[Tibia]

Smeruś

New Member
Dołączył
24.12.2005
Posty
4
Jak sie pchacie w trapy albo gdzieś na PoH (plains of havoc) No to nic dziwnego że chwytacie dedy jak gp.
Ja gram niespełna 2 lata. Moja najlepsza postać to Dziunio Bunio (134level) Niestety przez mojego powalonego tatka który regularnie nie opłacał neta postać została skasowana jak całe acc. A szkoda bo to był ruler.
Generał jak twoii koledzy rozmawiają z niewłaściwymi ludźmi....
2Bp UH to sporo jak po update.

Osobiście preferuje świat Shanera (Sam tam gram) Są jedwabiści ludzie, Dużo polaków i nie ma takich noobów jak na Xanterze....
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Tibia to największe dziadostwo na ŚWiecIE. Bardzo odradzam tym co jeszcze nie zaczeli grać a chcą. Strata czasu. Grafa jest zerowa a grywalność słaba. Jeżeli ktoś poszukuje gry tego formatu, to polecam Kalonline lub Lineage2. Te giery są świetne.
 
G

Gray_Fox

Guest
Teraz ja uważam że tibia to najwieksze gówno jakie mogło istnieć. Kieydś jak zaczynałem grać to jakoś szło, a teraz? Zarąbali mnie, straciłem wszystko. Nie lubie takich gier i w takie gry grać nie bede.
Pozdrawiam.
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
gram w tibia, dość fajna (mam pala na 14 levelu) należe do klanu soul calibur (rivendel) na galanie moj name to : Zabijaka of rivendel z początku raziła mnie grafika i monotonność zabijania ciągle tych samych monsterow i skilowania ale jak zacząłem grać na mainland to się już wciągnąłem na dobre


mój eq: łuk-steel helmet-knight armor-plate legs-leather boots moje skil 43(distans f) mg level 5

moi koledzy to:
-zeratul drakelord
-wysłannik rivendel
-paladyn of rivendel
-crimsone
-acton darka





QUOTE O lol jak ta gra może być prawie taka sama jak L2 skoro różni się tyloma rzeczami..ma baardzo dużo skilli, sporo profesji..bardzo duży świat,o d groma mobów, itemków...grafika jest wspaniała a teraz już wogóle na święta będzie C4 po angielsku...a tibia? W zimie robią jakiś update i poprawiają grafikę..noo naprawdę dużo się zmieni..o boże...tylko wygląd skał i zamiast prostych lini koło jeziora będą falowane..ahh bardzo ta zmiana wpłynie na grywalność..normaaalnie^^^^nie wiem jak można tibie porównywać do L2, tragedia..


Gucio grałem trochę w tibie i przyznam, że może wciągnąć na trochę dopóki nie zagrasz w coś typu, L2, Kal Online czy Silkroad..świat w tibi wydaję się duży a tak naprawde nie jest wcale taki big..tyle, że jest dużo podziemi..ale na parenaście godzin może to wciągnąć dopóki nie zabije cię paru idiotów..


tu mnie rozwalasz ktorego roku jest linage bo tibia jest hmmm z 1991? gdyby mialaby miec lepsza grafe (jakis trojwymiar) to by tak lagowało że przegięcie
tibi sie do dziesiejszych gier nie porównóje bo to nie ma sensu...to tak jak by porównywać "invader"z 1980 (lbo i niżej) do "chiken invaders" z 2001
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE tibia jest hmmm z 1991
taaaa.....
z 1997
mniej więcej ten sam czas co BG
porównaj sobie grafikę
ale chociaż, tibie robiły 3 osoby, zaś BG cała firma

Gram w Tibie w celach zarobku, czyt. chcę sobie zrobić silną postać, a potem na allegro sprzedawac jej przedmioty. Gra Mi się średnio podoba, jej atutem jest mała ilość zajmowanego miejsca, gra jest popularna, tez można pograć z kumplami, a podczas grania można słuchac własnych MP3, bo nie przeszkadza żadna muza w tle
smile.gif
Razi Mnie zaś trochę nie wygodne sterowanie i straty po śmierci.

Gram na Solverze(bo tam grają wszyscy kumple z Mojej klasy
smile.gif
) postać to Siritusobrody (kurna, zgubiłem literę, a miał być Spiritusobrody), narazie lvl 3...
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
QUOTE (Generał Dekker @ 22-12-2005, 22:11) Wlasnie wczoraj jak zaczolem grac to jakis kolo napisal mi na GG ze bym wszedl na jakas stronke i podal linka i spytalem co to jest.A on darmowa kasa w jakies grze nazwy nie pamietam odrazu powiedzialem mu s....j i go zablokowalem.A dzis co PK zalatwili mojego kolege i stracil Warior Helmet 2BP uh i Crown Armor.Niecierpie PK!!!
tongue.gif
A zabiłeś go? Wszystko ok tylko jak z niego mogły wypaść 2 bp of uh. Czy on sie wogule nie uhał?
unsure.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Mnie sie juz Tibsko znudzilo dzis troche gralem moim palkiem zabilem dwa cyce a potem poszedlem na elfy 11 lvl skille 54/24 spoczatku szlo dobrze ale potem wyskoczylo dwoch scoutow jednego zabilem drugiemu fartem wiechalem za 109 obr ale skonczyla sie mana:/:/:/ i nie bylo sie uzdrowic no zostalo mu 1 HP!!!!!!!! i mnie zabil i stracilem 400 beltow a odrodzilem sie w AB moze se jeszcze kiedys pogram w tibie ale tera nie ma kto stawiac monka na skillowanie
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Mi w przeciwieństwie do innych gra mi się nie podobała. Skończyłem grać mając 4 lvl. Gra mnie nie wciągnęła. Kiedy zobaczyłem grafikę to się przeraziłem. Ale nie powinno się oceniać po wyglądzie. Więc zacząłem grać. I jakoś mnie nie wciągnęło. Najgorsze było kupowanie itp. Dla osób początkujących, które nie znały komend gra buła trudniejsza. Ale cóż nie każdy musi to lubieć. Graczom życze większych lvl a dla fanatyków tego typu gier polecam RUNESCAPE
biggrin.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ja w to grałem przez 1 rok nabiłem 50 sorcerer i 48 paladyn . Gra wciąga jak cholera . Wiem co wszyscy mówią , że gra ma słabą grafike i tam takie , to prawda , to najczęściej zraża nowych graczy . Ale jeśli się zmusi , i pogra troche zacznie sie wreszcie podobać . Polecam bo naprawde fajna . Ja przestałem grać bo zostałem okradziony z konta . Więc nie chciałem tracić kolejnego roku .
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Ja tą grę traktuję na zasadzie czasowej, krótkiej rozrywki, wręcz "rekreacji"
biggrin.gif

Za poważne granie się nie biorę, bo ile razy odepchnęła mnie chłota tibijska, w pełnym wymiarze - całe tuziny idiotów, rozwalających i przeszkadzających dla jakiejś swojej przyjemności (orgazm?
tongue.gif
xD). Looterzy, złodzieje i lurerzy. Cała masa, śmietanki towarzyskiej. Więc naprawdę młodzi gracze nie bierzcie tak tego na poważnie, bo czeka was niezły stresik. Ogólnie do gry - nie widziałem w żadnym innym mmorpg, by traciło się po śmierci AŻ tyle. W Tibii, śmierć to naprawdę poważna sprawa... kiedyś to miało swój urok, gdy czekaliśmy na coś, wchodziliśmy sobie na 30 minutek.. ale teraz to sławetne już od kilku lat "too many players online". Komercha, aż się kurzy. Przynajmiej goście z Cipsoftu, nieźle wykorzystują frajerów z kasą. Sorry dla tych co są w pełni świadomi ^.^

Pozdrawiam.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Jako, że nie chcę ładowąc własnej kasy w przyszły spory zakup gier, chcę zarobi na Tibii, ale jak zarobi? Też pytanie kieruję do graczy jako tako doświadczonych w Tibii. Jaka posta będzie warta 250zł minimum i jaka 450zł? I ile potrwa zrobienie takich postaci?
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
QUOTE Jako, że nie chcę ładowąc własnej kasy w przyszły spory zakup gier, chcę zarobi na Tibii, ale jak zarobi? Też pytanie kieruję do graczy jako tako doświadczonych w Tibii. Jaka posta będzie warta 250zł minimum i jaka 450zł? I ile potrwa zrobienie takich postaci?


o stary to sobie pograsz...ale do rzeczy-postac musi miec wszystkie czary danej profesji (musisz miec pacca do Utani hur - haste, nie wspominajac ze musisz miec domek) ok to na tyle co pacc po drogie musisz miec level...gdzies tak 250 zeby taka kasiorke zrobic (to potrwa z 4 lata
wink.gif
) ale jak bedziesz w to maniakowal to moze sie skroci...nie mozesz miec zadnego deda tzn ze zginiesz...bo wtedy ranking spada oczywiscie muszisz tez miec niezla sumke tibijska oczywascie
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE gdzies tak 250 zeby taka kasiorke zrobic
Że niby jak?! Na allegro widziałem posta 111lvl za grubo ponad 1000zł!
 

Orkrist

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
17
Niektórzy przesadzaja z tymi kwotami, niektórzy też pzresadzaja ze to kupuja
dry.gif

Ja tam nawet niechaiłbym na tym zarabiac, gdyby wiecej kasy szło. Ty Świrus pograj sobie lepiej w linejdza, lubisz to a tez mozna sprzedawac adene za kase, jak sie ma duzo to nawet wyjdzie troche kasy, i wyjdzie ci przyjemne z pożytecznym.

A w Tibie odradzam tylko sie bedziesz denerwował, a jak raz zapomnisz dac reczy do banku i cie zabija to cie juz kur$%ca chwyci
wink.gif
Uwierz mi
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Może i racja, ale tu chodzi o opłacalnośc i szybszy zarobek.
A jednak takie obrazki przemawiają(to są największe ceny jakie znalazłem).



Tak więc chcę ponowi pytanie. Jaka postac jest warta 250zł i 450 zł i ile by zajęło zrobienie każdej z nich. Lub jaki ekwipunek by zszedł za takie sumy.

EDIT:
A oto świerzy obrazek, udowadnia, czemu grac w Tibie(czyt. jacy tam są inteligentni gracze)
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie wiem, jeśli chodzi o tibie to ja nie gram. Ale mojemu kumplowi proponowano 500zł za postać piędziesiątyktóryś level... nie wiem, dla mnie to jest chore, ja bym nigdy nie zapłacił za postać więcej niż 20-30zł... Master Gote się nazywa, ale nie wiem na jakim servie gra. Wiem że gra ponad 8 godz dziennie, a level ma 50 ileś... Jest to bardzo trudne do nabicia, gość gra ponad 5 miechów...



Pozdro
 

Orkrist

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
17
Hehe fajna ta rozmowa była, szescioletnie dzieci które nie chca miec grzechu
laugh.gif


A co do tych cen, to była jakas oferta kupna tego elite knigta?? Juz nie bede cie namawiał, ale zanim ty zrobisz taki lvl to musiałbys chyba grac 25/24
wink.gif
Najlepiej (jak nie masz ferii) złam sobie noge i graj.. powodzenia
rolleyes.gif


A co do linejdza, to jak ja ostatnio podliczyłem kase s sprzedałbym 1kk za złotówke, to miałbym z 500 złotych, a ja niestety biedny jestem
biggrin.gif



Moj server Hobby x7x7x6 zapraszam
tongue.gif
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
QUOTE Może i racja, ale tu chodzi o opłacalnośc i szybszy zarobek.
A jednak takie obrazki przemawiają(to są największe ceny jakie znalazłem).



Tak więc chcę ponowi pytanie. Jaka postac jest warta 250zł i 450 zł i ile by zajęło zrobienie każdej z nich. Lub jaki ekwipunek by zszedł za takie sumy.

EDIT:
A oto świerzy obrazek, udowadnia, czemu grac w Tibie(czyt. jacy tam są inteligentni gracze)




no wiec co do tego kąta za 26.000 to ci powiem że to albo jakaś ściema albo jakiś noob sprzedaje
wink.gif
(ciekawi mnie co robiłeś w paincie hehe
ph34r.gif
) no ale pomśl sam skoro tamta postać jest na 111lv to postać na 11 będzie warta średnio 250zł???
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE ciekawi mnie co robiłeś w paincie hehe
Wklejałem printy...

QUOTE no ale pomśl sam skoro tamta postać jest na 111lv to postać na 11 będzie warta średnio 250zł???
Wątpie, to raczej działa jak przyśpieszanie równomierne. Do tego dochodzi PACC.

A nawet jeżeli to ściema to i tak za 50-100 lvl można się dość obłowić.
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
QUOTE Wątpie, to raczej działa jak przyśpieszanie równomierne. Do tego dochodzi PACC.

A nawet jeżeli to ściema to i tak za 50-100 lvl można się dość obłowić.


co do pacca kosztuje 90 zł. (w zależności ile go zostało) no a postac na 50 levelu...czy ja wiem nieduzo dostaniesz jakies niewiem...100zl jak na nooba trafisz a jak jakiegos wtajemniczonego to...40zl nie wiecej
wink.gif
noooo i zalezy jeszcze na jakim swiecie masz postac.a na 100 levelu to 150zl noob 80zl profesjonalista
smile.gif
 
Do góry Bottom