Turniej

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Jak narazie to tylko i wyłącznie plan, a raczej pomysł i chciałbym się nim z wami podzielić. Mianowicie: na stronie www.gamedesire.com jest kilka gier internetowych (np. szachy, snooker, bilard itp.). Czy są chętni do zrobienia Turnieju G.Upa w którejś z tych "dyscyplin".
Jeśli tak to proszę o wypowiedzi w tym temacie, bo wg. mnie będzie to naprawdę dobra zabawa.
Sprawa nagród jest w rękach modernatorów/admina. I może byc to wszystko. Jakiś syg, ranga, cokolwiek ;) .
Oczywiście muszą być chętni.


Pozdrawiam.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No cóż.. Chętnie wiął bym udzial w czymś takim ale najlepiej niech to będą jakieś gry online w których gdy się skończy grać, jest wynik. Wtedy każdy dawałby screena. Tylko żeby nikt nie ważył się podrabiać.
Pomysł jest bardzo dobry, aczkolwiek sam miałem wczoraj taki temat otworzyć xD. A nagroda to może być jakaś ranga, lub mod na dzień (żart). Narazie moglibyśmy dać tą_. Kto skoczy najdalej co wy na to?
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Oczywiście jestem chętny do wzięcia udziału w takim turnieju. Co do dyscypliny, głosowałbym za bilardem albo tysiącem ;] szachy także mogą być. Oczywiście jestem chętny do wzięcia udziału w takim turnieju. Co do dyscypliny, głosowałbym za bilardem albo tysiącem ;] szachy także mogą być. No tylko wszystko zależy od terminów rozgrywek.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Swego czasu też miałem pomysł na zorganizowanie turnieju w snookera, ale oczywiście niewiele z tego wyszło. Chętnie wezmę udział w jakimś turnieju tylko błagam - nie w szachy xD. Najchętniej zagrałbym w snookera, jeśli uda się to zorganizować to prawie na pewno zagram ;).
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Pomysł oczywiście że dobry. Tylko każdy chce w co innego rozgrywać ów turniej.

CYTAT
turnieju w snookera

Jak dla mnie nie.
CYTAT
nie w szachy

Popieram szachy są dla starszych osób ^^
CYTAT
bilardem albo tysiącem

Bilard tak , tysiąc internetowy jest słabiutki
CYTAT
Kto skoczy najdalej co wy na to?

Skoki narciarskie jak dla mnie odpadają też dlatego że trzeba wiedzieć jak się skacze itp.

Dla mnie bilard powinniem być. Inne dyscypliny odpadają.

(Ja wolał bym Enemy Terittory ^^ :] )
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja jestem jak najbardziej na tak :)
Sam mogę zagrać w bilca.
Opowiadajcie się za czymś.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Przez te dwa dni przyszło 5 chętnych, więc myślałem trochę o jutrze (Sobota). Ale wiele osób niezgłoszonych pewnie nie widziało tematu, a chętni nie zobaczyliby tego posta do jutra, dlatego ustalam wstępną datę turnieju w Sobotę 28.IV.

Kacperex:
CYTAT
Sam mogę zagrać w bilca


Xenex:
CYTAT
Bilard tak


Halek:
CYTAT
Najchętniej zagrałbym w snookera,


Więc bilard chyba pasuje? ;)

Dudekkss:
CYTAT
Co do dyscypliny, głosowałbym za bilardem



Sam jestem za snookerem, ale bilard jest chyba odpowiedniejszy. Szczegóły ustali się jeszcze.


Pozdrawiam.


PS. Proszę o usunięcie postu wyrzej (mojego). Coś się rypnęło :unsure: .
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Bilard, bilard i jeszcze raz bilard. Odkąd przestałem grać w gry komputerowe, to tylko zdarza mi się grać właśnie w bilard. Nie gram może zbyt często, ale z chęcią mogę spróbować swoich sił. Co do reszty gier, to jeśli o mnie chodzi, to raczej odpadają. Co jak co ale w bilard chyba każdy potrafi grać. Można by zorganizować między-gildiowe zawody, choć były już takie próby z innymi grami i zazwyczaj nic z tego nie wychodziło.
W każdym razie ja się piszę i sobota mi oczywiście odpowiada, ale w godzinach popołudniowych bądź wieczornych, wcześniej mnie nie ma.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Nie jestem za dobry w komputerowym odpowiedniku bilarda, ale mógłbym spróbować. Jest jednak dla mnie problem, bo sobota kompletnie mi nie odpowiada, najlepsze są dla mnie dni od pn do pią w godzinach wieczornych, jeśli jednak ustalicie inaczej to albo będę albo turniej odbędzie sie beze mnie. Osobiście na kompie wolę szachy ale chętnie spróbuje swoich sił w bilardzie.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Jak narazie 8 chętnych, więc możemy rozegrać to systemem pucharowym, bądź w grupach (2x4).
Gramy w Sobotę 28.IV około 19 wchodzimy na Chat G.upa. Poczekamy jeszcze na chętnych.

Proszę o wyrażanie opinii zgłoszonych zawodników co do czasu, dyscypliny itp.


Pozdrawiam.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Co do konkurencji juz wyrażałem swoją opinię :p Ale jeśli większość woli grać w billarda to się dostosuję oczywiście. Czas jak najbardziej mi pasuje. W razie, gdybym jednak nie mógł grać (zawsze istnieje taka możliwość) postaram się was możliwie szybko powiadomić.

EDIT Ja gram na gryonline.wp.pl ;] Ten sam "silnik" co na gamedesire.com tylko po polsku.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeśli moge to na gry typu bilard jak najbardziej sie psize :) Od niedawna gram codziennie ( jak mam neta ) tutaj i bardzo mnie wciągna kazda gra do ktorej uzywa sie bili :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Termin pasuje, co do gier, wolałbym gry karciane ale jeśli większość zagłosuje na bilard, to niech będzie. Osobiście wole grać w Bilarda na żywo niż przez internet ;]

Ostrzeżenie słowne - doc.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
OK. Czas zawodów się zbliża, więc podaje już konkrety. Data, zawodnicy itp. ustalone. Skoro jest nas 9, gramy w grupach, po 4 i 5 zawodników (ustalam od czasu zgłoszenia):
I.
RobsonAjax
Anioł Stróż
Dudekkss
Halek

II.
Xenex
Kacperex
Dadex
Godfather
Szczurek

Mecze w grupach:
I.
RobsonAjax-Anioł Stróż
Dudekkss-Halek

RobsonAjax-Dudekkss
Anioł Stróż-Halek

RobsonAjax-Halek
Anioł Stróż- Dudekkss


II.
Xenex-Kacperex
Dadex-Godfather
Szczurek pauzuje (osoba pauzująca może nadzorować pozostałe mecze ;) )

Xenex-Dadex
Godfather-Szczurek
Kcpx. pauza

Xenex- Godfather
Kacperex-Szczurek
Dadex pauza
Xenex-Szczurek
Dadex-Kacperex
God. pauza

Godfather-Kacperex
Dadex-Szczurek
Xenex pauza

Dwaj pierwsi zawodnicy przechodzą do półfinałów. Spotykamy się na Chacie G.upa ok. 19. Nie pojawienie się do godziny 19.30 to automatyczna dyskwalifikacja!
Gramy na www.gamedesire.com w Pool 8 (pierwsza pozycja w "Pub games"). Pokój wybierzemy już będąc na czacie.
Myślę że wszystko jest jasne, tak więc do zobaczenia już na czacie ;) .


Pozdrawiam.


PS. Może się ktoś podjąć zrobienia (niewielkiego) syga dla zwycięscy??
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Niestety, mam dużo rzeczy na głowie i nie wyrobię się w czasie. Przykro mi ale musze w takim wypadku zrezygnować z gry, mam dużo rzeczy na głowie i poprostu nie zdąże. Myśle że nie będzie to dla was wielki problem bo wtedy grupy będą 4 na 4.

Jeszcze raz sorry ale niestety musze się wycofać. Myśle że mnie rozumiecie i nie będę miał z tego powodu przykrości.

Udanej zabawy życze.

W ostatnim czasie mi wypadło, wiele spraw.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Właśnie dostałem PW od Robinsona żebym się zapoznał. I nie wiem jakim cudem zapomniałem o tym napisać. Otóż z przykrością informuję was, iż nie dam rady uczestniczyć w tych wszystkich konkursach. Mam zbyt mało czasu. No nie będzie was już 4 - 4 a 3-4. Przepraszam że tak późno.. Pozdro.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Uważam, że turniej należy przełożyć na następny tydzień (ew. inny dzień)... Braki na obecną chwilę są za duże żeby coś rozegrać. Dacie radę grać w innym terminie. Można by spróbować podczas długiego weekendu ;) .


Pozdrawiam.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Może być następny tydzień (tym bardziej, że jest sporo wolnego), tylko daj znać przynajmniej dzień wcześniej, bo dzisiaj za późno otrzymałem PW i zostałbym automatycznie zdyskwalifikowany. Moja obecność jest raczej pewna, ale zawsze może coś wypaść.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Dokładnie, popieram Dadexa - kompletnie sie nie spodziewałem ze dzis moze byc turniej a od 16 jestem właściwie nie dostępny. Uprzedź nawet kilka dni naprzód.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Dobrze że turniej przełożono bo chociaż nie jestem dobry w komputerowym bilardzie to chce sie spróbować. A wczoraj byłem niedostępny (co ta wódka robi z ludzi :p). Bardzo fajny pomysł z tym podziałem na grupy. Jeśli chodzi o syge to może poproście evenementa, tylko napiszcie mu PW, bo nie wiem czy akurat ten temat go interesuje.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
Do góry Bottom