[Tibia]

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Właśnie uruchomili test servera, ale nie mogę sie zalogować, a po hacku mojego knighta 30 lvl nie chce mi sie cos za bardzo grać
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Mam problem wszedłem do jakichś podziemi i nie mogę się z tamtą d wydostać szykałem wyjścia ale nic z tego wchodze corac głebiej i jak wchodsze na nastęony poźiom to nie widze brabiny
sad.gif
Dochodze do momętu z jakimś szkieletem ale mam dopiero 4 lvl i nie moge go pokonać
dry.gif

Może wie ktoś z was jak sie wydostać z powrotem na powierzchnie ??
wink.gif
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
ehhhh... Mysle ze jestes na roku. a raczej na 4 lvl nie pokonasz skeletona i chyba jestes w takiej jaskini co dalej sa rotwormy. Tam nie ma drabiny potrzebna ci lina.
jesli jej nie masz (a zapewne nie) jak wejdzie tam jakis gosc powiedz: rope mi plx
i jak on sie zgodzi wyjdzie do gory i ty natychmiast wejdz na takie kolko.


jesli nie bedziesz czegos wiedziec pisz na gg.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Gralem w jeszcze wczoraj i bylo fajnie dopuki ta gra mi sie nie znudzila. Fajna jest ale wiekszosc graczy na isarze to rycerze moi koledzy z okolicy nimi grali a ja sam gralem palkiem:)
smile.gif
SPrzedalem postac koledze z okolicy. Co tam nic wielkiego tylko 21lvl 48 distance fighting,31 sword fighting,8 magic lvl.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ja osobiscie nie gram w Tibie... ale wielu moich kolegów grywa w tą właśnie grę, jeden gra palladynem,drugi gra knightem, nie orientuje się zabardzo tą grą, i chciałbym zacząć grać, nie wiem jednak jak sie arejestrować i jak grać (boje sie że tuż po zarejestrowniu ktoś mnie ubije:D) Koledzy z mojej klasy grają na serverze titania, czy jakoś tak, jaki wy byście mi server polecili??


Pozdro
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Niewiem co widzicie w tej grze . Prawie taką samą grą jest Lineage 2 , różni sie tylko grafiką , tym że ma dzwięk , lepszy widok i wiekszy świat... Gra jest o wiele lepsz i bardzo podobna do Tibi...
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Też nie wiem czemu ta gra tak ciąąąągnie tylu ludzi...
tongue.gif
Przecież nic w niej nadzwyczajnego, a do tego ma lipną grafe, dżwięk i wszystko inne! Nie potrafi przyciągnąć do kompa na dłuższy czas, a jednak ktoś zagrywa się w tą gre...
blink.gif
Wyjaśnijcie mi fenomen tej gry bo go jakoś nie dostrzegam
tongue.gif


Pozdro
cool.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE (Blair @ 07-12-2005, 16:16) Niewiem co widzicie w tej grze . Prawie taką samą grą jest Lineage 2 , różni sie tylko grafiką , tym że ma dzwięk , lepszy widok i wiekszy świat... Gra jest o wiele lepsz i bardzo podobna do Tibi...
O lol jak ta gra może być prawie taka sama jak L2 skoro różni się tyloma rzeczami..ma baardzo dużo skilli, sporo profesji..bardzo duży świat,o d groma mobów, itemków...grafika jest wspaniała a teraz już wogóle na święta będzie C4 po angielsku...a tibia? W zimie robią jakiś update i poprawiają grafikę..noo naprawdę dużo się zmieni..o boże...tylko wygląd skał i zamiast prostych lini koło jeziora będą falowane..ahh bardzo ta zmiana wpłynie na grywalność..normaaalnie^^^^nie wiem jak można tibie porównywać do L2, tragedia..


Gucio grałem trochę w tibie i przyznam, że może wciągnąć na trochę dopóki nie zagrasz w coś typu, L2, Kal Online czy Silkroad..świat w tibi wydaję się duży a tak naprawde nie jest wcale taki big..tyle, że jest dużo podziemi..ale na parenaście godzin może to wciągnąć dopóki nie zabije cię paru idiotów..
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
a ja gram w tibie od paru dni gram na honerze (non pvp) i mam knighta ledwie 18 lvl. Mam już dwa dedy przez jewanych traperów i lurerów.
grafa jak dla mnie spox ale sie nie liczy najwazniejsza jest grywalność? nie ludzie znam amerykanina i brazilijczyka - swoją drogą to wolę cudzoziemców bo na normalnych serwach to polacy mnie zabijali.
muza? co wy od niej chcecie jest świetna!!! Bardzo lubie muze z Blade'a gdy akurat expie
tongue.gif

jak ktoś gra na honerze to niech mi pw wyśle
co do innych mmorpg to nie chce mi sie ściągać 1,5 giga
sad.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE (gryf @ 12-12-2005, 18:29) a ja gram w tibie od paru dni gram na honerze (non pvp) i mam knighta ledwie 18 lvl. Mam już dwa dedy przez jewanych traperów i lurerów.
grafa jak dla mnie spox ale sie nie liczy najwazniejsza jest grywalność? nie ludzie znam amerykanina i brazilijczyka - swoją drogą to wolę cudzoziemców bo na normalnych serwach to polacy mnie zabijali.
muza? co wy od niej chcecie jest świetna!!! Bardzo lubie muze z Blade'a gdy akurat expie
tongue.gif

jak ktoś gra na honerze to niech mi pw wyśle
co do innych mmorpg to nie chce mi sie ściągać 1,5 giga
sad.gif

Kolegujesz się z Brazylijczykiem? Z tego co wiem to w Tibi są oni największymi wrogami Polakow
dry.gif
Jak na rocku spotkałem Br i on wiedział, że jestem Polakiem to zaraz chciał mnie otruć napojami mówiąc, że to daje życie^^
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Rownie dobrze mogl ci to dac polak, Wiesz ile razy mnie tam polacy zaczepiali i prubowali oklamac?? Setki a goscie np z brazyli niemiec albo angli. tylko troche.
Gram w tibie juz bardzo dlugo i moge cos o tym powiedziec.
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Zgadzam się z tym że gra to total shit... Monotonna, nudna, brak muzyki, a grafika gorsza niż w mario... Żadnego klimatu. Pozatym dziwię się że ludzie wydają krocie na PREMIUM ACCOUNT. 90 dni lepszych skinów i kilka innych miejsc... Można łatwo zarobić... Prawda. Za knighta z 30 lvl wydasz 40 złotych... Nie lubię tibii... Jak już to OTS ale to też badziew. Albo za łatwy albo za trudny. Swoją drogą dziwię się CIPsoftowi że jeszcze nie zrobili kilku 150 lvl(a mogą) i nie wpakowali ich gdzieś na jakieś aukcje internetowe. Wiem że to nie legalne ale kto by na to patrzył. Np. na allegro jest dużo ofert kupna postaci, a nawet rzeczy... Jak patrzę na ceny to mi się śmiać chce. Gościu za knighta ze skillami 80 na 80 chce 150 zł a na kup teraz dał 1000!!!
Pozdrawiam

Ps. Ludzie jak wy możecie porównywać Tibie do L2. Przecież nawet RUNESCAPE bije tibię na głowę. Tyle tylko że w Runescape nie ma za dużo polaków. Jak grałem w L2 to też ich za dużo nie spotykałem...
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE (Mr-bak @ 14-12-2005, 13:46) Zgadzam się z tym że gra to total shit... Monotonna, nudna, brak muzyki, a grafika gorsza niż w mario... Żadnego klimatu. Pozatym dziwię się że ludzie wydają krocie na PREMIUM ACCOUNT. 90 dni lepszych skinów i kilka innych miejsc... Można łatwo zarobić... Prawda. Za knighta z 30 lvl wydasz 40 złotych... Nie lubię tibii... Jak już to OTS ale to też badziew. Albo za łatwy albo za trudny. Swoją drogą dziwię się CIPsoftowi że jeszcze nie zrobili kilku 150 lvl(a mogą) i nie wpakowali ich gdzieś na jakieś aukcje internetowe. Wiem że to nie legalne ale kto by na to patrzył. Np. na allegro jest dużo ofert kupna postaci, a nawet rzeczy... Jak patrzę na ceny to mi się śmiać chce. Gościu za knighta ze skillami 80 na 80 chce 150 zł a na kup teraz dał 1000!!!
Pozdrawiam

Ps. Ludzie jak wy możecie porównywać Tibie do L2. Przecież nawet RUNESCAPE bije tibię na głowę. Tyle tylko że w Runescape nie ma za dużo polaków. Jak grałem w L2 to też ich za dużo nie spotykałem...
Nie spotkałeś Polaków bo zapewne grałeś na jakimś zagranicznym serwerze a to już nie moja wina..hmm Runescape? Pierwsze słysze te nazwe
tongue.gif
Podaj link na oficjalną stronke tej gry jak możesz...hmm, klimat w Tibi? Jakiś tam jest powiem szczerze..uwierz mi, że jak pograsz w to trochę dłużej i zdobędziesz ze 40 lvl to będziesz chciał mieć PACCA..Co do porównywania nie mów, że my mamy tego nie robić bo to tylko jedna osoba tak napisała która zapewne raz w życiu zagrała sobie w L2 i już pisze, że to to samo co Tibia..Powiedz mi po co Cipsoft ma robić konta i je sprzedawać skoro i tak bardzo dużo zarabiają na tym badziewiu..^^


Polecam wszystkim L2, genialna gra..
biggrin.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Siema ! Ostatnio tak kolega zachęcił mnie do grania w Tibię. Cóż , ogólnie uważam że gra jest spoko aczkolwiek na początku troche monotonna gdy sie niewie jak zejśc-wejśc do kanałów aby nabić exp (kill rat's). Po 2 dniach myśle że można sie oswojić z tą grą. Mam teraz 2 lvl. Wbijajcie na serwer Arcania ^^ Ta , może tibia nie ma super grafiki, brak muzy no ale muze da sie załatwić....od czego mp3?
tongue.gif

Narq.
 
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Taa. Ja grałem w tibie ponad rok i przestałem. Znudziłą mi się.
Teraz gram w Matrix Online to jest fajny i oryginalny MMORPG (TAAK!) i gra akcji.
Ale moją ulubioną gra jest oczywiście Gothic
biggrin.gif

Aha wracając do tematu moja postać to Majkumen, ale odechciało mi się grać i sprzedałem ją (ma 33 level),
Aha i ta postać jest na Arcanii, ale sorka nie gram
ph34r.gif

I jeszcze jedna mała rada dla początkujących graczy:
nigdy nikomu nie dawajcie hasła i numeru konta,
nie wchodźcie na strony internetowe, które "promują gracze" i mówią że tam można zamówić darmowe rzeczy lub PACC (płatne konto), bo to jest oszustwo i najczęsciej na takich witrynach są różnej maści wirusy i dialery, i najczęściej "keyloggery"
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Nie będe sie wypowiadał, że Tibia to najlepszy Mmorpg bo z mmorpgów grałem tylko w Guild Wars i Tibie. Jedynie twierdzę, że ci którzy grali w tą gre pare minut nie powinni sie wypowiadać na jej temat. Jeśli niektórzy ludzie dziwią się, iż inni kupują Pacca (Premium Account, sam byłem jego posiadaczem) to niech to zachowają dla siebie. Dość mam już słuchania gadania takich głupich człowieków.


PS Gothic i tak jest milion razy lepszą grą niż Tibia.
PS2 Pograjcie dłużej w Tibie, np. miesiąc. Wiem, że zabijanie szczurów jest nudne, ale na 20lvlu można samemu zabijać beholdery.
Pozdrawia:
Wolf
wink.gif
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
JA szczerze mówiąc uwielbiam tibie, jedynie ostatnio ją zaniedbywałem oprostu nie chciało mi się jednak po ostatnich paru updtade jest coraz trudniejsza;/ to jest w niej najgorsze a potym to wogle trza miec 25 lv zeby produkowac hmm LOL, ale gra i tak jest wypasiona. Ludzie jak dadzą do niej muze i grafike gdzie widac ludzika jak normalnie walczy to ta gra musiala by miec zarabiscie szybki net!!!!
ALe i tak tibia jest gorsza od gothica...
Gothci nie w sobie rownych ... Pozdrawiam
smile.gif



Zapraszam na moje opo " Nowe życie" i powiedzcie czy pisac dalej
Sorrx za wykorzystywanie postow na moje opo
rolleyes.gif

To był moj pierwszy i ostatnio raz
tongue.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Iii tak oto znowu gram w Tibie moja postac spadla z 20 lvl na 17 z 48distance Fighting amm teraz 43:D:D ciezka bania to byl powazny cios ale nadrobie to w swieta i przywroce dawna potege mojej postaci I!! dokonam zemsty na tych ktorzy mnie tak potraktowali.Noi oprocz tego dzis MOJ kolegA zaprzestal grac w tibie:(
sad.gif
sad.gif

Przyczyna Hakerstwo 3 miechy na marne grania tyle ze mala bania.Przeszedl spory kawal drogi w tibi poznal sporo ludzi ktorzy go bronili i cala postac poszla sie walic.Gracze tibii uwazajcie na hakerow nie ufajcie nikomu kto chce podac jakiegos linka!!!!
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Nawet jak nie będziesz wchodził na żadne stronki z tzw.darmową kasą itd.. to i tak mogą cie shakować..to oczywiste a wchodzenie na tego typu stronke to jest już 100%, że cie hakną..twój kolega miał poprostu pecha, że go wybrali
biggrin.gif
Ja mam konto na tibi od roku i ani razu mnie nie hakneli
dry.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Wlasnie wczoraj jak zaczolem grac to jakis kolo napisal mi na GG ze bym wszedl na jakas stronke i podal linka i spytalem co to jest.A on darmowa kasa w jakies grze nazwy nie pamietam odrazu powiedzialem mu s....j i go zablokowalem.A dzis co PK zalatwili mojego kolege i stracil Warior Helmet 2BP uh i Crown Armor.Niecierpie PK!!!
 
Do góry Bottom