją ulubioną dzielnicą jest Srebrowód sam nie wiem czemu ;p
Lubie lesiste tereny,tak mi zostało od g2 ;]
2 miejscem zdecydowanie Krwawa dolina tam się czuje minimalnie klimat z poprzednich części;]
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Określenie dzielnica raczej nie pasuje, coś w stylu miejsce lub ulubiony zakątek czy lokacja...
Co do samego tematu, to z rejonów najbardziej podobały mi się tereny między Stewark a Srebrowodem, czyli tak jak mówił wcześniej Krzychu - lasy i polany.
Jest jednak jedna miejscówka, która przebiła wszystko, jest nią jezioro w górach, widać je po wyjściu z jaskini niedaleko Setarrif
(są 2 wyjścia, jedno prowadzi do kolejnej lokacji, a drugie samo wyjście, ślepy zaułek przed jeziorem).
 

Rudolfik

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
19
Jak dla mnie Srebrowód. Przypomina mi troszkę zamek z Górniczej Doliny z Gothica 1, taki mały sentyment.
 

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
No moim zdaniem zamek Srebrowod jest najbardziej klimatyczny :) a jeszcze jak sie wyjdzie nad to jeziorko ponizej o zachodzie słonca to na full detalach normalnie az sie nie chce z tamtad ruszac :)
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Tooshoo było jednym z niewielu miejsc, które mi się podobało. W Tooshoo najbardziej nie lubiłem chodzić po drzewach w czasie deszczu, ponieważ dosyć często się gubiłem :lolface: .
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
MI najbardziej do gustu przypadł zamek Srebrowod bo fajnie wygląda roślinność lasy klimat teren przyjemny dla oka.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Najbardziej pdobają mi się okolice Rozdartej Dziewicy,może dla tego że mam edycje kolekcjonerską a tam znajduje się kufel i zbiór opowiadań co znacznie ożywia ten obszar i cieszyłem się strasznie gdy spotkałem na żywo ich bohaterkę Murdre :D drugim miejscem jest Srebrowód - piękny zamek (nie chodzi tu że ładny tylko klimatyczny + fajna nazwa) następnie lasy pomiędzy srebrowodem a toshoo no i samo drzewo czarodzieji <3 wgl. gra ma swój magiczny klimat lecz trochę odmienny od gothicowego, który jest znacznie surowszy :)
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Według mnie najciekawszymi miejscami są okolice Rozdartej Dziewicy i okolice Stewark - mnóstwo wolnej przestrzeni i zieleni, czyli coś, co ulwiebiam. Na drugim mniejscu jest Toosho - bagna nadają klimat tej lokacji. Ostatnie miejsce to Thorniara - z racji na plagę zombii.
 
Do góry Bottom