[Tibia]

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ja nie gram i nie lubie...mój brat w to pogrywa i jest paladynem...niepamiętam nicku, ale chyba Wladca dusz
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Boshe, nie znoszę tej gry po prostu mnie dobija... druga klasa liceum, a moi kumple tylko Tibia to Tibia tamto, odechciało mi się grać, grafika beznadziejna, jedynym plusem jest grywalność. Moi kumple na Danubii siedzą... bić ich!
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Rumbler masz racje...czemu ludzie nie grają np. w thiela , tam przynajmniej grafa nie razi
tongue.gif
...zanm lepsze giery niż tibia z zajefajną grywanością i grafą!!!np. conqer...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
MMO RPG:
Tibia-
'Grywalność: 11/10
'Uzależnianie: 11/10
'Grafika: 3/10
'System: 7/10

Inaczej: Tibia to Shit ale cholernie wciągający...
Ale tylko dla tych co grali do około 5lv :]
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
ja mam akyualnie 5 lev. ale gra jest fajna tylko gdy gra sie z kims wtedy ma sens(z jakims kuplem)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
z oceną zgodze się z Arcane'm - ja mam 30 lvl i gram na trimerze - mój nick to Pucior - wciągnęło mnie to na maxa i nie mam zamiaru odpuścić - a na dowód tego, że jestem uzależniony, dodam, że już zbieram kase na Pacca
biggrin.gif
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Otóż to- w Tibie nie opłaca się grać bez Premium Account. Dopiero bowiem po wykupieniu tegoż uzyskijemy dostęp do najlepszych lokacji, przeciwników, przedmiotów oraz czarów. Swojego czasu grałem (na Xanterze) i osiągnąłem 7 lvl. Z Rooka nie wyszlem, gdyz stwierdzilem ze gra bez Pacca nie ma sensu :x
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja nie lubię Tibi i nie chce jej lubić. Ma beznadziejną grafikę :x , tylko tyle, że wciąga. U mnie w klasie prawie wszyscy chłopacy o Tibi, a tylko ja i jeden felek gramy w Gothica.
sad.gif
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Może grafika w tibi to nie to samo co Doom 3 ale bardzo grywalna .
Ja sobie pogrywam i mam 17 lev paladynem jestem na Harmoni.
Gram w tibie bo nie mam w co bo NK jeszcze nie ma.
A tak pozatym pomyślcie że to takie guwno ale kolesie zarabiaja duże pieniadze na tym
tongue.gif
:p:p:p

P.S Przyciaga magia cyferek
biggrin.gif
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Wiadomość z ostatniej chwili- znow gram w Tibie
biggrin.gif
. Ale jak tylko weszlem na maina i wyszedlem z miasta jakichś trzech fagasów mnie zabiło -.-'
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
ja gram od niedawna w ta gre i jest kozacka mimo ze ma marna grafe moj nick to Brzezeszczykiewicz mam dopiero 7 lv kto mi da jakies itemki
smile.gif
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
ja gram od niedawna w ta gre i jest kozacka mimo ze ma marna grafe moj nick to Brzezeszczykiewicz mam dopiero 7 lv kto mi da jakies itemki
smile.gif

Hmmm... Sądze, ze podanie świata byłoby ewentualnym samarytaninom BARDZO pomocne (tak tak, wiem że można to sprawdzić na tibia.com, jednak autor powinien podać nazwe serwa)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom