The Witcher

Status
Zamknięty.

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Jak myślicie jaka będzie ta gra??Lepsz niż gothic?Równie dobra?To w końcu jakby fragment Sagi Andrzeja Sapkowskiego.Co sądzicie ogólnie o sadze??Ja uważam ze jest piękna.Inni że obrzydliwa.Jakie jest Wasze zdanie??Wypowiedzcie się o filmie, książce i waszych nadziejach co do gry.

Temat już naprawdę stary, napewno wszystko co miało już było powiedziane. Zamykam.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Sama rozgrywka ma byc bardzo zblizona do Neverwinter Nights czy KOTORa, w sumie to dobre rozwiazanie, ale lepsze by bylo gdyby rozgrywka bybyla |ywcem wyja z Gothica (takie samo sterowanie albo bardzo podobne) mam nadzieje ze wszystkie dialogi beda czytane przez aktorow no i ze nie bedzie wialo nuda.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Co do gry pomimo tego ze będzie ona dobra nie sądze aby była lepsza niż Gothic 2 NK tym bardziej Gothic 3... Nie zmienia to faktu że warto poświęcić jej kilkanaście godzin...

Co do sagi to nie stety nie miałem jeszcze przyjemności przeczytać ją ale uważam że jest naprawde godna uwagi i w przyszłości napewno się nią zainteresuje....

Co do fimu to był on żenujący... Nedzne aktorstwo, efekty specjalne jak w Power Rangers ogólnie rzecz biorąc nędza...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Na grę będę, czekał i chciał w nią grać, chociaż nie koniecznie, bo wielkim fanem gierek "strasznych" nie jestem (te wszystkie potwory... brrr.....)....
Książka jest świetna, chociaż czytałem tylko "Chrzest ognia", a najlepszy to jest chyba Geralt, albo Regis, chociaż reszta kompanii też jest fajna...
A co do filmu to... kiepa...

Pozdro all
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ta gra jest napewno godna uwagi, ale wątpie żeby była równie dobra jak G2 - NK (nie wspomianając o G3
wink.gif
). Napewno (jeżeli będe miał okazje
dry.gif
) zagram w tą gre, ponieważ "Wiedźmin" to jedna z najlepszych książek jaką czytałem i mam nadzieje że gra będzie choć w pewnym stopniu tak dobra jak książka
biggrin.gif
.

Pozdro Wszystkim...
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Zapowiedzi tej gierki widziałem 5 miesięcy temu na Hyperze i zapowiadała się bardzo dobrze,piękna grafika,fajne czary,ekstra walka(naprawdę)Kiedy dostanę tę gierkę w swoje rence,komp będzie chodził cały czas.Dobry temacik.


Pozdrawiam


Obrońca Jerozolimy
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hohokiedy ja słysząłem pierwsze info na temat tej gierki, w kazdym razie było rto bardzo dawno temu. Ja czekam na tą gierke, bo jest godna uwagi. Może byc lepsza od G2:NK (moim zdaniem) fajnie to wygląda i wogóle powinna mieć odpowiedzni klimat jak na taką gre przystało
biggrin.gif


Sagi nie czytałem i zaluje, a co do filmu, to tak jak napisał s.e_b.a....żenada
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Jeśli autorzy tego projektu niczego nie skopią to z prawdziwą przyjemnością zagram w ową grę. Grafika stoi na wysokim poziomie, a fabuła może zainteresować. Jakiś czas temu widziałam zapowiedź The Witcher w jakimś programie o grach i fabuła miała się koncentrować na oblężeniu Kaer Morhen. No, ale moge się mylić. Mam nadzieję, że nie zrobią z tej gry takiego potwora jakim został fiłm, bo to byłoby żałosne i tandetne widowisko.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Grą się naprawdę zainteresuje ale się obawiam, ze wyjdzie tak jak z filmem, gdzie wcale nie była najgorsza gra aktorów, efekty specjalne, a scenariusz. Nie wiem co za idiota to pisał, ale mam wrażenie, że przeczytał jakieś lipne opracowanie sagi. Jeśli i fabułę gry wymyśli jakiś ciołek, będzie to wielka porażka mimo, ze grafa prezenruje się elgancko. Jestem ciekaw jak wypadnie "nowatorski" system walki i sterowanie. Podobno szykuje się coś super. Ale coś długo im to schodzi...
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Tak, Gothi masz racje, aktorzy i efekty jeszcze by uszły gdyby nie scenariusz. Po za tym dziwi mnie fakt, że niektórzy userzy że "Wiedżmin" to wspaniała saga, a nie czytali książki. Jak można było nie czytać tak wspaniałej ksiązki, ja tego nie kumam, przecież to jest książka ideał. Ja na waszym miejscu bym na forum nie siedział tylko czytał póki wakacje są ;P A co do gry, to zapowiada się bardzo ciekawie, ale wszytko się może zdarzyć. Wszytkie jak dotąd gry polskie to były komompletne niewypały. To jest pierwsza gra, która ma szansę zaistnieć. Wszytko dzięki geniuszowi Sapkowskiego. Cóż czekamy, mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego zwykły hack'n'slash.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
coz ja napewno w ta gre zacioram a dlaczego? no coz slyzalem (oczywiscie moge sie mylic wiec poprawcie mnie jak by co) ze ow dzielo wyjdzie pod koniec r 2005
czyli duzo wczesniej niz polska wersja g3 tak wiec bede mogl spokojnie zaciorac
w tą gre bo t owyjscia g3 i tak mi sie pewnie znudzi
tongue.gif
widzialem screeny no i
widzialem ponad 20min filmik w ktoeym chyba ktos z cd-projektu po angielsku
mowil sporo o tej grze, i po tym filmiku napalilem sie na ta gre
smile.gif
coz pozostaje nam tylko czekac na to wspaniele mam nadzieje dzielo.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Jeśli chodzi o tą gierkę to szczena mi opadła jak usłyszałem że to polacy ją robią
blink.gif
Czekam na tą gierkę z niecierpliwością tak samo jak na g3 (no może troszke mniej) chociaż nie sądze że będzie lepsze ale powinno być na szczycie listy ulubionych gier.
Książek jeszcze nie czytałem ale może kiedyś... Co do filmu to nie trzeba nic pisać.

