Twierdza

Status
Zamknięty.

WindowsXP

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
124
pierwsz część jest extra, krucjata jest trochę gorsza ale i tak mi się podoba!
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
A grałęm w to nie raz w sieci ale nie jest az tak wciagajaca jak sie mysli po pewnym czasie sie nudzi.
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Gra ogulnie spox!! Miałem jedynke, ale teraz mam już tylko Krucjanta
biggrin.gif
!!
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
gralem w ta gre dosc dawno, ale nie pamietam w jaka czesc. wiem tylko, ze baaardzo mi sie podobala. super
biggrin.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Gralem ostatnio w tą grę nawet dobra ale mogli by dorobić trochę grafikę
biggrin.gif
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Jak tak sie patrze na wasze wypowiedzi, to nasuwa mi się myśl, że piszecie je po to, aby nabic sobie posta.
Np. "pierwsz część jest extra, krucjata jest trochę gorsza ale i tak mi się podoba!"
Albo:"gierka jest extra chyba lepsza z których grałem"
Jak tez i "wypas gra tylko sie troche nudzi z czasem ale jest fajna'
I spotykam to nie tylko w tym temacie.
Uważam, że jeśli cos piszecie o grze, to powinniście napisac coś więcej a nie tylko "fajna", "super" itd...
Ale to tylko moja skromna uwaga...

A wracając do tematu: troche sie grało, gra mnie wciągnęła na dobre kilkadziesiąt godzin, grafika niezła, kontunuacja owiele gorsza, nie ten klimat (podobnie ja z 2 częścią GOTHIC'a).
Ogólnie oceniam ja na 9 z 10 mozliwych do uzyskania punktów.
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Twierdza wypasiona gierka. Dobry klimat, misje i w ogole caloksztalt. Wciagajace ...
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Ja czekam na Twierdzę 2. Grałem w jedynkę, i stwierdzam, że spoko. Dodatek też mi się podobał - wnerwiła mnie kampania krzyżowca (juz jestem blisko, ale brakuje mi gdzieś z 10 misji).
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
To była chyba moja pierwsza gra, którą przeszedłem w całości. Wcześniej do chodziłem zwykle do połowy i gry mi sie nudziły.
A sama gra jest bardzo fajna, może grafa nie najlepsza ale grywalność wysoka.
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
nie ma gatki twierdza jest extra jak gothic
przeszłem 1, 2 jakaś taka nie wiem jaka w każdym razie inna
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
ech twierdza krucjata miała lepsze jednostki zwykła twierdza lepszą kampanie i keainy al ogólnie ja te gry uwielbiam
P.S.
jak są tutaj już tematy o grach o których rzadko sie słyszy to nie ma jeszcze HoM&M?
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
QUOTE Twierdza nie jest extra jak gothic. Gothic to RPG.

mnie chodziło o to że gothic mi się bardzo podoba no a twierdza też mi się tak bardzo podoba i chciałem powiedzieć że obie gry mi się bardzo podobają bo miałem na myśli rozrywkę jaką czerpię z tych gier znaczy sie że mi się bardzo podobają

UFFFFFFF!!!!!!!!! styknie tego
 

Dav

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
46
Niezła gierka. Ale sądze,że ta gra jest zbyt krótka. Fajnie mi sie w nią grało. Była super :!: Jak wam się podobała :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom