[Tibia]

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Trenowac Shielda z trollami (co najmniem dwoma) jest głupie
tongue.gif
Lepiej znaleźć se kumpla wziąc rata i w takim sprzecie jak mówiles zacząc sie nawalac
smile.gif
.A teraz do tematu.W tibie gralem przez rok,Miałem 43 Royal Palla na Lunarze ale doszedłem ze ta gra za duzo czasu bierze i pozegnałem sie z nia
smile.gif
To tyle...
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
QUOTE (cavalorn @ 20-05-2005, 13:26) Nie będe już zakładał nowego temat bo to bezsensu dlatego napisze tutaj, mianowicie mam duży problem ze skillowaniem shieldinga;(;(nie wiem jak to powiedzieć ale chyba nie umiem skillować shieldinga bo zdjołem z siebie wszystko i założyłem najgorszą tarcze i Knifa (2 atak chyba) i zacząłem walczyć z trollem, w trybie obronnym (czyli tą tarczą) i nic,troll mnie atakuje i nic mi nie rośnie, niech ktoś mi powie prosze co źle robie...i niech ktoś mi wytłumaczy jak skillować shieldinga, plzzzz...
Po pierwsze - podczas skilowania z potworami powineneś założyć całe eq, ale tarcza powinna być lepsza, niż zbroja
Po drugie - podczas skilowania z dwoam trollami musisz zadawać blood hit co 30 sec. ponieważ w innym wypadku włącza sie blokada skilli i nie rosną, aż do zdania blood hita
Po trzecie, radze znaleźć sobie sorca z minimum 22 lvl i skilować zadając blood hity zsummonowanemu ghuolwi a samemu odbierać ataki na tarcze przez dwa trolle

Ja obecnie do skilowania używam monka i do sheildingu używam 3-4 trolli i musze w ten sposób zadawać blood hit monkowi co chwile

Po czwarte - jeżeli jesteś sorckiem lub druidem skilowanie nie ma sensu - lepiej rób runy i podwyższaj magic lvl
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
No z tego co wyczytalem ta Tibia fajna grą jest, czasami grafa jest mniej wazna( czasami jeszce pogrywam w pokemony
biggrin.gif
) zagralbym sobie ale czy jest jakas stronka z ktorej mozna sciagnac ją ??
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Haldir z www.tibia.com a jak chcesz się czegoś o niej dowiedzieć to www.tibia.pl


Tibrion już jest dobrze...a tak wogóle to co robić aby zadawać te blood hity co 30 sekund??
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
ja tam robie rookstayera (expie cały czas na rooku i nie wychodze na maina:p) fajnie jest i trudno...masz 50 lvl i nabij 51 na minosach;/ boże...

Ale ten rookstayer ma narazie 2 lvl ;/ Robie go od 10 minut:p

Miałem jeszcze kiedyś elite knighta na bodajże 30 lvl (hack
sad.gif
)

Fatality...jak chcesz to moge kupić twoje konto lub przyjąć za free:D
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Hehe, co wy takiego w tej Tibii fajnego widzicie? Klimat
biggrin.gif
???... Co to jest, stara jak świat gra i nic więcej. Najlepiej schowajcie się z tą grą, i nie zachwalajcie jej w tych czasach przed nooormalnymi ludźmi, dla których liczy się przyjemność z grania, a nie męka przy "Tibii", w którą się gra tylko ze względu na fabułę... Takie jest moje zdanie.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A ja to jakiś niewierny jestem, gdy Tibię odpaliłem po raz pierwszy zaraz wyleciała z mojego dysku
smile.gif


Być może da się coś ujrzeć w tej grafice, systemie... ja jednak pozostałem ślepy.
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Oj niewiem ile już razy wyświetlał sie ten temat o tibi ale coś do tej gry odemnie, żeby można było ją ocenic i wciągnąć sie w nią pomimo tej badziewskiej grafiki ale mi to nieprzeszkadza trzeba w nią troche pograć i znać jej regóły bo inaczej rzucisz tą gre szybciej niż zdążyłes ją śćiągnąć heh jeśli wszyscy to też pochwale się swoja postacią oto ona:

Name: Trzamikraka
Sex: male
Profession: Elite Knight
Level: 30
World: Xantera
Residence: Ab'Dendriel
Guild membership: Shidoin of the Takeda Academy of Ninja
Last login: Jun 02 2005, 22:48:43 CET

Account Status: Premium Account

No to chyba tyle wszystko mówi za siebie zachęcam do tibi tyle ;]
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
cavalorn zamiast pytac sie tutaj na forum gothica o skillowanie poczytaj na tibia.pl w waszych poradnikach albo poprsootu czytaj na forum o tibi a nie tutaj bo wiadomo ze nieduzo osob tu w tibie gra to ci niepomoga
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Powiem co o tym sadze:

Ta gra nie jest dla mnie watrta uwagi. Nie lubie takich gierek sa lekko podrasowane pod diablo. Wogole takie gry sa na pare minut i wogole nie podoba mi sie i juz wiecej nie bede w nia gral. Robta co chceta ale ja wam mowie niie bede w nia gral nie polecam ja innym. Chcesz pograc sobie w cos takiego kupo albo sciagnij diablo
biggrin.gif
.

Pozdro wszytskim.
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Tibia to bardzo fajna gra, ale trzeba klimat poczuć. Vampek, moze ty grałeś pdczas dyskoteki, kiedy cę ciagnęło do tańca i nie mogłeś tego poczuć... Make it again. Tibia to wmiarę wciągająca gra, można ją ściągnąć z tąd. Fajniej jescze jest jak ma się premmium account - możesz wybrać więcej fajnych ubranek i masz wstęp do zakazanych dla free stref. Możesz mieć własny domek... No poprostu żyć nie umierać. Ja mam narazie postać na rooku, ale po wakacjach (jak się dorwę do kompa) pewnie wejdę na maina. A może zostanę rookstayerem?

Name: Legogolas
Sex: Male
Proffesion: Knight
World: Rookgard
Residence: none
Guild membership: none
Last login: Jun 17 2005, 15:47:36 CET

Account Status: Free Account

To o mnie. Jak ktoś chce ze mną na polowanie, to ja chętnie. Zgadać się na GG...
cool.gif
cool.gif
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
Buahahaha co za mięczaki....gracie w tibie
tongue.gif
gorszej gry nie widziałem...nie no sry darujcie moją reakcje ale to jest lider szajs totalalny
Macie gust jak jakieś cioty !!
Zagrajcie se w Knighta fragasy
Forum jebie
A za 2 godziny jakiś skurwysyn poleci modom zakapować o tym poście
Jeżeli go zgumujecie to znaczy że się boicie zepsuć opini i przyznajecie rację
Jak go zostawicie to 50000 ludzi se go obejrzy i będzie śmiesznie
rolleyes.gif
rolleyes.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Ares to sie nazywa konstruktywna krytyka
laugh.gif

A ja i tak wychodze z załozenie ze KO jest 100 razy lepsze od tibii ale kazdy lubi cos innego
biggrin.gif
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
Heh no mnie chodzi o to że mi zbrzydło to forum i robie se jajka ale wyszłem nieco z wprawy rzucania obelgami
huh.gif
ale coooo tam
dry.gif
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Na tibi mozna dobrze zarobic, Iwem bo tak zarabiam ale jak to robie to nie powiem bo bede mial konkurencje. A w tibi nie chodzi tylko o grafike i dzwiek, chodzi o to kto jest lepszy, ja z poczatku tez uwazalem ze tibia do dziadowska gra. glupia grafika nie ma glosu. Ale gdy zaczalem w nia grac nagle mnie tak zauroczyly te przedmioty chcialem byc najlepszy. A to co niekturym sie nudzi to zalezy od czlowieka. znam jednego co jeden raz mu sie chce grac drugi nie. A inny gra tak w nia ciagle i juz ma 50 lvl. Kiedys taki jeden powiedzial ze gothic 1 to badziewie bo jest glupia grafika, 2 miala lepsza, i czy mial racje??


Ci co muwia ze tibia ich nudzi niech pograja w nia pare dni ciekawe co w tedy powiedza??
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tak ja też grałem w tą "świetną " gre...przez 5 minut..
dry.gif
Potem zaraz odinstalowałem i instalke wrzuciłem do śmieci jedna wielka hała prznajmniej dla mnie nie umywa się do RO L2 czy Kalonline
dry.gif
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Ja lubie grać w Tibię,ale ostatnio shakowali mi postać i dam se spokój z nią na jakieś 2-3 tygodnie.Mam knighta 13lvl i przed haknięciem miałem Plate set,Serpent Sword,Dark Helmet i Dwarf Shield
sad.gif
.Tera chodzę z kataną,copper shield,soldier helmet,studded armor i lather legs
mad.gif
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Grałem bardzo długo w tibie miałem bardzo wysoki lvl, chyba 65 sword fighting 60 shielda. fire sworda, wszystko fajnie ale grałem na Dolerze ato jest server na którym za zabijanie nie masz czachy. Tam była po prostu sieczka, no i tak mnie zrookowali i mi sie odechciało juz grac. Ale gra spoko.
 
Do góry Bottom