Ps. Ostatnimi czasy zauważyłem że polacy odwalają porządne gry np. Painkiller, Chrome, Earth 2160 (jeszcze nie grałem ale wygląda super) i oczywiście wiedźmin
biggrin.gif
 

Jesse

New Member
Dołączył
13.8.2005
Posty
2
co do gry The Witcher została ona okrzyknięta 2 po Obilivionie (najnowszy Morrowind) grą RPG na Targach E3 w LA! Co prawda Gothic oczywiście przebije The Witcher ale na targach została pokazana tylko wersja Beta (albo nawet alfa) G3
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Wiedźmin był drugą najciekawszą grą po Oblivionie na E3. Może być sobie extra, ale na pewno Gothica nie przebije
biggrin.gif
. Ale co do tego, że będzie fajna nie mam żadnych wątpliwości. Na razie to najlepieej zapowiadająca się gra (moim zdaniem) w historii polskiej branży komputerowej. Może twórcom wyjść gniot albo cudo. Na podstawie wstępnych materiałów wierze w tą drugą opcje.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE (Jesse @ 13-08-2005, 19:01) Obilivionie (najnowszy Morrowind)
[OFF TOPIC]
seria nie nazywa się morrowind, a The Elder Scrolls
[OFF TOPIC]
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Ja liczę na tą gierkę. Bo wiem że Poacy też dają kopa. I udowodnili to już pare razy. Choć nie słyszałem by kiedyś zrobili jakiegoś bdb RPG-a. Ale Wiedźmin na takowego się zapowiada. I tak jak to było na targach E3 tak będzie jak te wszystkie gierki wyjdą ( z tym że Gothic na pierwszym miejscu, na drugim Wiedźmin, a gdzieś tam na dnie Morrowind
biggrin.gif
). Jeżeli nasza rodzima gra wzniesie się na szczyt, a Gothic będzie grugi to nie będe płakać. Wręcz przeciwnie. Będe zadowolony że Polacy zostali docenieni po raz kolejny. Ale Gothic to nadal the best
tongue.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE (Dadex @ 13-08-2005, 13:20) mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego zwykły hack'n'slash.
Ja tam słyszałem, że ta gra ma być głownie nastawiona na akcje i siekanie potworów i dlatego nie zamierzam Sobie kupić tej gry, ale to nie jedny powód, saga o Wiedźminie nigdy Mnie nie interesowała, książki nie czytałem, a filmu widziałem tylko fragmenty i wcale nie prezentowały się ciekawie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Saga o Wiedźminie nigdy jakoś mnie nie napędzała euforią, ale gra może okazać się bardzo dobra. Niestety słuszałem wiele pogłosek o tej grze i one napewno nie były zachęcajace. Gra może okazać się super ale ja nie zaryzykuje straty mego funduszu na jakąś grę, która okaże się kpiną
smile.gif
 

adrianz

New Member
Dołączył
18.8.2005
Posty
10
żeby tylko gra nie była podobna do kiczowoatego serialu na podstawie genialnej książki Sapkowskiego
smile.gif
powinna być lepsza niż Gothic - doskonale rozbudowane walki mieczami ,dość ciekawa fabuła i chyba najważniejszy powód że Wiedźmin będzie MADE IN POLAND a czegóż chcieć więcej
biggrin.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
The Witcher (Wiedźmin) na pewno pokona Gothic 3 i Obliviona. Piękna grafa, wymagania mniejsze niż Gothic 3 i Oblivion... Murowany hit. A do tego jest to polska gra. Gdy pojawii się u nas od razu będzie w polskiej wersji językowej. Także podsumowując będzie to HIT.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom