Twierdza

Status
Zamknięty.

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Twierdza nie jest extra jak gothic. Gothic to RPG.

mnie chodziło o to że gothic mi się bardzo podoba no a twierdza też mi się tak bardzo podoba i chciałem powiedzieć że obie gry mi się bardzo podobają bo miałem na myśli rozrywkę jaką czerpię z tych gier znaczy sie że mi się bardzo podobają

UFFFFFFF!!!!!!!!! styknie tego

EEEE sorki ale sie nie kapnąłem
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Gra jest super to naprawde chyba druga (po ghoticu) moja ulubiona gra.Najbardziej lubie kuszników wiecie czemu ; } ale w krzyżowca jeszcze nie grałem podobno gorsza :roll:
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Galem w obydwie czesci i stwierdzam ze pierwsza byla lepsza. Nie wiem jak to dziala ale ciagnie mnie do gier nawiazujacych do sredniowiecza... Uwazam, ze Twierdza jest jedna z lepszych z tego gatunku, dosc realistyczna. Jednak z drugiej strony denerwuja mnie strzaly wieksze od ludzi :? Mimo wszystko polecam kazdemu.
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
Ehhh pamiętam jak zagrywałem się w pierwszą część Strongholda
smile.gif
To były czasy, kapitalny klimat tej gry i fabuła. Grało się super, były trudne momenty, ale potem większ radość z wykonania musji 8) Najtrudniejszy ofk był Wilk, ale rozwaliłem skubanego
smile.gif

Co do KRUCJATY to mam mieszane uczucia, nie ma już tego czegoś, że sie chce grać :?

Pozdrowienia
Innos z wami!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Jeeezuuu, ten temat był założony z miesiąc temu i gdyby nie spammer Dav, nie miałby racji bytu. Temat... pozostawiam otwarty. Pod warunkiem, że nie znajdę poniżej posta będącego krótszym, niż 3 linijki...
 

Mały91

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
30
Twierdza zaje...cie mi się podoba chociaż przeszedłem ją kilka razy!!! a co do Kruciaty to niejest już taka dobra (grafika taka sama i nie ma takiej kampani jak w jedynce tylko raz po raz zniszcz wiepsza, to zniszcz wilka, a to Sultana) a w pierwszej części zgromadź chmiel, odepszyj ataki wroga i odbuduj zamek mnichów) <<<PIERWSZA CZĘŚĆ JEST LEPSZA>>>
biggrin.gif
 
Dołączył
30.11.2004
Posty
40
Trochę za krótki jak na ten typ gry. Doszedłem do prawie do końca (w dodatku) ,a potem format... już mi się od nowa nie chciało zaczynać. Mogli by się szarpnąć na patcha bo pare błędów doprowadziło mnie do rozwalenia klawiatóry na dwie części. A co do zalet to łatwy w obsłudze infest, dosyć dobre sterowanie.
 

Ulisses

Member
Dołączył
29.11.2004
Posty
116
Ja mam Twierdze i Twierdze Krzyżowiec.Niestety,w żadnej nie doszedłem do końca
sad.gif
.Obie części mi się podobają,ale Twierdza ma jedyny i niepowtarzalny klimat,a Twierdza Krzyżowiec ma wiele ciekawych ulepszeń.Jednak w obie,mimo wszystko warto zagrać.Niestety,obu Twierdz już raczej nie sprzedają
sad.gif
(przynalmniej ja ich nie widziałem w sklepach).
 

yartek

New Member
Dołączył
6.12.2004
Posty
13
Mi gra sie bardzo podoba. Pierwszy raz w nią zagrałem jakies pół roku temu. Kumpel mi ją pożyczył. I wtedy zaczęło sie wypasione szaleństwo. Grałem ja cały czas. W kampani było jakieś 50 misji. Sam doszedłem chyba do 20. Miałem po Polsku. Fajne teksty puszczali. Najbardziej lubiałem rycerzy i arabskich łuczników na koniach. Ogółem wypas gra :wink:
 

keczer

Member
Dołączył
4.9.2004
Posty
88
QUOTE Mi gra sie bardzo podoba. Pierwszy raz w nią zagrałem jakies pół roku temu. Kumpel mi ją pożyczył. I wtedy zaczęło sie wypasione szaleństwo. Grałem ja cały czas. W kampani było jakieś 50 misji. Sam doszedłem chyba do 20. Miałem po Polsku. Fajne teksty puszczali. Najbardziej lubiałem rycerzy i arabskich łuczników na koniach. Ogółem wypas gra :wink:

ja ci pożyczyłem
tongue.gif
Ale angielską wersję. Polską pożyczyłeś od kogoś innego, chyba że to twoja. A i przy okazji- bajerixowa gra
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Krucjata podoba mi się bardziej niż od jedynki ponieważ:
:arrow: w krucjacie jest tryb scrimish
:arrow: koszary najemników nabywanych za złoto
:arrow: nowe machiny oblężnicze
:arrow: nowi przeciwnicy
Kalif to potrafił wymęczyć
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Na początku odpycha słaba grafika, :cry: ale jak sie te pare godzin pogra, to nie można oderwać sie od kompa.
biggrin.gif
biggrin.gif
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
hmmm gra jest ogulnie spox jak bym sie upar to i z 10 minusów tej gry bym znalazł ale ja na tą gre nie będe narzekać bo narazie nie licząc Starcrafta jest drugą u mnie najlepszą grą rts
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
Twierda jest super, ale krucjata do duszy. Najfajniejszy w twierdzy jest edytor map. Zrbilem polowe polsich zamków (Wawel, Malbork, Pieskowa Skała, Ogrodzieniec itd.) oraz zamnki z LOTR (Helmowy Jar, Edoras, Minas Tirith)
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Gra jest bardzo dobra, wiele godzin spedzilem przy budowie swej poteki militarnej.
biggrin.gif
 

Robak

New Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
5
Hello jestem new.Twierdza jest spoko grą doszłem do przed ostatniego zakrętu i dalej buło juz mi sie nie chciało grać :cry: Twierdza Crucjata jest trudna ale gra się w nią fajnie 8) Ciekawe jaka będzie trójka :?: :?:
 

Thorin

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
38
Twierdza to dość fajna gra. Osobiście bardziej podoba mi się krucjata a tam moją ulubiona postacią jest niewollnik!! i łucznik.Minusy tej gry to to żę mają za mało jednostek.Jednak zanim ci się znudzi to zdążysz przesiedzieć ładnych kilkanaście godzinek przed monitorem.
smile.gif
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Też grałem w tą grę i przyznam, że zła nie była ... nie mogłem przejść ostatniej misji :
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
gierka jest super obydwie części som super tylko w 2 mnie to wkurza rze jak jest z tobom ktoś to dziad a jak jtst przeciwnik to napakowany ale wszystkich rozkładam w 2
 

Lukot

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
13
extra

Twierdza to najlepsza strategia w jaką grałem !!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom