[Thiel][MSN] na nowym thielu

Status
Zamknięty.

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Czy na nowym thielu zrobimy znow klan [MSN]?? Ja jestem za tylko ktos musi stworzyc go
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Tylko powiedzcie kto ma go założyć to zrobione.Ja moge sie składać.W poprzedniej odsłonie thiela założycielem byłem ja.Powiedzcie tylko kto ma założyć!
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
ja moge zbierać na założenie klanu zażądcą klanu byłem raz tylko i to w małym więc ktoś by musiał sie tym zająć (ja bym mógł byc co najwyżej skarbnikiem klanowym) z trudem podjąłem decyzje o zbieraniu forsy bo to kupa roboty więc kto chce odrodzenia klanu MSN ten niech wpłaca do mnie
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Najlepiej się gra jako samotny jezdziec. Ale jak checie może wam coś dorzuce.
 
A

Anonymous

Guest
Witajcie....ja na razie jestem w Zakonie Smoka bo jest leczenie za darmo:D:D:Dja mam nie całe 20000 sztuk złota i 12lvl.....
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
JEŚLI CHCECIE odrodzenia klanu msn na thielu to WPŁACAJCIE do mnie a nie piszcie co macie
można zrobic głosowanie kto ma być zarządcą(jak ktos nei chce żeby być przywódcą to niech pisze) mój głos to: Lord Chudy
bede edytował tego posta czekam na głosy
Lord Chudy-3
Snake-0[/u]
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Ja juz mam prawie 500 K
tongue.gif
, jak chcecie to moge byc klan liderem.
 
A

Anonymous

Guest
ja proponuje Chudego..
biggrin.gif
:Dponieważ w poprzednim Thielu był najlepszym przywudcą i jest z nigo spoko ziom......Chudy na LORDA......
 
Dołączył
16.10.2004
Posty
153
Narazie każdy chce głosowac a fore dawać nie ma kto
sad.gif
jak nie chcecie to poprostu napiszcie to nie bede nic wspominał
 

Shardzik

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
27
Niestety, znowu zmieniają serwer, o nowym thielu nie wszyscy wiedzieli, a już znowu thiela nie ma, mam nadzieje, że nie trzeba się będzie przenosić na Vallheru, lub inne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom