Tut By Pele

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Witam oto mój pierwszy tutorial na siga:




Paczkę z materiałami dam później.

Bardzo przepraszam za to, że tut jest napisany "językiem photoshopa" i jest dla userów którzy się znają na grafice.

Za jakiś czas dodam tut dla początkujących.

Proszę o nie kopiowanie go bez mojej zgody.

Mile widziane punkty reputacji i ipoints ;p
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Tut dobry, tylko że ja ledwie się w tym połapałem, a co mają powiedzieć początkujący :(.
Ilość błędów ortograficznych też razi ;] ''kopje'', ''pokarzę''
Lecz gdyby nie zwracać na to uwagi to jest całkiem dobrze.
Fajnie by bylo gdybyś napisał też nazwy z ang na polski. Mam photoshopa po polsku, choć żadnym problemem nie jest sięgnięcie do translatora.
Mam tylko pytanie: jak można zbrushować render? bo nie zrozumiałem ;]
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Mam tylko pytanie: jak można zbrushować render? bo nie zrozumiałem ;]

W polskim photoshop to chyba rozmycie

Tut jest w angielskich opcjach bo większość tutków tak jest, no i ja też mam ang.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Bardzo dobrze wytłumaczony, nie ma co. Outcome też niczego sobie - chyba zrobię sygnaturę :)

Fajnie by bylo gdybyś napisał też nazwy z ang na polski. Mam photoshopa po polsku, choć żadnym problemem nie jest sięgnięcie do translatora.

Edycja -> preferencje i poszperaj tam moment to znajdziesz opcję odpowiedzialną za zmianę języka. Też miałem kiedyś PS'a po polsku i w 5 sekund zmieniałem na angielski ;] Bodajże używałem wtedy 7.0, teraz mam CS2.

EDIT - jeśli masz CS2 to języka nie zmienisz. Nie wiem jaką masz wersję, w razie czego poczytaj o tym w necie.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Bardzo dobrze wytłumaczony, nie ma co. Outcome też niczego sobie - chyba zrobię sygnaturę :)

Jak zrobisz sygne daj tutaj swój out ;p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Powiem szczerze, że tut niezły. Wszystko jasno wyjaśnione, wystarczy iść zgodnie z Twoimi wskazówkami, a dobra sygnatura gwarantowana ^^
Tak jak już wcześniej zostało napisane, błędy ort. się rzucają w oczy... A wystarczyłoby napisać tekst choćby nawet w Wordzie, który poprawiłby błędy. Takie coś także się wlicza do estetyki, bo jak kilka razy ujrzałam słowo "kopje", to mnie trochę odepchnęło :p
Poza błędami, jak dla mnie cała reszta jest ok i nie ma czego zarzucić.

Nast. tutek proszę bez błędów :p

Pozdrawiam, Daria.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak zrobisz sygne daj tutaj swój out ;p

Mówisz masz ;p Chyba średnio mi wyszło, ale czegoś zawsze się nauczyłem.
Daję wersję z napisem i bez, ponieważ dziwną tendencję do dawania niepasujących czcionek itp :D






Pominąłem ostatni c4d, nie podobał mi się ten efekt :)
 
Do góry Bottom