Tryb Multi?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat ciekawy i pewnie upragniony przez wielu z was.

Czy chcielibyście, aby w czwartej odsłonie gry Gothic pojawił się tryb multiplayer?

Ja osobiście bym chciał. Mogłoby to być coś na wzór innych gier mmo - chodzisz zabijasz potwory, wykonujesz zadania, walczysz z innymi graczami na arenie walk. Coś w tym stylu.
Nigdy dotąd nie było trybu dla wielu graczy i napewno Spellbund zarobiłby sobie kilka plusów za sam ten tryb u graczy! Oczywiscie, jak będzie odbrze wykonany.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Multi napewno nie był by żle odebrany przez fanów. Ale jak mialby on wyglądac?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na pewno przysporzyłoby to nowym twórcom większej ilości fanów. Bo spójrzmy prawdzie w oczy - po g4 nie sięgnie już tylu graczy co po wcześniejsze części...
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Multi napewno nie był by żle odebrany przez fanów. Ale jak mialby on wyglądac?


Jak MMORPG czyli lineage 2, Kal On-line czy takie tam

Ja uważam, że niepotrzebny będzie tryb multi. Oczywiście jeśli zrobią i będzie to solidnie wykonana gra, czemu nie . Może nawet zagram ;] Chociaż nie wyobrażam sobie Gothica w multi jako MMORPG.
Zdaję sobie sprawę, że 4 będzie zupełnie inna. Więc akurat pojawią sie ku temu możliwości.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Faktem jest, że zakorzenieni fani Gothica mogą dość chłodno przyjąć tryb multi.
Osobiście też sam nie wiem czy chciałbym, żeby ktoś z Gothica próbował zrobić 2 Wowa
jednak jeśli gra będzie dobra a tryb multi ciekawy to z pewnością fani MMORPG
mogą sięgnąć po ten tytuł..jednak nie chciałbym, żeby Gothic zatracił swój klimat
tak jak zatraciła go G3
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
mi by multi odpowiadało gdyby był ciekawy system walki, mianowicie porządna siekanka z kombosami ;p brzmi głupio, ale podobnałoby mi się coś co jest np. w PoP Warrior within. wymagający system walki dość, ale nie polega jak w g3 na klikaniu jak najszybciej w klawisz (co to ku*** diablo jest?), lub jakiś inny, ale też zaawansowany... wtedy tryb multi widzialbym jako nieoobowiazujaca, odprezajaca siekanke bez fabuly, celu, po prostu porządna walka - moze w druzynach, pewno w g4 będą frakcje w konflikcie... to by było coś

MMORPG nie bedzie, to by byla druga gra.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jeżeli będzie multi to mam nadzieje że bedzie on tylko dodatkiem do wspaniałego Single player a nie na odwrot
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Zależy. Jeśli gra wypali i będzie w klimacie Gothica a nie czegoś podobnego to bardzo chętnie bym zagrał w multi gdyby było. Jeśli gra nie wypali to nawet nie będę próbował. ;)

Pozdro.
 

d4rky

New Member
Dołączył
3.12.2007
Posty
4
Multi Gothic? Nicki typu : BezimiennyZabijakaPL, Morderca1994, twoja_staraPL, Rotfl...
O nie :|
 

Arathur

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
5
Multiplayer nie... Ale nowy mmorpg podobny do Gothica, w którym bardzo dużo elementów będzie pozmieniane to tak ;]
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja jestem przeciwny multi. Uważam, że Gothic straciłby wieeele na klimacie w ten sposób. Prędzej czy później zrobiła by się z tego taka siekanina i farmienie na mobach zamiast przygoda, którą można przechodzić na wiele sposobów i wiele razy, a jednak ciągle potrafi wciągnąć ;].

QUOTE(d4rky)
Multi Gothic? Nicki typu : BezimiennyZabijakaPL, Morderca1994, twoja_staraPL, Rotfl...
O nie :|


Krótko i na temat ;] Bez klimatu i tyle.
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
ja bym chciał żeby sie pojawił i tam można by było poprostu wybrac nazwe swojego bohatera jego wygląd by była jakas inna kraina i zdobywa sie doswiatczenie i trzeba pokonac wroga... ;)
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(smog1996 @ 22-12-2007, 14:15) [snapback]163313[/snapback]
ja bym chciał żeby sie pojawił i tam można by było poprostu wybrac nazwe swojego bohatera jego wygląd by była jakas inna kraina i zdobywa sie doswiatczenie i trzeba pokonac wroga... ;)



To ma każda gra MMORPG <_<

A co do trybu multi to jestem stanowczo przeciw. Już wolę żeby dopracowali tryb single zamist tego. Weźmy np najlepsze cRPG Oblivion, Wiedźmin :rolleyes:. Gdyby zajęli się trybem multi tryb single nie byłby tak dopracowany jak jets teraz w tych grach. Jedyna taka lepsza RPG(moim zdaniem) z trybem multi to Neverwinter Nights 2 :D
 

Zaczku

New Member
Dołączył
11.3.2008
Posty
2
Jak dla mnie to Tryb multi mogl by sie ukazac w nowej czesci,
mogli by zrobic cos na Podstawie World of Warcraft z wykupywaniem kard z doladowywaniami,
Napewno pieniedzy by zarobili wiecej jak do tej pory, graczy gralo by napewno duzo ;)
Był bym jednym z nich .
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Ja byłbym za trybem multi ale żeby był taki:
a) co jakiś czas dodają nowe questy
b )będzie za darmo, chodzi mi o gre nie typu wow czy Lotro tylko powiedzmy płacisz za gre jednorazowo (kupujesz gre poprostu jak normalnego singla) i już do końca życia masz spokój
c) żeby był sklepik - taki który można płacić normalną kasą <zł> ale rzeczy w tym sklepiku nie były niezbędne do walki (tibia)
d)żeby fabuła również istniała, żeby jak gadasz z kolesiem to on ci to mówił a nie pisał
e) żeby wygrana walki zależała od umiejętności właściciela postaci a nie np od jego wyskilowanej postaci
f) żeby gra polegała na graniu z kumplami a nie expieniu z drzewem, czy scierwojadkiem
g) żeby to był dodatek do G4 i narazie zajeli się porządnym projektem a nie trybem multi
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
A ja jestem za.Mapa z gry przeniesiona na tryb multi,rozbudowane gildie,odnawiające się potwory,PVP na najwyższym poziomie,super system walk i combosów,bieganie z kumplami całe nocki po mapie i polowanie na potwory,coś pięknego.....
Tylko zastanówmy się realnie jaki komp i jakie łącze są w stanie temu podołać?Gothic 3 ma masakryczne wymagania,4 będzie miała z pewnością jeszcze większe i do tego granie z innymi ludźmi.Silkroad czy MU mają o wiele gorszą grafe od 3,nie mówiąc o 4,a potrzeba dobrego neta żeby pograć,a co dopiero gra z enginem Unreala,czy Crisisa?
Jak już to byłbym za wydaniem przez PB dodatku z trybem multi do Gothica 3,żeby robiąc 4 skupili się na trybie single i go nie zwalili.
 

ginek

New Member
Dołączył
26.3.2008
Posty
12
Hmm nie wyszedl jeszcze multiplayer do gothic 3 ani gothic 2 a NAWET do gothic 1 to co wy se marzycie o g4 ? o_O
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja szczerze mówiąc to chciałbym zobaczyć w gothic 4 tryb multiplayer. Jednak jeżeli miałby on być zrobiony tak na 'odczep się' to lepiej żeby go nie robili. Jeśli jednak byłby dobrze dopracowany to chętnie bym sobie pograł z kolegami przez neta. Chodzi mi o takie coś (od razu mówię że call of duty jest jedyną grą w którą grałem trybem multi ;p): Najpierw postać słaba, później rozwijamy się, wiadomo. Jeżeli zostaniemy zabici to respawn tak co 10 minut by mógł być. Cóż.. Z początku to każdy by mógł mieć dobrą postać. Jednak jeżeli zaczęlibyśmy grę później to z silniejszymi raczej by szans nie było. Ja bym tak chciał. Dziękuję za uwagę ;]
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Multi by się przydał, ale w gothicu3 pojawił mi się komunikat po zainstalowaniu" Czy chcesz grać z innymi graczami w gothica3, zainstaluj ten program" czy coś takiego.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja z kolegami chciałbym pograć przez multi nie wiem jak by to wyglądało ale powinno być spoko.Ale racja Jo i Sb nie może zapomnieć o normalnej grze i świetnie ją zrobić.A multiplayer może to potem urozmaicić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom