The Witcher

Status
Zamknięty.

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
QUOTE (Gothi)gdzie wcale nie była najgorsza gra aktorów, efekty specjalne, a scenariusz. Nie wiem co za idiota to pisał, ale mam wrażenie, że przeczytał jakieś lipne opracowanie sagi

Popieram w całej rozciągłości!

A gra... Gra to gra... Miała być o innym wiedźminie, będzie o Geralcie. Może być ciekawie (jeśli scenariusz się uda...).
Hmm... Liczę na ciekawy efekt znaków (wiedźmińskie "czary"). System walki... Zaraz... Jeśli to będzie "prawdziwy" Wiedźmin będzie ciężko (przecież od miecza kończyny szybko odpadają...) ale i przyjemnie walczyć. W dodatku polska gra (co jest jedną z moich obaw
tongue.gif
). O grafice nic nie powiem (po kilku screenach? Nie...)
Czego chcieć więcej? Premiery!
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
nie do gothica raczej nie bedzie porownania nasz wiedzmin podchodzi bardziej pod hack and slash chociaz sa fragmenty rpg typy gothic napewno gra ta the witcher nam Polakom bardzo sie bedzie podobala i skroci nam ocyzwkiania na gothica 3
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (Robinhood @ 30-08-2005, 13:50) nie do gothica raczej nie bedzie porownania nasz wiedzmin podchodzi bardziej pod hack and slash chociaz sa fragmenty rpg typy gothic napewno gra ta the witcher nam Polakom bardzo sie bedzie podobala i skroci nam ocyzwkiania na gothica 3
Wiesz co to interpunkcja?

A ja bym nie powiedział, że Gothic będzie lepszy od naszego Wiedźmina. Na E3 właśnie rodzimy Wiedźmin zrobił więcej szumu niż Gothic. Przynajmniej ja sobie w niego zagram, bo wymagania będą normalne, a nie takie szaleństwo jak w Gothic 3. Hmm, też mam obawy, że wyjdzie z tego hack'n'slash jak już pisałem wcześniej, ale czy wywołała by taki szum zwykła siekanka? Na pewno nie. Zresztą sporo czytałem o Wiedźminie i mimo, że jest nastawiony na walkę, to będzie i tak zbliżony do takich gier jak Gothic, czy Morrowind. Ja spodziewam się hitu i bardziej bym się przejmował jakością Gothic'a niż Wiedźminem.

Jeszcze powiem tak, że jakby ta gra będzie w połowie dobra tak jak książka, to będzie to murowany hit. Aby tylko nie sknocili tego, tak jak filmu.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Bardzo mnie interesuję ta gra i nie moge się jej doczekać. Napewno będzię ciekawym tytułem ale powiem szczeże że napewno nie będzię dla mnie to gra do której bedzę jeszcze wracać po przejściu gry. Między innymi dlatego że spotkałem się z komentażami że ma to być zwykła wyżynanka (oby nie) . Nie zabardzo przypadają mi do gutu gry RPG typu jak Diablo albo Sacred. Do tego jeszcze widok izometryczmy. Moim zdaniem postęp techniki w grach komputerowych rozwina się na tyle aby można było odstąpić od takiego trybu gry. I tym samym, przynajmniej dla mnie gra nie przewyższy Gothica. Zwłaszcza że ma pole walki zbliża się i Gothic 3 i TES IV Oblivion. Więc gra może być poprostu ''zadeptana przez konkurencje''

A jeśli chodzi o mój stosunek to ksiązkowej seri Wiedzmina to sądzę że jej atuty zostały niestety ''zamazane'' przez badziewiaście zrobiony film. Oby gra nie poszła w ślady sfojego filmowego odpowiednika.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wiedźmin będzię napewno hitem jak wyjdzie uświadomiły mnie i zmieniły mój pogląd relacje filmiki itp. Ja nie rozumiem stwierdzeń "Gothic 3 i tak będzie lepszy" choć sam tak kiedyś uważałem. Wielu z was zamkneło się w skorupie Gothica i w niej siedzą a przecież Wiedźmin pokazuje się z lepszej strony jak narazie niż Gothic. Wiedzmin ma mieć super grafikę i bardzo dobry widok na świat. Fabuła ma być taka jak w grach rpg.
Mam nadzieje, że wiedzmin im się uda, gdyż zmieniło się diametralnie moje zdanie o nim.
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Ja bardzo wyczekuje premiery tej gry, mysle ze w koncu Polacy pokaza co potrafia, z widzianych przeze mnie screenow moge wywnioskowac ze w gra bedzie miec swietna grafike, niepokoi mnie tylko system walki, mimo wszytko zapowiada sie ciekawie i z niecierpliwoscia czekam gdy wyjdzie na sklepowe pulki.




pozdrawiam
tongue.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Jeżeli ujrzę hack'n'slasha to się chyba poszlachtuje. Nie grałem w Diablo, ale spróbowałem Sacreda. I po kilku dniach wyrzygałem tą grę razem z kilkoma browarami. Nie mogłem znieść tego ciągłego łupania, więc mam nadzieję, że Wiedźmin nie stanie się czymś takim. A jeżeli chodzi o sprawę między Gothiciem to mi to rybka. Nie jestem wielkim fanem tej gry ani innej gry rpg, więc nie będe płakać jeżeli Got będzie gorszy. No i do tego dochodzi fakt, że Wiedźmin to jest nasza gra. Nas, Polaków. A to może rokować dobrze... tak myślę
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Oglądałem zwiastuny na Hyperze i jestem do niej bardzo optymistycznie nastawiony. Wiele opcji zakończenia misji, bardzo fajny system walki, efekt upicia się wygląda nader realstycznie:p, no i co ważne ta gra jest Polska. A co do konkurecji z Gothiciem to tylko głupie gadanie, witcher nie ma szans z nim w bezpośrednim starciu spójrzcie chociażby na grafikę. Miłe jest to że miasto w The witcher żyje. A co jest złe? Że gramy Geraltem
mad.gif
.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Zna ktoś może dokładną date premiery gry "The Wicher"? Nie chce mi się szukać, a może ktoś z Was wie
tongue.gif
.

Sry za któtki post
dry.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Osobiście ksiązki nie przeczytalem ani filmu nie oglądalem (kilka odcinków tylko obejzalem z ciekawosci). Ale wydaje mi sie ze Wiedźmin będzie wielkim hitam ze względu na popularnośc. Nie moge porównać gothica do wiedźmina bo nie gralem w niego lecz gdybym musial to bym wybrał gothica.
tongue.gif
smile.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ojojoj to weź nadrób te zaległości seria Wiedźminów i opowiadań to jedne z najlepszych książek jakie w życiu czytałem!!! Co do gry to ma ona ogromny potencjał i mam nadzieje że nie zostanie on zaprzepaszczony przez ludzi którzy tworzą tą grę. W końcu nie pierwszy raz gra ma ekstra prasę itd. a jak wychodzi to okazuje się że gra jest.... taka sobie. Oby gra była w klimacie książek a wszystko bedzie dobrze.
Czekam na Wiedźmina z niecierpliwością ale mam pewne obawy co do tej gry.
EDIT
...a dokładniej co do jej wykonania
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE (Dadex @ 31-08-2005, 11:43) Hmm, też mam obawy, że wyjdzie z tego hack'n'slash jak już pisałem wcześniej, ale czy wywołała by taki szum zwykła siekanka? Na pewno nie.
O tutaj mogę się nie zgodzić, gra może być zwykła siekanką i zrobić wielki szum. Wystarczy kilka dobrych pomysłów z dobrym wykonaniem i prosze co się stało np. Diablo-zwykła rzeźnia, ale multiplayer ją zmienia w bardzo znaną grę. Poza tym jak dla Mnie jej popularność kryje się w zdaniu "Polska gra o Wiedźminie.

QUOTE Fabuła ma być taka jak w grach rpg.
Że co proszę? W żadnym cRPGu nie będzie takiej fabuły jak RPG, no chyba, że w jakimś BARDZO, ale to naprawdę BARDZO rozbudowanym MMOcRPGu
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Książka jest wciągająca dobra jak na mój gust
Film hmmm to jest troche gorzej jest średniakiem napewno niedorasta do pięt Władcy Pierścieni a jak na mój gust są podobne
i w końcu gra ahhh tak czekam na nią czy będzie lepsza niż Gothic okarze się napewno bedzie dobra a na Games Convention było sporo graczy przy stoisku Polaków
smile.gif
co mnie bardzo cieszy mam nadzieję, że to bedzie hicior
cool.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Wiedźmin pewnie bedzie dobry ale ja i tak mam jakies dziwne przeczucie ze sie moze nie udac. Mozew dlatego ze procz Ksiaze i Tchorz i Xpand Rally nie było żadnej fajnej polskiej gry. Po prostu nie uwierze poki nie zobace. A Chrome byl beznadziejny!!!!!!!!!!!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Miom zdanie grą będzie godna podziwu. Oglądałem pare screeenów i mogę stwierdzić że są bardzo obiecujące. Grafika prezentuje się znakomicie. Oznaczać to może tylko jedno... wielka bitwa na rynku gier komputerowych.
Denerwue mnie tylko jedno. W grach opartych na książce czy filmie fabuła jest częściowo znana.



POZDRO "Khalid"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom