Twierdza

Status
Zamknięty.

Lukot

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
13
extra

Twierdza to najlepsza strategia w jaką grałem !!!!!

[ : Sro Sty 12, 2005 7:16 pm ]
Twierdza to najlepsza strategia w jaką grałem.

Vampek: Hehehehe, nie ma szansy na statsiarstwo w ten sposób. Ale jako, że się nie popisałeś.... Dostajesz ostrzeżenie. Tak jak [you]. ;]
 

Generał Lee!

Member
Dołączył
7.12.2004
Posty
37
Hym..Twierdza...Ah ja tą grę uwiebiam!!!!!Ta gra jest zaraz po gothicu(dla mnie
laugh.gif
)Jedynka ma bardzo ciekwa fabule a krucjacie tego brakuje :cry: ale za to zeczywiscie krucjata ma bardzo duze mozliwosci w poruwnaiu do jedynki w krucjacie zabraklo tego co miala jedynka.Ale naszescie juz niedlugo wyjdzie 2
laugh.gif
Jak checie zobaczyc zdjecia albo filmki to na tej stronie znajdziecie http://pc.gamespy.com/pc/stronghold-2/579246p1.html
A jeszcze jedno blagam niech ktos mi poda kod seryjny do krzyzowca...BŁAGAMMMM
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
... po pierwsze dla mnie obydwa stronholdy sa zawaliste ale ostatnio na kilku stronach widziałem że do krzyżowca można ściagnąć kilka nowych przeciwników ...
jakby ktoś miał taki adres zkąd można zassać tych typów to by było miło jakby tu dał linka
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Stronghold to najlepszy rts w jakiego grałem. Najbardziej podobało mi się tworzenie nam i budowanie zamków i miast. Niektórzy powiedzą, że jest za mało jednostek, jednak te co są w zupełności wystarczają. Super była też kampania która nie pozwalałą(przynajmniej mi) oderwać się od kompa. Jeżeli chcecie zagrać w jakieś fajne mapy(na przykład w władcy pierścieni) lub szukacie jakiś poradników to odwiedźcie www.stronghold.heavengames.com
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
QUOTE Twierdza nie jest extra jak gothic. Gothic to RPG.
taki z niego RPG jak z diablo. prędzej cRPG ale też nie. gothic to hack & slash w TPP z elementami przygodowymi.
wracając do tematu to twierdza jest całkiem całkiem
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Hmm...

Grałem w to !! Podoba mi się ale wole inne strategie !! troche mnie ta gra denerwuje !!!! :!: :!: :!:
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
W twierdze gram i bede grał jeszcze długo. Grafika fajna, dużo misji, szczegulnie w dodatku i przeszedłem wszystkie
smile.gif
. Bardzo dobra fabuła i super nowe jednostki
smile.gif
. Wszystkich którzy w to grają albo chca zagrać zapraszam na moje forum o twierdzy http://www.freebb.com/?freebb=twierdzasite

PoZdRo War
 

Diegos

New Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
6
ja grałem w strąholda i ta czesc mi sie najbardziej podobajesli tobie sie pofdobała ta czesc lub inna to napisz mi o tym
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom