Thordir Sie Zgubil

Status
Zamknięty.

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
otoz prawdopodobnie znowu bug mi sie przytrafil i ponowne uruchamianie gry teleporty itp nic nie pomagaja... albo zabili go orkowie albo zapadl sie pod ziemie chyba ze go nie znalazlem chodzac po ruinach przez okolo 5 godzin... moze mi ktos zdradzic dokladne miejsce jego pobytu tak zebym sie upewnil bo nudzi mi sie to szukanie a brakuje mi jednego punkta reputacji u buntownikow zeby moc kupic zborje palladyna...

pozdro!

acha na wiezy tez go nie bylo... ale nie wazne sorry za zawracanie glowy konsola go wrocilem...
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
hehe nie ma (raczej?) zadnego buga, a podobny temat juz ostatnio sie tu pojawil...
wiec tak:
1. wychodzisz z zamku od strony kladki usypanej z jakiegos gruzu
2. na przeciwko Ciebie sa schodki prowadzace w lewo, zaraz obok pomieszczenia w ktorym byl jeden z orkowych szamanow.
3. wchodzisz nimi, potem jeszcze jednymi i jescze jednymi i powinienes byc na samej gorze wiezy, gdzie Thordir siedzi sobie grzecznie przy ognisku.

pozdrawiam
 

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
no nie siedzial ale jak mowilem kosnola go wrocilem... ja mam takie przeboje ze mi na przykald typy w miescie chodza po pas w ziemi :/
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
hyhy u mnie z silviem są brechty :D
jak kazalem mu isc za mną to szedł, ale tyłem w przeciwna strone :) a na koniec wlazł w palme :]
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
hehe mialem podobnego buga z Willem w Silden, kiedy podchodzilem do Lowcy Niewolnikow, to Will zaczal uciekac tylem w przeciwna strone :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom