[Tibia]

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Mnie Tibia wciongneła //wciągnęła i gram w nia już pół roku!!!
Server Isara

Mialem kilka postaci a po za tym pozdro dla Cavalirna:) na poczatku gral ze mna

Wracam na forum;)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Ja tez teraz gram w tibie na servie elysia ale gram w nia z powodu oczekiwania na nordmar kingdom a potem na Gothica 3 tylko dla tego za bardzo mnie nie wciaga ale podoba mi sie patent ze skilowaniem
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
No cóż ja też gram w tibie jak zresztą mnóstwo osób w Polsce i na świecie, zacząłem grać w nią myśląc o zarobku(nabić level i upchnąć komuś jak najdrożej)i spodobała mi się ta gra, aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że w jaki kolwiek sposób mnie wciągnęła...



pozdrawiam
tongue.gif
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Gram aktualnie w Tibie od jakiś 4 dni. Mam postać na 7 lvl i całkiem spoko ekwipunek. Myśle, że to super giera, a grywalność to jej największa zaleta. Jakbyście mieli jakieś problemy to walcie do mnie. Mój nick to: Maxi hexi.
biggrin.gif

Jeśli ktoś nie grał to dobrze radze: zagrajcie a się nie oderwiecie od niej na długo.
Pozdro all.
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
No, ja głównie gram, żeby postać sprzedać. Się zarobi...
tongue.gif
A ogólnie mam 8,5 lvl. Knight.
rolleyes.gif
Może się na hunta wybierzeemy...
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Gra słabiutka oj słabiutka. Ja rozumiem że grafika zazwyczaj nie ma dużego znaczenia ale to co się dzieje w Tibi woła o pomstę do nieba! Grafika przypomina klocki lego, grywalnośc jak dla mnie zero. Jedyny atut to taki że działa ona na słabszych komputerach no i jest mała.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
@Up, grafika grafiką, ale co do grywalności to bym się kłócił... Początek programiści skopali ostro, ale dalej... hmm, stopień wciągania: zaraz po World of Warcraft : P
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Witam all !
Byłem nie aktywny na forym gothic od bardzoooo dawna
sad.gif


Więc tak Tibia to gra ktura ma wysoka graywalnośc i ŁĄDNĄ grafike jak dla mnie
ma w sobie to coś i jeszcze ja kse PACCA kupisz i gra sie świetnie (tylko nie wiem czu komuśsie opłaca tyle kasy bulić )
tongue.gif

Od momentu założenia tego topic grałem wieloma postaćami i nabyłem doświadczenia ale nigdy nie osiagnolem wysokiego pozimou mam 26 lvl paladyn i został haknięty
sad.gif
pewnie wróce do tej wspaniałej gry pózniej jak odzyskam chęć do grania na innym serwie poniewaz smierc w tibi jest bardzo zauwazalna
mad.gif



Więc radze wejsc na www.tibia.pl i zapoznac sie z ta gra i zaczac grac !
biggrin.gif
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Hey shadow mysle ze gra jest super sam mam w niej 36 lvl. Na ktorym servie grasz bo ja na hiberni jesli tak to mozemy troche poexpic razem
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jejku tibia jest dobrą grą nie wiem o co niektórym chodzi. Właśnie sprzedałem 25 paladyna koledze i gram od nowa
tongue.gif
mam 7 lvl i bede knichtem.Na razie skille żałosne bo 15 na 15 no ale na Rooku to normalne.Gram na Danerze i jeśli spotkacie tam Morgaharda to ostrzegam to nie ja już nim gram
rolleyes.gif
Fakt grafika słaba ale świat duży mnóstwo potworów przedmiotów zaklęć miast szkoda że Pacc taki drogi
sad.gif
heh
 

Bezimienny

New Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
19
Taa już długo gram w tibie i już kilka razy mi się znudziła ale wróciłem do grania. Pozatym niezgaadzam sie z niektórymi że Tibia mając grafę kwadratową powinna pójść do "śmietnika". Powiniście docenić to że gra zajmuje raptem 7 mb a nie po 300+ mb. Druga rzecz odnośnie grywalności: Gdyby ta gra była beznadziejna to by nie grało w nią naraz 20 tys graczy o godzinie 2 w nocy ;p a 2x tyle w dzień.

Tak ps: jeśli ktoś by chciał jakąś pomoc to walić na gg
wink.gif


Aktualne postacie: Alex Dell'Tigaro, Aol Dell'Tigaro, Buch Dell'Tigaro
Świat: Galana
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
A ja się w Tibię niezbyt wciągnąłem
dry.gif
. Nie podoba mi się, i nie chodzi tu tylko o grafikę. Po prostu nie przepadam za takiego typu MMORPG. W ogóle niezbyt lubię RPG-i, ale to już temat na inny topic. Chociaż w Tibię grałem, doszedłem do 5 lvl i zrezygnowałem...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie tibia jak wiadomo jest bardzo znana i ma dużą sławę, ale mnie nigdy nie wciągnęła i nikt mnie do niej nie przekona. Próbowałem z 10 razy rozbudzić w sobie entuzjazm do niej, ale daremnie i to dla mnie nie ma sensu. Nie mówię tu o graficie, bo to nie jest złe, ale jakoś mnie nie rusza i nie wciąga. Ogólnie to uwielbiam, RPG, ale to jest, co innego.

Jay_Kay nie lubisz RPG
biggrin.gif
A co z Gothiciem to w końcu też RPG.

To tyle ode mnie. Może kiedyś coś z tego będzie.
biggrin.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Cóż, Gothic to nie jest w końcu klasyczny erpeg, tylko cRPG
biggrin.gif
. Nie przepadam za grami typu Morrowind, Neverwinter Nights, itp. Po prostu one mnie nie kręcą, w przeciwieństwie do Gothica
biggrin.gif
. Sam nie wiem czemu tak jest.
Z MMORPG Tibia jest dla mnie jednym ze słabszych ogniw
dry.gif
.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Poradnik do robienia postaci w Tibii
Ja też niedawno wpadłem na pomysł koemrcyjnej gry w Tibie, szczena Mi opadła do podłogi jak zobaczyłem, że postac można spredać za 450 zł
blink.gif
I tak się zastanawiam, czy taki poradnik nie pomógł by Mi w szybkim wyrobie postaci, by takowe potem opychać tym co mają za dużo pieniędzy.
I się pytam-czy takie potradnik ktos zakupił i testował?
 

(KRUK)

New Member
Dołączył
14.5.2005
Posty
11
TIBIA WEŹCIE MNIE TYM CZYMŚ NIE DENERWUJCIE ,BO WYJDE Z SIEBIE wole już helbreath przynajmniej widac co sie dzieje mam np zielony miecz widac ze mam podam linka do serwerów http://hbtop50.berserkvision.com/in.php?id=237 tam jest konflikt dwóch miast elvine niebieski i arseden czerwony kolory miast elvine to takie oko a arseden taki krzyż w kółku. gra ma LEPSZĄ GRAFIKE OD TIBII no i to było wszystko cze all
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Gram w Tibie i nie uważam tego za shit. Mam knighta na 16 lvl, skille 43/40, walczę swordem. Mam postać na Guardii o imieniu Gerych. Jakbyście spotkali kogoś takiego to bądźcie pewni, że to ja.
tongue.gif
 

Łotrzyk Robin

New Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
5
DOSKONALA GRA!! Ja gram na Askarze mam knighta na 13 lvl i ciagle rosnie
wink.gif


... poziom ostrzeżenia też zaczoł rosnąć i obawiam się, że tak szybko nie przestanie xD - Oz
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
W tibie gram od stosunkowo niedawna (2) dni na Askarze. Mam 3 lv. ale się nie złamuje mimo, że jak to bywa na początku w takich grach jest trudno to gra się całkiem fajnie. Pozatym można nowych ludzi poznać, ostatnio chodze w drużynie z pewnym Espaniol (Hiszpan) Zendon.

Pogram jeszcze troche i się zobaczy może będzie jeszcze lepiej, a osoba które w Tibie nie grały serdecznie polecam.
smile.gif


PzDr
 
Do góry Bottom